Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyszukasz, podaj proszę częstotliwość. Oszczędzi mi to trochę czasu po południu ;)

Czestotliwosci sa rozne w zaleznosci od miasta, mowie o sieci MMP SA, na Poludniu nie wiem jak to wyglada.

dopiero co dostałem odp. że musze się zdecydować między cam a dekoderami, jak ci się udało mieć dekoder i cam w zestawie??

On ma dekoder Conax, to jakies pozostalosci po zakupionej sieci Stream. Na obszarze MMP SA musisz sie zdecydowac na dekoder lub modul CAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co dostałem odp. że musze się zdecydować między cam a dekoderami, jak ci się udało mieć dekoder i cam w zestawie??

 

Pisałem już wcześniej: mam dekoder PVR Kaon już od 2010, a od maja 2014 roku wykupiłem multiroom i wybrałem CAM dla drugiego TV. Dekodera mi nie wymieniali. Niemniej dziwna sprawa, jak pisałem na dekoderze Eleveny są a na TV z CAM brak. Ktoś wie co przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyszukałem jeszcze raz i teraz już są: pozycje 153 i 154. Na dekoderze 153 i 155.

A podgląd na jakiej częstotliwości masz? (W samsungach np. ręczne dodawanie kanałów będąc na odpowiednim (w tym wypadku eleven) i można podejrzeć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak wyłączą już tv analogową to czy kanały niekodowane będą działać na tv z tunerem dvb-c bez potrzeby podłączania dekodera?? jakie są obecnie kanały FTA  w MM

W DVB-C odkodowane na stałe są tylko Mango24, aMazing i VOD Info (w zależności od regionu mogą być jeszcze jakieś). Natomiast w niektórym miastach jest jeszcze re-emisja 3 multipleksów DVB-T, 24 programy. To jest właściwie ten sam sygnał, jaki możemy odbierać za oknem za pomocą zwykłej anteny.

Tylko to (nie licząc analoga) możesz odbierać bez dekodera/modułu, podłączając sam kabel do TV.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu niekodowane są: Amazing, Mango24, VOD Info i jakiś jeszcze jeden kanał, na którym pojawiają się plansze reklamujące promocje w pakietach. Ostatnio ciągle jest tam coś o pakiecie dla dzieci. Oczywiście są też 3 muxy z naziemnej, ale to już nie jako DVB-C tylko DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko Cinemaxy w HD i ja z nimi zostaję :D

 

No ja bardziej czekam na Discovery Science HD , ID HD , Fokus HD , TNT HD , Stopklatka HD  oraz wprowadzenia kanału MGM HD.

Chociaż gdy pojawią się Cinemaxy HD to wykupię je przy podpisywaniu następnej umowy (w lipcu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj rozpocząłem negocjacje w.s przedłużenia umowy.

Za to co mam w podpisie zaoferowano mi w sumie abonament w wysokości 143 złotych.

Jak na razie podziękowałem. Porozmawiałem z Panią z DUK na temat kanałów Eleven. Powiedziała, że mniej więcej około połowy lutego będą wiedzieć, jak i po ile pakiet ów będzie kosztował. Ponoć mają go włączyć do Maxboksa (ale to nie jest oficjalna i potwierdzona informacja). Dlatego daliśmy sobie czas do wyjaśnienia owego zagadnienia, a nóż widelec, jakieś nowe promocje się ukażą względem pozostałej oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i .... Panie :D

 

co w przypadku gdy np. ja ma full opcję (wszystkie kanały i opcje dodatkowo płatne - to co w stopce), teraz przez tydzień Eleveny są free on air a za tydzień mają zakodować sygnał.

Stworzyli nową paczkę razem z FightKlub HD i SportKlub. I co ? za tydzień stracę dostęp do FightKlub HD i SportKlub ? Bo będą w jednej paczce premium z "11" ? Jak oni mają zamiar to rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekPLRZ

Eleveny w Maxbox są w tej chwili przedmiotem negocjacji. Jednak, nie napalałbym się tak do tej informacji. :P

 

@horas

FightKlub HD i SportKlub nie będą "oficjalnie" częścią tego nowego pakietu sportowego. Gwarantowane będą tylko 2 Eleveny. Reszta to darmowy bonus. Także nic nie tracimy.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z Gdyni ? Dziś przy dodaniu nowych programów Eleven, zniknął program Tv Wybrzeże (dawniej TV Teletronik) dotychczas był na pozycji chyba ..225. Możecie potwierdzić zniknięcie tego kanału...?

 

pozdrawiam Marek Gdynia:)

Potwierdzam, kanał zniknął z listy. Na ich profilu "fejsbukowym" można wyczytać, że zawiesili emisję. Z Vectry ponoć też zniknęli. Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grande

59zł MaxBox + 59zł 8xCanal+ + 15,90zł Eleveny = 133,90zł. Do tego dochodzi opłata za dekoder lub moduł.

 

Oczywiście można negocjować, wszystko zależy od twoich umiejętności perswazji.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...