Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

1. Raczej nie.
2. Przecież już dawno ruszyli... w swoim tempie. ;) Najbliższe większe ruchy w temacie ok. kwietnia/maja 2016r.
3. Zapomniałem o dość istotnej sprawie: Ponoć Universale są zagrożone. Tylko nie wiem, dlaczego? Co dziwne, u innych operatorów najwyraźniej też. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Universal pozazdrościł FICowi i zaczął narzucać wyższą cenę operatorom. Niestety jednak, kanały Universala są znacznie gorszej jakości od kanałów FOXa dlatego nie tylko MMP chce z nich rezygnować. W NC+ na liście dostępnych kanałów na stronie WWW też już zniknęła 13 Ulica.

 

@Chiquita - a co z paczką tematycznych MTV? W zeszłym roku też mówiło się o ich możliwym wyłączeniu.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Zapomniałem o dość istotnej sprawie: Ponoć Universale są zagrożone. Tylko nie wiem, dlaczego? Co dziwne, u innych operatorów najwyraźniej też. :/

 

W UPC od 01.03 znika Universal, także kto wie czy i u nas nie zniknie. Dla mnie obojętne, nie oglądam.

 

P.s.

Jeszcze w kwestii ESN. Sądzę, że jeżeli w ogóle wejdą kiedyś do UPC to nie jako pakiet płatny tylko do pakietu Max. Casus Inei zwycięży a UPC pewnie stawia bardzo mocne warunki bo ma argumenty po swojej stronie. U nas też mogłyby wejść do MaxBoxa lub i np do SportExtraHD. Byłaby to zachęta dla wszystkich do brania wyższych pakietów a MM miałaby większy przychód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w jakich lokalizacjach będzie ta redukcja?

Niestety, nie.

 

a co z paczką tematycznych MTV? W zeszłym roku też mówiło się o ich możliwym wyłączeniu.

Na szczęście nic z tego nie wynikło. Także byłbym spokojny.

 

@mixiorek

Nie ma co się łudzić, że Eleveny staną się częścią MaxBox'a. Będą dodatkowo płatne. Choć z tego co wiem, na początku odkodowane, żeby ludziska mieli czas zapoznać się z ofertą. I później ew. wykupić.

 

I mam nadzieję, że coś pojawi się za te Universale. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Proszę skończyć offtopic o Eleven, kanały mają swój wątek na forum: http://forum.satkurier.pl/topic/12021-nc-eleven-i-eleven-sports/?view=getnewpost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest... NET 60 Mb/s - oficjalnie na stronie! :jupi: 50% zadowolenia.

Ciekawe co z TV?

Oficjalnie na stronie to jest nawet internet 250 Mb/s oraz 500 Mb/s:wink:  http://www.multimedia.pl/oferta_internetowa

I co ciekawe te dwie opcje są dostępne tylko w umowach 12-miesięcznych. Żyć nie umierać.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...