Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie były dwie opcje: 99 i 79. Po kliknięciu w 79 i aktywacji mam już tylko opcję 99 pokazaną. Mimo wszystko wydaje mi się, że niezależnie co by się kliknęło to i tak policzą 79 tym co spełniają warunki, a tym co nie, to 99. Czekamy na fakturkę :)

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wyszukaniu kanałów na module doszły tylko Polsaty Sport... ale nie ma na liście Travel Channel HD - jest tylko wersja SD, która wyświetla komunikat "kanał niedostępny".

Ktoś z Chełma jest w stanie to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę dać "pełne skanowanie" bo na "skanowanie sieci" nie znalazło mi tych testowych na Samsungu. Swoją drogą może coś się ruszy bo wcześniej Travel Channel HD był normalnie. Poczekajmy jeszcze trochę i może nam rzucą te 4 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu miałem z nią grube przeboje:)

Też miałem niezłe przeboje z nimi przy przedłużaniu umowy właśnie dwa lata temu. Na ich "działania" złożyłem dwie reklamacje i musiałem 3-krotnie odwiedzić BOK w celu odsłuchania rozmów z konsultantami przy przedłużaniu umowy i udowodnić im moje rację. Tym bardziej że przy telefonicznym przedłużaniu umowy kilkukrotnie dopytywałem się o warunki nowej umowy.  MM chciała jednak mi udowodnić że było inaczej. To była moja ostatnia umowa z tą firmą !

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skoro nie mają teraz możliwości technicznych udostępnienia kanałów Winnickiego wszystkim abonentom w ramach DTV, to powinni wrzucić te kanały do MMTV? Zawsze byłaby to jakaś tymczasowa rekompensata dla abonentów do czasu zredukowania analogu w całym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekjot jakby się coś zmieniło w naszej lokalizacji to daj znać ponieważ u mnie nowe programy nie wskakują automatycznie a ponowne wyszukanie powoduje konieczność układania listy od nowa. Z góry dzięki.

 

Jeszcze pytanie do posiadaczy telewizorów Samsunga i modułu CAM: czy u Was też po wyświetleniu opisu programu po około dwóch wersach opis się dubluje zaczynając od nowa? Spotkał się ktoś ztym i znalazł jakeś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że parę osób podnieca się pakietem polsat sport 2 i 3 i piszą że aktywują bo super oferta za 79 zl. Wyglądają to jak akcja hejterów multimedii aby firma zarobiła na tej ofercie - :crazy:

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi jak ty. Małomiasteczkowa zawiść. Nie musisz czytać moich postów, jest opcja "ignorowania" na forum. Serdecznie polecam włączenie jej w moim przypadku. I mówię to, jako wysoko opłacany pracownik SatKuriera. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekjot jakby się coś zmieniło w naszej lokalizacji to daj znać ponieważ u mnie nowe programy nie wskakują automatycznie a ponowne wyszukanie powoduje konieczność układania listy od nowa. Z góry dzięki.

 

Jeszcze pytanie do posiadaczy telewizorów Samsunga i modułu CAM: czy u Was też po wyświetleniu opisu programu po około dwóch wersach opis się dubluje zaczynając od nowa? Spotkał się ktoś ztym i znalazł jakeś rozwiązanie?

Mak tak samo w dublach. Samsung mi powiedział że to wina MM a MM że to wina Samsunga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to wydaje dziwne. Zwłaszcza,że TVP i Polsat większość meczy będzie transmitować na otwartych antenach. Ale co kto lubi....!  :wink:

 

Większość? Widzę że nie pofatygowałeś się żeby zerknąć na rozpiskę co będzie, a czego nie: jeżeli wolisz np. oglądać Rumunię z Albanią a nie Francję ze Szwajcarią, to Twój wybór, ale nie wrzucaj wszystkich do swojego wora..

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie będę szukał, też muszę od nowa listę układać. Przynajmniej widzę nowe kanały, wyszukiwanie jest niezbędne, jeśli chcę widzieć nazwę kanału.

 

O dublach w EPG była już mowa tutaj na forum. Na LG jest tak samo :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to wydaje dziwne. Zwłaszcza,że TVP i Polsat większość meczy będzie transmitować na otwartych antenach. Ale co kto lubi....! :wink:

To nieprawda. Na otwartych antenach będą tylko 24 spotkania. Pozostałe 27 meczów na kanałach kodowanych.

 

Decydujących o awansie z grupy meczów, raczej nie zobaczysz.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie będę szukał, też muszę od nowa listę układać. Przynajmniej widzę nowe kanały, wyszukiwanie jest niezbędne, jeśli chcę widzieć nazwę kanału.

 

O dublach w EPG była już mowa tutaj na forum. Na LG jest tak samo :)

Ok jak coś dodadzą to zapewne to zauważymy.

A z tym EPG to trzeba będzie ich jeszcze pomęczyć aby łaskawie rozwiązali ten problem - jak coś się dowiem w tej kwestii to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi jak ty. Małomiasteczkowa zawiść. Nie musisz czytać moich postów, jest opcja "ignorowania" na forum. Serdecznie polecam włączenie jej w moim przypadku. I mówię to, jako wysoko opłacany pracownik SatKuriera. ;)

Nie pisałem konkretnie o nikim bo nie patrzyłem kto to pisze. Czytam posty i zauważyłem taki heppening.Uderz w stół... Masz bardzo ciekawe posty i wiedzę dotycząca MM (i innych kablówek) z pierwszej ręki. Pozatym  jako jeden z nieliczych masz nasz magiczną 8 a teraz 12, tak jakby MM dla ciebie to robiła specjalnie bo jako jeden z niewielu o tym napiszesz  :wink: Nie wiem czy płaci ci  satkurier (tylko za co) czy MM ale to nie moja sprawa. Pozdrawiam specjalistę od kablówek. 

p.s. Może wiesz co zmieni się w MM w moim małomiasteczkowycm Rzeszowie? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars27
U małomiasteczkowców rzadko cokolwiek się zmienia. ;)
 
@neuro_wrw_gang_
Naciskasz na swój avatar, potem "edytuj profil". W menu po lewej masz "Ignorowani użytkownicy" - tam to zmieniasz. Ewentualnie, podjedź na samą górę, rozwiń menu na swoim nicku (obok przycisku "wyloguj") i wybierz "Ustawienia" i znowu w menu po lewej "Ignorowani użytkownicy". Wystarczy przekopiować czyjś nick.

 

Może skoro nie mają teraz możliwości technicznych udostępnienia kanałów Winnickiego wszystkim abonentom w ramach DTV, to powinni wrzucić te kanały do MMTV? Zawsze byłaby to jakaś tymczasowa rekompensata dla abonentów do czasu zredukowania analogu w całym kraju.

Niestety, wkrótce będzie zmieniony cały system, więc teraz nic przy starym nie będą grzebali.

Jeżeli chodzi o EPG, to niestety wina oprogramowania. Wielkim koncernom nie chce się poprawić EPG w naszym kraju. A technicznie rzecz biorąc, to kilkanaście, góra kilkadziesiąt linijek dodatkowego kodu i wypuszczenie aktualizacji oprogramowania.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze pytanie do posiadaczy telewizorów Samsunga i modułu CAM: czy u Was też po wyświetleniu opisu programu po około dwóch wersach opis się dubluje zaczynając od nowa? Spotkał się ktoś ztym i znalazł jakeś rozwiązanie?

 

 

Mam TV Panasonic - jest tak samo...niestety

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...