Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem właśnie po negocjacjach z DUK. Udało się wynegocjować mi za MaxBoxa+ Multiroom + Internet 30 Mb/s =  84 zł. Więcej już nie udało się ugrać.

Dziękuję wszystkim za wcześniejsze pomocne informacje.

 

 

Aktualnie za SuperBox + internet 20mbit rodzice płacą 65 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w sumie rozmów liczyły całe negocjacje?

Może troszkę przesadziłem z nazwaniem tego negocjacjami. Bo skończyło się na jednej rozmowie. Podczas rozmowy na początek padła kwota 89 zł ale próbowałem jeszcze obciąć z 10 zł lecz zostało zmniejszona jeszcze o 5 zł i stanęło na 84 zł. Jak dla mnie to jest kwota wytaczająca w porównaniu do tego co wcześniej płaciłem. Wiem, że mogłem próbować coś jeszcze więcej ugrać ale widocznie w sobie nie mam takiej żyłki hazardzisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafią dodać zwykłych Pulsów w HD, a gdzie tam dopiero Eleveny. To są szczyty nie do osiągnięcia dla MM.

Żadna duża kablówka na razie nie dodała Elevenów. Przeszkodą jest zbyt wysoka cena, jaką żąda nadawca.

 

Pulsy HD są, przynajmniej u mnie - u reszty później. Kanałów nie dodaje się na pstryknięcie, jak się większości wydaje. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już przegiąłeś Chiquita. Pokaż mi inną dużą sieć kablową (typu UPC, Vectra, Toya) która w jednej miejscowości włączy kanały a w pozostałych nie. Multimedia to jest totalna karykatura profesjonalnej firmy telekomunikacyjnej i możecie sobie pisać co chcecie, ale ja swego zdania nie zmienię. Sieć ma 2000 miejscowości, a Pulsy HD świecą w 2. Czy to świadczy o profesjonalizmie? Na pewno nie. Podobnie jak neuro - byle do końca umowy i bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, kanałów nie dodaje się pstryknięciem palca. UPC, Vectra, Toya mają inną sytuację, więc co tu porównywać? Rozumiem, że według ciebie @Yakuzzi, byłoby lepiej, żeby nic nie robili? Albo czekali, do czasu, aż wszystkim klientom analog się znudzi? Już wyobrażam sobie, te narzekania. :roll: W chwili obecnej nie mogą załączyć tych 8 kanałów HD wszystkim, bo to technicznie niewykonalne. Chyba to rozumiesz?

Właściwie, to Pulsy HD są jeszcze w całej IPTV, więc to nie do końca prawda. ;)

Czy ja ci kazałem podpisać umowę? Idź tam, gdzie ci najlepiej. Tak w ogóle, nigdzie nie widzę zapisów mówiących, że nowe kanały muszą dodawać w tym samym czasie wszystkim (w ogóle nie muszą poszerzać oferty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie mogą załączyć tych 8 kanałów HD wszystkim, bo to technicznie niewykonalne. Chyba to rozumiesz?

Wszystkim może nie, ale czy tylko w 2 miejscowościach infrastruktura spełnia wymagania, by zaoferować 60 kanałów HD podczas gdy konkurencja już ma dawno ponad 70? Czy rzeczywiście MMP ma aż tak kiepską jakościowo sieć, że ledwo jest w stanie oferować 52 kanały HD na terenie większości kraju a w niektórych lokalizacjach jeszcze mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

pochwalę się tym co udało mi się wynegocjować z Multimedia. 

Telefon stacjonarny - plan Optymalny 100 minut miesięcznie plus prezentacja numeru przychodzącego

Telewizja - pakiet MaxBox z dekoderem z nagrywarką plus HBO HD Max plus HBO GO

umowa na 12 miesięcy

85 złotych miesięcznie 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, kanałów nie dodaje się pstryknięciem palca. UPC, Vectra, Toya mają inną sytuację, więc co tu porównywać? Rozumiem, że według ciebie @Yakuzzi, byłoby lepiej, żeby nic nie robili? Albo czekali, do czasu, aż wszystkim klientom analog się znudzi? Już wyobrażam sobie, te narzekania. :roll: W chwili obecnej nie mogą załączyć tych 8 kanałów HD wszystkim, bo to technicznie niewykonalne. Chyba to rozumiesz?

 

Właściwie, to Pulsy HD są jeszcze w całej IPTV, więc to nie do końca prawda. ;)

 

Czy ja ci kazałem podpisać umowę? Idź tam, gdzie ci najlepiej. Tak w ogóle, nigdzie nie widzę zapisów mówiących, że nowe kanały muszą dodawać w tym samym czasie wszystkim (w ogóle nie muszą poszerzać oferty).

 

Tak jak można niektóre twoje posty czytać z zainteresowaniem tak po takich wpisach najchętniej wysłałbym Ciebie na długi urlop forumowy. Wytłuszczone fragment świadczy o tym, że nikt nie będzie traktował Ciebie jako bezstronnego abonenta, na co tak zaciekle zwracasz uwagę a Twoja obrona operatora nie jest bezinteresowna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

pochwalę się tym co udało mi się wynegocjować z Multimedia.

Telefon stacjonarny - plan Optymalny 100 minut miesięcznie plus prezentacja numeru przychodzącego

Telewizja - pakiet MaxBox z dekoderem z nagrywarką plus HBO HD Max plus HBO GO

umowa na 12 miesięcy

85 złotych miesięcznie

Pozdrawiam :)

A net gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak można niektóre twoje posty czytać z zainteresowaniem tak po takich wpisach najchętniej wysłałbym Ciebie na długi urlop forumowy. Wytłuszczone fragment świadczy o tym, że nikt nie będzie traktował Ciebie jako bezstronnego abonenta, na co tak zaciekle zwracasz uwagę a Twoja obrona operatora nie jest bezinteresowna.

Jak już kiedyś pisałem taka jest polityka MM - rzucić jakieś plotki, gdzieś jakieś kanały i trzymać abonentów w nadziei, że i do nich to w końcu trafi, a w tym czasie minie umowa, podpisze się nową dalej czekając na zlitowanie ze strony MM. Trzeba w końcu się zdecydować i iść tam, gdzie traktują klienta jako podmiot, a nie przedmiot do zarabiania pieniędzy. Ja czekam jeszcze cztery miesiąca i pa pa MM. 

Edytowane przez ziutek60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak można niektóre twoje posty czytać z zainteresowaniem tak po takich wpisach najchętniej wysłałbym Ciebie na długi urlop forumowy. Wytłuszczone fragment świadczy o tym, że nikt nie będzie traktował Ciebie jako bezstronnego abonenta, na co tak zaciekle zwracasz uwagę a Twoja obrona operatora nie jest bezinteresowna.

Ale ten fragment jest faktem, nawet jeśli komuś się to mocno nie podoba i uważa za niesprawiedliwe. Dlatego warto powtórzyć: Podpisując umowę z MMP (to się tyczy wszystkich innych), nie zobowiązujesz operatora do dodawania ci kanałów. :P

Co w tym jest stronniczego?

@Yakuzzi

Tak, dokładnie. Infrastrukturę mają kiepską. Po co, inaczej by powiązywali to z redukcją analoga? Naprawdę myślisz, że robią to celowo lub dla żartu? Poza tym, proces cyfryzacji dopiero się zaczął. Do końca roku Pulsy w HD dostanie więcej miast.

 

A tak w ogóle, o którego operatora ci chodzi? Kto od "dawna" ma ponad 70 HD i w jakiej cenie?

@ziutek60

Nie bądź zabawny. Kto podpisuje, a potem decyduje się przedłużyć, poważne zobowiązanie na podstawie plotek? Ja ostatnio negocjując przez telefon, patrzyłem wyłącznie na to, co było w ofercie wtedy. I czy mi będzie odpowiadała przez 2 lata jeszcze. Wszystko inne traktuję jako bonus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...