Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@karol4444: Na razie nie zanosi się na dołączenie tych kanałów do oferty.

 

Z drugiej strony jakby pojawiła się możliwość dokupienia tych kanałów jako pakiet to trzeba by znowu przedłużać podstawową umowę na telewizję. MM ma jakąś dziwną politykę, że jak dokupisz sobie jakiś pakiet w trakcie umowy to obowiązuje on przez na przykład 2 lata, a tobie kończy się umowa na pakiet podstawowy powiedzmy za rok, to i tak trzeba będzie płacić za dobrany pakiet przez 2 lata. Dla mnie to głupota, bo jak dokupuje sobie na przykład Canal+ to powinienem płacić za niego tylko do końca umowy podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisałem, że w SAT jest multiroom za darmo? Stwierdziłem, że kablówki tracą swoją największą przewagę, czyli analogowy multiroom w cenie podstawowej usługi.W tym momencie dla klienta nieważne, czy ma kablówkę, czy telewizję satelitarną, bo i tak ma ofertę tylko na jednym telewizorze albo płaci za multiroom. W tym momencie decydować będzie albo cena, albo oferta kanałowa, w zależności od preferencji klienta. Ale może tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałeś:

klienci nie chcą płacić za multiroom. W momencie potrzeby płacenia za każdy odbiornik w domu część klientów ucieknie do nc+ albo cyfrowego polsatu.

To jasno sugeruje, że kto chce darmowy multi, ma go w NC+ albo w CP. W każdym razie, taki jest sens tego zdania. ;)

I wcale nie tracą przewagi. Bo nadal jest full sportu z obu platform. A funkcję darmowego multiroomu zastępuję dosył 3 multipleksów w DVB-T.

@karol4444
O cenie 7 zł to ty raczej zapomnij. Patrząc na wymagania ESN, to cena będzie w okolicach 20zł.
:roll:


Generalnie do grudnia nie spodziewałbym się Elevenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol4444: Na razie nie zanosi się na dołączenie tych kanałów do oferty.

 

Z drugiej strony jakby pojawiła się możliwość dokupienia tych kanałów jako pakiet to trzeba by znowu przedłużać podstawową umowę na telewizję. MM ma jakąś dziwną politykę, że jak dokupisz sobie jakiś pakiet w trakcie umowy to obowiązuje on przez na przykład 2 lata, a tobie kończy się umowa na pakiet podstawowy powiedzmy za rok, to i tak trzeba będzie płacić za dobrany pakiet przez 2 lata. Dla mnie to głupota, bo jak dokupuje sobie na przykład Canal+ to powinienem płacić za niego tylko do końca umowy podstawowej.

 

Ostatnio miałem podobną sytuację z migracją na wyższą prędkość internetu - też kazali mi przedłużyć umowe na 12 miesiecy min. Nie zgodziłem się ale też drążyłem temat i nie dałem sobie wciskać frazesów i wreszcie zmigrowali mnie z zachowaniem obecnego okresu umowy ;)

 

Dodatkowo nie chcieli przyjąć rezygnacji z usług 5 miesiecy przed końcem umowy tłumacząc się "obowiązującą promocją" :)

 

@Chiquita

"O cenie 7 zł to ty raczej zapomnij. Patrząc na wymagania ESN, to cena będzie w okolicach 20zł.  :roll:"

 

Przy takiej kwocie jaką podajesz to już inna bajka... Mam nadzieje że kanały pojawia się do marca bo wtedy przy negocjacji coś

będzie trzeba utargować.

Edytowane przez karol4444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podaję, to tylko moja spekulacja. Jeśli nie dojdzie do jakiegoś przełomu przed świętami, to wydaje mi się, że Multimedia porzuci negocjacje z ESN na jakiś czas. :P

 

PS. Tak chwaliłem UPC, tymczasem odwalili niezły numer dzisiaj. ;) Włączyli niedawno Disney Channel HD. Teraz okazało się, że to był tylko test i powróciła wersja SD. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie- ja mam dziwne terminy umowy- telewizja na inny okres, internet inaczej, pakiet HD  inaczej a WI-FI jeszcze inaczej. :) Co lepiej, aby korzystać z niektórych usług muszę mieć umowę albo na telewizję albo na internet lub obie łącznie  :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie- ja mam dziwne terminy umowy- telewizja na inny okres, internet inaczej, pakiet HD  inaczej a WI-FI jeszcze inaczej. :) Co lepiej, aby korzystać z niektórych usług muszę mieć umowę albo na telewizję albo na internet lub obie łącznie  :)

 

 

 

Czyli bardzo ładnie Ciebie do siebie przywiązali ;)

Będziesz chciał zrezygnować np z internetu, do naliczą Tobie "karę umowną" za Wi-Fi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem wcześniej (maraton BROADCHURCH - nie obejrzałem poprzednio; wakacyjne wojaże).

Czarno to widzę - u mnie informacji brak...(w jakiejkolwiek formie) :-|

Nie trudno domyśleć się finału :!:

Raczej nie będzie szczęśliwego zakończenia.

 

Jak w pozostałych lokalizacjach na Śląsku :?:

@Gall, @Ryszard48 i reszta...

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma redukcji, będę miał pełną ofertę programową dopiero.

 

Rozumiem. Ty jesteś z rejonu miasta gdzie nie było pełnej oferty.To teraz Częstochowa będzie chyba cała zmodernizowana.

 

https://satkurier.pl/news/121084/7-kanalow-polsatu-w-hd-w-sieci-petrus.html

 

No i jak tu się nie wkurzać ?  Inni mogą !!

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...