Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Może i 4:3 - ale tam SĄ TRANSMISJE! - > Najbardziej jestem za tym, żeby po prostu dodać kanały bez zamieniania, wyrzucania..lub tego typu podobnych rzeczy. Ale jak na warunki MM...będzie to bardzo ciężkie...

 

Ok.transmisje sa ale w ogole nie da sie tego ogladac :/ Dzis byl mecz ŁKS-Sandecja jakosc byla tragiczna :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy korzystający z MM mówił wczoraj że oglądając coś na nsport na chwilę stracił obraz i mignął Eurosport 2, może trwają prace nad dołączeniem tego kanału? oczywiście nic nie obiecuję bo może to jakaś dziwna chwilowa awaria

 

 

na pewno chwilowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

 

W odpowiedzi na Pana maila z dn. 2010-11-18 informujemy, że w sieci Multimedia Polska nie będzie odkodowanych programów z Canal+.

Jednocześnie informujemy, że od 20 listopada będą odkodowane wszystkie programy z pakietu Filmbox."

 

Brak słów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

 

W odpowiedzi na Pana maila z dn. 2010-11-18 informujemy, że w sieci Multimedia Polska nie będzie odkodowanych programów z Canal+.

Jednocześnie informujemy, że od 20 listopada będą odkodowane wszystkie programy z pakietu Filmbox."

 

Brak słów....

 

 

może i są ale nie w iptv :)

 

 

PS

 

Czy dostał ktoś info, że JimJam został zastąpiony przez JimJam Polsat? Zapewne nie bo po co.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to dekodery n`ki oraz Multimedii technicznie się nie róźnią a jedynie wyglądem,logo itp.Skoro n`ka wprowadziła do swojej oferty multiroom,w MM nie powinno być przeszkód aby do swojej oferty również wprowadzić tą usługę.Proszę mnie poprawić jeśli coś pomyliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/72069-polsat-sport-powroci-do-multimedia-polska.html

 

Wracają Polsaty ! Teraz pytanie czy wracają do analogu czy zostaną dołączone do cyfrówki do pakietu sport ? Jeśli do analogu to czy za jakiś inny kanał sportowy czy ulepszą ofertę ale zwiększą abonament ? Ja mam nadzieję na analog z większym abonamentem.Mam nadzieję że Multimedia tym razem pokażę cojones i nas nie zawiedzie bo może się jej udać wydźwignąć z bycia najgorszą kablówką z tych dużych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...