Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka firma taka strona. A przecież co by szkodziło podawać aktualne informacje ? Np. listę programów Południa i tą "trzecią" z 11 kanałami HD.Każdy kto wejdzie na stronę to po miejscu zamieszkania by się orientował z czym ma do czynienia ! Ideałem by było jak każdy BOK miałby swoją stronę z aktualizowanymi na bieżąco informacjami lokalnymi(np.listą tv analogowej).

A tak "nowi bohaterowie w naszym domu" dłuuuugo jeszcze będą nowymi.Powiem tyle że strony konkurencji są zdecydowanie szybciej aktualizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś info, gdzie od stycznia nastąpi wyłączenie/zredukowanie TV analogowej?

U mnie w Łodzi przedstawiciel gadał że od stycznia ale póki co nie ma żadnych info w TV analogowej ani pasków informacyjnych na kanałach - więc to pewnie lipa z tym terminem.

Oficjalnego info ja nie dostanę, gdyż TV analogowej nie mam w umowie.

 

@maro_1983: niech pierw uzupełnią wszędzie te kanały co zaczęli dodawać ostatnio (słynna ósemka HD) a nie już marzycie o kolejnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB ciekawa "akcja"!

Propozycje filmów, seriali, bajek w VOD...  w końcu dobry pomysł... może "dojrzeją" do identycznej akcji z kanałami... :wink:

 

W Święta miałem okazję zapoznać się bliżej z My Prime w UPC. Powiem krótko - Multimedia jest sto lat... za UPC ;) nie dość, że w grudniu wsio za darmo to jeszcze skala dostępnych materiałów jest nieporównywalna. Oczywiście na niekorzyść MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi

Zdziwię się, jeśli te 8 kanałów HD zostanie włączonych nagle wszystkim. To by podważyło sens dotychczasowych działań, szczególnie sprawy z analogiem. Sieć jest zbyt przeładowana w wielu lokalizacjach na takie akcje.

 

Jeżeli cokolwiek teraz się pojawi, to będzie to znacznie mniejsza wrzutka niż przed rokiem. I, głównie w MMP S.A.

@mixiorek

Wątpię żeby teraz Multimedia zdecydowała podnieść ceny, z powodu utworzenia usługi a'la Netflix. UPC ma to wypracowane z innych rynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - czy już jest jasne czy platformy NC+ i CP wyłączają z końcem roku kanały w jakości SD?

Wyłączenie jakiegoś kanału SD na platformie satelitarnej, nie oznacza zaprzestania jego dystrybucji w kablu. CP na razie nic w tym względzie nie planuje. Tak samo większość innych nadawców. Jedynie NC+ (ITI) przymierza się do zaprzestania emisji wersji SD swoich kanałów tematycznych dla kablówek itp. Mówi się o końcu tego roku.

 

Dla nas to oznacza pojawienie się Kuchni+ HD i Domo+ HD, bo nie sądzę żeby Multimedia zdecydowała się kanały wycofać albo downscalować.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cokolwiek teraz się pojawi, to będzie to znacznie mniejsza wrzutka niż przed rokiem. I, głównie w MMP S.A.

Dobrze, że w ogóle coś chcą dać!

Od "wielkiej rewolucji" w MMP nic! (słownie zero zmian kanałowych - nie licząc kanału SD, RK TV)

Ostatnia informacja była zbędna... :wink:

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 8 kanałów HD które funkcjonują już w kilkunastu miastach to przecież nie wszystko. "Do zrobienia" są przecież Polsaty,wspomniane przed chwilą Kuchnie,paczka Discovery. I nie wiem czy to wszystko odbywać się będzie kosztem analoga czy też będzie wciskane przez redukcję kanałów SD.

Jak będzie wyglądać pod tym względem oferta pod koniec 2016 roku...? Czy to będzie rok przemian gruntownych czy raczej zastoju i "pełzających"zmian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ta "akcja" z analogiem jest tylko "przykrywką", dającą więcej czasu na zrealizowanie innego "celu", dobrą wymówką, itd.

Może na kiedyś w przyszłości, tak mam to sens, ale na pewno nie na teraz! (redukcja analogu)

Braki są sporo większe - TNT, DISNEY, CN, CBS EUROPA, nie wspominając już o A&E NETWORKS, FOX, NGC i BBC!

W obecnym tempie (jeden kanał co kilka miesięcy, redukcja analogu w kilku/kilkunastu miejscowościach na kwartał) dużych zmian w ofercie nie przewiduje!

 

Myślę, że jutro, najdalej po jutrze będzie wiadomo jakie zmiany szykuje operator głównie klientom MMP S.A.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie jakiegoś kanału SD na platformie satelitarnej, nie oznacza zaprzestania jego dystrybucji w kablu. CP na razie nic w tym względzie nie planuje. Tak samo większość innych nadawców. Jedynie NC+ (ITI) przymierza się do zaprzestania emisji wersji SD swoich kanałów tematycznych dla kablówek itp. Mówi się o końcu tego roku.

 

Dla nas to oznacza pojawienie się Kuchni+ HD i Domo+ HD, bo nie sądzę żeby Multimedia zdecydowała się kanały wycofać albo downscalować.

 

Moim zdaniem bardzo słuszny krok NC+. Liczy się jakość a nie dziadostwo. Czy u nas pojawią się wersje HD? Sam nie wiem.

 

P.s.

Tak przy okazji porównanie analogu UPC i MM w Warszawie -> 46 do 65... już wiadomo czemu UPC ma miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek:

Porównanie ilości kanałów analogu UPC i MMP nie jest wiarygodnym odzwierciedleniem możliwości zaoferowania klientom DTV danej liczby kanałów HD!

Przykładem jest moja miejscowość, ale nie tylko!

U mnie jest około 46 kanałów w analogu, a oferta kanałowa w DTV "wybrakowana"! (nie wspomnę o NECIE, chociaż teraz poprawili).

A... jeszcze jest dosył NTC.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. UPC ma miejsce, bo ma lepszą infrastrukturę, a nie ze względu na ilość kanałów analogowych.

 

Także nie nastawiałbym się na jakąś większą rewolucję w MMP. Obecne problemy tak łatwo nie znikną.

 

Liczę na powrót FOX. A wy? Jakie macie oczekiwania wobec 2016r?

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyć możemy, ale co z tego...

Nie którym nie jest dane obejrzeć TVN Fabuły na przykład, a co dopiero FOX-y! :crazy:

Nie mam co marzyć... warunki techniczne... więc nie liczę...

 

..."pełna oferta"...

A serio - NGC, FOX, BBC...

Zaraz masowo się posypie: ESN... i cała litania... (nie tylko nazw kanałów)...

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...