Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Też kiedyś czytałem, że trzeba doliczyć cenę za analog jeszcze, dlatego chciałem się upewnić. Orientuje się, bo rodzice chcą wziąć, ale temat póki co jeszcze ucichł. Ogólnie to wszystko jeszcze nie tak wygląda jak powinno. Cena kanałów HD przez 3 miesiące gratis, a potem trzeba dopłacać. Przegięcie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Najśmieszniejsze jest to że w analogu i w iptv jest TVP Sport,TVN Meteo,TVP Info, Superstacja , Hyper+,MTV Polska,Pomerania TV(dla Szczecina),Viasat Explorel(tylko iptv).W wersji cyfrowej nie ma tych kanałów!!!! Jest to zwyczajna kpina !! Ile to roboty umieścić te kanały w dekoderach cyfrowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, masz rację. Przecież pracuję tam sztab ludzi, którzy są za to odpowiedzialni. Biorą kasę, a nie są w stanie zrobić podstawowych rzeczy. Odnoszę wrażenie, że nie chcą w żaden sposób przypodobać i sprawić trochę frajdy klientom. Czasami, my klienci mamy więcej pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie zastanawia jedna rzecz,dlaczego nie mam wszystkich kanałów z pakietu cyfrowy komfort,wcześniej miałem pakiet Basic ale postanowiłem przedłużyć umowę i mieć dodatkowy pakiet Komfort,patrzę że w ofercie jest Polsat Film,Tvp Hd,Polsat Furbol,Polsta Sport Extra,Mtv Live HD AXN Crime i inne jeszcze i te kanały miały też znaleźć się w tej ofercie a ich nie mam,tzn mam czarne tło.Ktoś wie dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi to dlaczego podczas przełączania na tv cyfrową w tle obrazu wyłaniają się jakieś kreski z napisami cy coś.Np jak przełączam z analogu na kanale tvn 24 na jakiś przyrodniczy to obraz rzeczywiście jest ładniejszy ale w tle widzę pasek tvn 24,dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej,

dotyczy Multimedia. ostatnio na ich stronie widniał taki komunikat. "

 

Z dniem 10 lutego 2012 w miejscowościach: Aleksandrów Łódzki, …………….wprowadzamy zmiany w liczbie programów telewizyjnych składających się na Pakiet. Powyższa zmiana jednak nie skutkuje obniżeniem liczby programów w Pakietach poniżej liczby programów gwarantowanych przez Operatora i z tej przyczyny nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora. Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo w najbliższym Biurze Obsługi Klienta Multimedia Polska S.A.".

 

wiecie coś na ten temat? jak oni mogą wycofać kanał z oferty i jednocześnie nie dając możliwości rezygnacji z umowy z tego tytułu. u mnie zniknął kanał Euro News?macie jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest w wykazie to na pewno tak, tyle ze MOŻE dalej jest w tym samym pakiecie tyle że w wersji cyfrowej. Tego nie przeskoczysz.

 

Na stronie http://www.multimedia.pl/DTV nie zauważyłem (może przeoczyłem) kanału w ofercie. Może to tylko chwilowe. Jeżeli jednak był w pakiecie i został wyłączony bez zapowiedzi napisz reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi to dlaczego podczas przełączania na tv cyfrową w tle obrazu wyłaniają się jakieś kreski z napisami cy coś.Np jak przełączam z analogu na kanale tvn 24 na jakiś przyrodniczy to obraz rzeczywiście jest ładniejszy ale w tle widzę pasek tvn 24,dlaczego tak jest?

 

Masz przebicie sygnału analogowego wychodzącego z Twojego TV w tor sygnału AV.

Przyczyną jest kiepski (słabo ekranowany) kabel Euro którym masz podłączony telewizor z dekoderem lub wada Twojego odbiornika TV.

Najprostrzym sposobem wyeliminowania tego zjawiska jest wyjęcie kabla antenowego z TV lub przełączenie na pusty program. Wtedy przebicia nie będzie widać :-).

Innym-lepszym sposobem jest wymiana kabla Euro na dobrze ekranowany i najlepiej "jednokierunkowy".

Wadę odbiornika raczej należy wykluczć choć potencjalnie jest i taka możliwość.

W dzisiejszych czasach ( czasach marnej jakości kabli ) to bardzo częste zjawisko, spotykane bardzo często, by nie napisać "zawsze" :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nothing's changed. Jest już prawie Maj, a MM nie włączyła ani jednego kanału. Ktoś tutaj mówił, że coś tam się na górze zmieniło, że idzie wszystko w dobrym kierunku, ale niestety ja osobiście jakoś tego nie widzę.

 

PS. w zakładce DTV na stronie MM jest w "okienku" kanał: TVP Sport - tylko, że ja np, nie mam go w ogóle na swojej liście.... jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...