Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

ja wolałem stream były wszystkie kanały sportowe i inne w jednym pakiecie a nie jak są mm 4 pakiety.

Ps w Sanoku już jest TVP rozrywka dali tydzień później niż w większości z was wiec jest ok, i w grudniu zabrali wszystkie kanały HD z dekodera kaon SD ale teraz tvp sport hd jest ale niema fonii tylko brak dostępu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem marca kończy mi się umowa na Internet. Dziś zadzwoniłem na ogólnopolską infolinię z ciekawości co mi zaoferują. Byłem zainteresowany prędkością 12 MB/s i 30 MB/s ponieważ u mnie 30 MB/s to największa prędkość jaka jest przez nich do zaoferowania. Zaoferowano mi 12 MB/s w cenie 34,99 PLN - umowa na 12 miesięcy (w tej samej cenie tez 6 MB/s) a 30 MB/s w cenie 39,99 PLN - umowa na 12 miesięcy. Ceny o wiele korzystniejsze aniżeli na ich stronie internetowej. Zdecydowałem się na 12 MB/s ze względu na Smart TV, gdyż 6 MB/s to zdecydowanie za mało, a po drugie cena ta sama. 30 MB/s akurat nie potrzebuję, bo ściągam coś tam od czasu do czasu. Ceny jakie mi zaoferowano to chyba ze względu na to że jestem ich stałym klientem. Co myślicie o tych cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san uważam ze to nie jest zla cena 34,99 za 12 MB biorac pod uwagę ze teraz za 2 MB/s place w promocji która mi się konczy 29,99, po drugie 30 MB tylko 5 zl roznicy ale starczy mi te 12 MB. Po trzecie najbliższy BOK mam w Łomży gdzie mam około 50-60 km albo Łapy około 30 km wiec nie bede specjalnie jechal, umowy można podpisywac tez u mnie w punkcie technicznym na miejscu, ale nowe umowy będą dopiero w czwartek, wiec przejde się i zobaczę jak cenowo, jeśli będzie taniej to tylko mogę zalowac, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Kończy mi się umowa u obecnego operatora na internet .W multimedia mam tylko telefon stacjonarny .Chciałbym przejść na ich internet mając tylko telefon.Jaką oferte mogą mi zaproponować i czy musze wymieniać modem żeby mieć internet czy będzie on działał na tym modemie co działa telefon Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...