Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając powyższe dochodzę do wniosku, że czasami lepiej jednak mieć dekoder i spokój z aktualizacją. Do tego dysk 500 Gb na filmy do obejrzenia później i gra gitara. Wbrew pozorom 2 piloty (dekoder i tv) to nie jest jakieś kosmiczne obciążenie dla oglądającego - tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja też mam Samsunga, nie narzekam i akurat Smart tv był dość ważny przy podjęciu decyzji o jego zakupie. A powyższe problemy z aktualizacją kanałów wyleczyły mnie ostatecznie z modułu CAM w przyszłości. Przynajmniej do czasu przedłużenia umowy  :wink: , ale to dopiero za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, czyli ten popularny u nas złom. Ten model Samsunga akurat różnie działa z CI (nie aktualizuje automatycznie kanałów), miewa też problemy z Wi-Fi i szybko męczącą się matrycą. Moja rada jest tylko jedna - zmień TV i nie kupuj więcej Samsunga. Co i rusz mają jakieś problemy, np. ostatnio słyszałem o wadzie z CEC po HDMI.

Nie jest dla mnie dużym problemem zaktualizować programy. W końcu czytam forum i wiem kiedy to zrobić. Tv zmieniać pod kablówkę to trochę za drogo wychodzi. Umowa kończy mi sie w czerwcu. W bloku mam UPC Vectrę MM i jakaś lokalną. Poza tym są satelity oferty np Orange. Także duży wybór. A samsunga kupiłem ze względu na obraz smary tv i cenę a nie MM. Ale dzięki za zainteresowanie kolego.

Czytając powyższe dochodzę do wniosku, że czasami lepiej jednak mieć dekoder i spokój z aktualizacją. Do tego dysk 500 Gb na filmy do obejrzenia później i gra gitara. Wbrew pozorom 2 piloty (dekoder i tv) to nie jest jakieś kosmiczne obciążenie dla oglądającego - tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja też mam Samsunga, nie narzekam i akurat Smart tv był dość ważny przy podjęciu decyzji o jego zakupie. A powyższe problemy z aktualizacją kanałów wyleczyły mnie ostatecznie z modułu CAM w przyszłości. Przynajmniej do czasu przedłużenia umowy :wink: , ale to dopiero za rok.

Ja z kolei nie chce kolejnych pilotów. Skrzynek i kabli. Nic nie nagrywam bo ciągle lecą powtórki. Ale dobrze ze jest wybór. Pozdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominvip
Sony, Philips czy Panasonic. Obecnie żadna marka nie góruje nad innymi i nie ma telewizora idealnego. Ja posiadam
, jak nietrudno się domyślić po podpisie, 3 różne modele Sony. Miałem z nimi najmniej problemów. A do MMP i modułów nadają się idealnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na leszcza trwa cały rok. Otrzymałem kolejny telefon w sprawie przedłużenia oferty. Propozycja: MaxBox, C+ Select, Eleven, internet 60. Cena 129 PLN na 12 miesięcy. O ile oferta TV wydaje się OK, sprawa polega na tym, iż za internet 30 płacę 40 PLN i chciałem obniżyć tę prędkość, bo nie potrzebuję 30 mb a tym bardziej 60. Wówczas by cena kształtowała się w granicach tych 115 zł. Oczywiście dodany jest jakiś antywir który trzeba opłacać. Narazie się nie zgodziłem na tę ofertę, ponieważ Pan stwierdził, że nie obniży mi ceny internetu i głównego pakietu. Ceny za Eleven i C+ to ponoć też takie tylko dla mnie. Jako, że pierwszy telefon z konkretami uważam, że jeszcze mam czas na decyzję i nie przystałem. Powedziane zostało, że internet i tak taniej nie będzie, ale skoro chce się mi sprzedać za 42 PLN 60 mbit czemu za 25-30 PLN nie można sprzedać internetu 20 mbit ? Nie kumam tego Pan stwierdził, że nie ma takiego pakietu, ale przecież pakiet to jest termin umowny w przypadku MM i tak na każdą usługę oddzielny regulamin i oddzielna cena. Moim zdaniem te 129 PLN oferta i dobra i nie. Jak sie weźmie na przeczekanie będzie można lepsze warunki ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na leszcza trwa cały rok. Otrzymałem kolejny telefon w sprawie przedłużenia oferty. Propozycja: MaxBox, C+ Select, Eleven, internet 60. Cena 129 PLN na 12 miesięcy. O ile oferta TV wydaje się OK, sprawa polega na tym, iż za internet 30 płacę 40 PLN i chciałem obniżyć tę prędkość, bo nie potrzebuję 30 mb a tym bardziej 60. Wówczas by cena kształtowała się w granicach tych 115 zł. Oczywiście dodany jest jakiś antywir który trzeba opłacać. Narazie się nie zgodziłem na tę ofertę, ponieważ Pan stwierdził, że nie obniży mi ceny internetu i głównego pakietu. Ceny za Eleven i C+ to ponoć też takie tylko dla mnie. Jako, że pierwszy telefon z konkretami uważam, że jeszcze mam czas na decyzję i nie przystałem. Powedziane zostało, że internet i tak taniej nie będzie, ale skoro chce się mi sprzedać za 42 PLN 60 mbit czemu za 25-30 PLN nie można sprzedać internetu 20 mbit ? Nie kumam tego Pan stwierdził, że nie ma takiego pakietu, ale przecież pakiet to jest termin umowny w przypadku MM i tak na każdą usługę oddzielny regulamin i oddzielna cena. Moim zdaniem te 129 PLN oferta i dobra i nie. Jak sie weźmie na przeczekanie będzie można lepsze warunki ugrać.

Od lat w ofercie pakietu telewizji oraz internetu dostaję promocję pod tytułem "Wynegocjuj swoją cenę", gdzie cena jest wpisywana długopisem. Więc wydaje się, że nie ma czegoś takiego, że nie może być taniej, tylko jest, że konsultant nie chce dostać niższej prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven w promocji na 12 miesięcy za 9 zł. Ponoć to stadardowa promocja. Konsultantka zapewniała mnie że eleveny będą tylko w pakiecie sport champions. Ktoś z was dostał inną ofertę?

Sprawa Elevenów (będą tylko w pakiecie "Sport Champions HD") na tę chwilę wygląda tak:

- 9zł z zobowiązaniem 12 m. dla posiadaczy pakietu Maxbox

- 15,90 zł dla pozostałych bez zobowiązania

- 18 zł dla pozostałych + pakiet "Sport HD Extra" 12 m.

 

ja chce gratis do Maxboxa

Nie będzie Elevenów gratis do żadnego pakietu. Takie są ustalenia z ESN.

 

Na pocieszenie powiem, że prawdopodobnie oba kanały zostaną odkodowane do końca lutego.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozesz wykupic bez zobowiazania, cena standardowa 15,90zl. Posiadacze Sport Extra HD tez moga wykupic Eleveny za 9zl. Osoby ktore posiadaja tylko MiniBoxa, SuperBOxa lub StartBOxa moga wziac promocje za 18zl, dostana za ta cene Sport Extra HD oraz Sport Champions HD, umowa 12 miesiecy.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Dlatego opłaca się mieć "MaxBox" ,aniżeli przykładowo "SuperBox" + "Sport HD Extra" (w promocji 12 zł). Różnica w cenie między "SuperBox" a "MaxBox" to tylko 10 zł, a w "Maxbox" są jeszcze pakiety "Filmy i seriale" oraz "Dzieci". Ktoś kto ma "SuperBox" i chciałby mieć oddzielnie pakiety "Sport HD Extra" (12 zł) + "Filmy i Seriale" (8 zł)+ "Dzieci" (6zł) zapłaciłby razem za te pakiety 26 zł, więc przepłaciłby aż 16 zł. Biorąc "MaxBox" wychodzi tylko 10 zł drożej w porównaniu z "SuperBox".

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...