Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem i chodziło jak ta lala ale teraz mam Cam ,też z tym borykałem się długo dekoder technisat. czujnik należy ustawić przy samym dekoderze prawie dotykał go .Jak tylko poruszyłem go np przy wycieraniu kurzu i przesstawił sie to był brak wyączania z pilota próbuj a napewno będzie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie zrezygnował z MM, gdybym tylko miał jakąś alternatywę. Niestety talerza zamontować nie mogę, a MM nie chcę wpuścić innego operatora do mojego bloku. :( Może kiedyś ten wspaniały dzień nadejdzie. :D

 

Generalnie pamiętam wspaniałe czasy analogowe w MM (15-20 lat temu), kiedy dodawała NOWE kanały do oferty. Wtedy to naprawdę była różnorodność i bardzo dużo kanałów zagranicznych. To była kablówka pełną gębą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak MM nie chce wpuścić innej kablówki? Raczej inne kablówki nie są zainteresowane chyba? Bo u mnie dwie nowe kablówki budują sieć, spółdzielnia, jak to napisała, została "zmuszona" do nieodpłatnego ich "wpuszczenia" ze względu na przepisy prawa... Nie mogę znaleźć na szybko całego tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak blok się budował MM pociągnęła całą swoją infrastrukturę. Dodatkowo MM jest wpisana do aktu notarialnego. Niby było głosowanie Wspólnoty w sprawie wpuszczenia innego operatora, ale z tego co wieść gminna niesie MM sprzedała tę infrastrukturę jakiejś swojej spółce córce i jest problem, bo cena za udostępnienie kabli jest strasznie wywindowana i konkurencji nie opłaca się wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i chodziło jak ta lala ale teraz mam Cam ,też z tym borykałem się długo dekoder technisat. czujnik należy ustawić przy samym dekoderze prawie dotykał go .Jak tylko poruszyłem go np przy wycieraniu kurzu i przesstawił sie to był brak wyączania z pilota próbuj a napewno będzie działał

Dzięki. Spróbuję, ale dziwne, że działają wszystkie inne przyciski oprócz tego wyłączania.

Btw ja mam dekoder ADB-3831CDX.

 

Edit: działa! Dzięki. :)

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oid/1e6c58119d5074940b5b2f1ce019930b

 

To jest "news" Multimedii. Na siłę chcą ludziom wciskać prąd. Nawet podniecają się "co wiemy o prądzie". Żałosne. Do mnie już dwa razy dzwonili z wieścią że "obniżą mi rachunki za prąd". He,he..Operator TV zamiast wciskać nam nowe programy,podnosić jakość TV, chce nas "uszczęśliwić"prądem.

Nie dam się ogłupić. Cinemaxy w HD proszę a nie prąd !!!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jestem w trakcie rozmów z DUK. (nie moje usługi)

Konsultant wciska mi kit, że nie da się multiroom HD na dwóch tv przez dekodery! Na jednym HD, na drugim SD. CAM - na obu HD!

Cygani?

 

@zerojedynkaX:

Ile płacisz za swój pakiet?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jestem w trakcie rozmów z DUK. (nie moje usługi)

Konsultant wciska mi kit, że nie da się multiroom HD na dwóch tv przez dekodery! Na jednym HD, na drugim SD. CAM - na obu HD!

Cygani?

Kolejny pseudo - konsultant z pseudo - firemki, serio niedługo okaże się, że w MM jedyne co się da to terminowe opłacanie faktur za ich wybrakowaną ofertę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logiczne! Tak też myślałem!

Chłopak wyglądał na "nowicjusza"!

Co chwila się rozłączał, przepraszał, że musi zapytać, dziwna sprawa!

Będzie dzwonić za 30 minut znów!

Propozycja SUPERBOX, MULTIROOM, NET 12 MB/S - 12 m-c za 88zł!

Drogoooo.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro jest z MMP Poludnie, to jest jakby to napisac prawie ze inna firma :). W MMP SA nigdy nie bylo dekoderow SD, jak ruszyli z cyfrowka to od razu byly dekodery HD, dla nas to oczywiste, ze sa dwa dekodery HD. Stream mial dekodery SD, pewnie dalej je wciskaja, jesli tak jest to porazka, w tamtych rejonach jeszcze dlugo nie bedzie pelnej oferty skoro daja stare dekodery SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro jest z MMP Poludnie, to jest jakby to napisac prawie ze inna firma :). W MMP SA nigdy nie bylo dekoderow SD, jak ruszyli z cyfrowka to od razu byly dekodery HD, dla nas to oczywiste, ze sa dwa dekodery HD. Stream mial dekodery SD, pewnie dalej je wciskaja, jesli tak jest to porazka, w tamtych rejonach jeszcze dlugo nie bedzie pelnej oferty skoro daja stare dekodery SD.

Dzięki za "dobre" słowo! Wiesz jak pocieszyć człowieka... :wink:

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...