Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Mr. Chiquita:

Z punktu widzenia przyszłego klienta, wypadałoby!

Takim sposobem rozumowania mogliby proponować klientom, przesyłać mediom prospekty, reklamy, wiadomości, informacje o promocji, że mają w ofercie 135/100 kanałów HD (których w rzeczywistości nie mają), jednocześnie zaznaczyć, że ogólna, gwarantowana liczba kanałów w pakiecie wynosi 60! :crazy: (bez wyszczególnienia SD/HD). To "bezczelne" wprowadzanie w błąd! (bez względu na fakt, że kanały pojawią się wkrótce).

Jednakże, w tym przypadku zgodne z prawem (stosowne zapisy umowne) ...Lista programów w poszczególnych pakietach ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi Oferty Usług Operatora... (mogli obiecać "złote góry") :roll:

 

 

 

 

 

 

Taki zapis żywo mi się kojarzy z tym cytatem: "Zgubiony numerek to ja trzymam w ręku i proszę, żeby mi pan wydał płaszcz na ten numerek!

- Niech pan nie krzyczy na naszego pracownika. Ja tutaj jestem kierownikiem tej szatni! Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?.

[beep] się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

Tu pisze! Niech pan se przeczyta.

ZA GARDEROBĘ I RZECZY ZOSTAWIONE W SZATNI SZATNIARZ NIE ODPOWIADA" :wink:

 

 

Napiszcie jaką macią konkurencję. U mnie MMP weszła do miasta dokładnie w tym samym momencie co UPC. Na początku nawet MMP miała lepsza ofertę, gdyż UPC przejęła istniejąca kablówkę, MMP budowała sieć od podstaw

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie zamieszania, rozpuszczanie plotek, podgrzewanie i tworzenie atmosfery wyczekiwania to celowa polityka MM. Kiedy nie ma się niczego ciekawego do zaoferowania, a inne sieci kablowe coraz bardziej uciekają do przodu, to tylko takie socjotechniki pozostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy z oferty wyleciał Mjuzik tv (kiedyś to chyba nazywało się Rebel)? Bo dzisiaj pierwszy dzień na module CAM i dopiero zauważyłem że go nie ma, zresztą na stronce MM też. Tęsknić nie będę ale chyba coś przespałem.

P.S. Jakieś niespodzianki jeszcze w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszym numerze TO&OWO ciekawe zestawienie pakietów za 50zł (cena dla mnie najbardziej akceptowalna):

 

    Multimedia Mini Box 49zł :  84 programy w tym 18 HD

    UPC Select HD        50zł :  103 programy w tym 42 HD

 

  a w pakiecie za 60 zł

 

   Multimedia superbox 59zł    113 programów w tym 25 HD

   Vectra Platynowy HD 59,90 zł   156 programów w tym 41 HD

 

 

Komentarz zbyteczny. Najbardziej mi pasi Select za 50zł no ale cóż UPC u mnie niet. :smile:

 

https://satkurier.pl/news/122279/multimedia-polska-z-uslugami-we-wladyslawowie.html

 

ciekawe czy od razu będą świadczyć pełną usługę czy okrojoną.....

 

https://satkurier.pl/news/122252/jambox-ponad-250-stacji-w-tym-ponad-100-w-hd.html

 

i taki Jambox....100 programów HD......ciekawe czy też redukowali analog czy go nigdy nie mieli......no proszę....

Edytowane przez zerojedynkaX
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX:

MMP wypada strasznie blado w każdym zestawieniu!

 

Pewnie będzie pełna oferta skoro się chwalą w mediach...

 

Jambox to IPTV!

U mnie jest ten operator (rozmyślam o przejściu do nich) :wink:

W mediach chwalili się też netem 120 Mb/s i w ilu miejscowościach jest dostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asdfg Oprócz tego tv.disco zmienił nazwę na 4Fun Fit&Dance to tak dla uzupełnienia.

 

Rozmawiałem dziś z miejscowym technikiem. U mnie redukcja analogu prawdopodobnie zaplanowana jest na  I połowę  2016 roku. Kiedy dokładnie to nastąpi, tego niewiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...