Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@zerojedynkaX Jeśli chodzi o energię elektryczną to owszem kiedyś płaciło się jedną fakturę dla Multimedia za kupno od nich energii a drugą fakturę dla dystrybutora energii za przesył tej energii. Niedawno w "TO&OWO" było napisane na temat dodatkowych usług jakie proponują operatorzy. W Multimedia teraz jest tak, że przychodzi jedna faktura za prąd, a Multimedia w imieniu klienta rozlicza się z dystrybutorem energii (PGE, Tauron, Energa, Enea) za przesył prądu do klienta. Wszelkie awarie prądu będąc już klientem Multimedia Energia zgłasza się wtedy do dystrybutora sieci przesyłowej (PGE, Tauron, Energa, Enea). Ja mam prąd w PGE, więc jakbym wziął prąd od Multimedia a jakaś awaria to musiałbym to zgłaszać nie do Multimedia a do PGE, bo Multimedia jest tylko sprzedawcą a dystrybutorem w moim wypadku byłby tak jak obecnie PGE.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką pracę że jedno przekłamanie literowo-cyfrowe zmienia całkowicie końcowy wynik i sens.  Dlatego jestem na to wyczulony. Ja wiem że 90% abonentów ma gdzieś jak nazywa się kanał ITV. Ale pracownicy tej szanownej instytucji powinni być na bieżąco nie tylko ze stroną internetową ale też z DTV. Świadczy to o ich jakości pracy ale też o predyspozycjach do jej wykonywania.

Niech przypomnę "Nowych bohaterów w naszym domu...". Żałosne to było.                  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to na stronie, było celowym działaniem. Przecież strona w międzyczasie była wielokrotnie aktualizowana. Naprawdę myślisz, że nikt nie zauważył tego baneru przez tyle czasu?

 

Natomiast technicy nawet jeśli widzieli zmiany na ITV, nie mogą sobie dowolnie grzebać przy nazwach. Zazwyczaj robią to na polecenie tych z biura. W weekend mogło nie być osoby za to odpowiedzialnej. Podejrzewam, że też specjalnie dłużej zwlekają, żeby ludzie zwrócili uwagę. Zresztą nieistotna sprawa.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop  Oni powinni to zmienić zanim Ty zdążyłeś napisać. To by było NORMALNE działanie.

 

Panie konsultantki zapraszam na kurs o zawartościach poszczególnych pakietów. Wezmę niedrogo.

Szczególnie Panią która przekonywała mnie ostatnio że program Ale Kino+ HD jest w pakiecie Superbox. Ręce opadają !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na południu bez zmian? ;)

Ja już nie sprawdzę, mimo że jeszcze miesiąc za telewizję będę płacił, kabel obcięty i przeszedłem do konkurencji. Ale trzymam kciuki za tych, co nie mają alternatywy, żeby wreszcie coś zaczęło się dziać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe żeby nikt nie wiedział co dalej z tymi Viasatami. U mnie History i Explore od rana nie działają /moduł CAM/. Działa EPG.Nie ma dźwięku i obrazu.

No i to jest właśnie to o czym pisałem wyżej. To świadczy o pracownikach Multimedii.Żadnego komunikatu z ich strony,żadnej informacji w necie.Obudzili się dzisiaj w innej rzeczywistości ? Nie wiedzieli że od 1 marca będzie to w HD ?? Całkowity brak szacunku do klientów. A już na pewno całkowity brak profesjonalizmu !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Od dziś winienem mieć nową ofertę, a zamiast pojawiania się nowych np. Elevenów to znikają inne kanały :D

 

BTW:  Polsat Viasat Nature jest w 576i, ale obraz jest ładny, wszak to downscaling ;)

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy Viasaty działają w SD, zero problemów :).
Uwaga uwaga, fenomenalny bitrate mają te kanały w CP! Buahahaha.

ID: Polsat Viasat Explore HD
Jakość obrazu: 1920x1080, 16:9, ok. 3,15 Mbit/s
Jakość dźwięku: 192 kbit/s MPEG stereo

 

ID: Polsat Viasat History HD

Jakość obrazu: 1920x1080, 16:9, ok. 5,69 Mbit/s
Jakość dźwięku: 192 kbit/s MPEG stereo

 

ID: Polsat Viasat Nature

Jakość obrazu: 720x576, 16:9, ok. 1,63 Mbit/s (LOL!!!!)
Jakość dźwięku: 192 kbit/s MPEG stereo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...