Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem przy wyborze pakietów na stronie internetowej, że opłata za dekoder PVR wzrosła do 20 zł/mies., pojawiła się również opłata za dekoder HD (10 zł/mies.). Normalnie chcą doić ludzi jak Vectra za te dzierżawy.

Ale w cenie nie ma żadnej różnicy.

 

Ja np. mam Maxbox, płacę 69 zł (+ pakiety dodatkowe), cena za dekoder w cenie abonamentu. I tak było na stronie jak zapoznawałem się z ofertą. Może ktoś im kazał wyraźnie to rozpisać, albo to chwyt marketingowy tak jak w Vectrze. Teraz jest tam 59 zł za abonament + 10/20 zł za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieliście wczoraj na jedynce hd kaszkowatą pikselozę na tym filmie wieczorem main crox mouint czy jakoś tak ten tytuł?Jak kiedyś wezwałem technika to miałem sceny wodne i pikseloza kaszkowata i powiedział,że to nie jest zależne od nich [to ciekawe od kogo] Szczególnie na scenach ciemnych jak się zbliżę do tv to widać żal MM. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączali mi neta. Przyszedł monter i Pani do wypisywania papierów. Rozmawiałem z Nią i mówi, że tego dnia ma 10 montażów, a we wtorek była w domu o 23. Twierdzi, że mają dużo roboty i jest 15 ekip montażowych w Gdyni. Sama twierdzi, że w tej firmie panuje [beep] i biuro nie robi nic, żeby coś poprawić. Jest 15 ekip, a nawet nie są w stanie podzielić sensownie montażów i jeżdżą po całej Gdyni, zamiast rozdzielić to na dzielnice, a nie gonić z jednego końca miasta na drugi. Zamówienia zbierają od przedstawiciela, poprzez biuro i infolinię w Kaliszu, więc [beep] totalny.

 

Jak jej powiedziałem, że telewizję mają do [beep], to nawet nie protestowała. Nie była nawet świadoma, że nie oferują paczki Canal + dla nowych. :D "Panie, kiedyś C+ było po 29 zł, a teraz to nie wiem". :D Jednak ludzie biorą u nich usługi i mają się dobrze. Mówię, jej, że jak dodają nowe kanały to ludzie, ze starymi umowami ich nie dostają. Ogólnie przyznała mi rację, ale co ona może. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jej powiedziałem, że telewizję mają do [beep], to nawet nie protestowała

Ja podczas rekonesansu o dalszą umowę po przedstawieniu mi oferty powiedziałem kobiecie w Brzesku ,że nic nie mają do zaoferowania to się oburzyła głupia koza na słowo nic.Ale ja miałem racje że nic,bo stare oferty programowe w dtv ,tyle samo kanałów w hd co do tej pory, cena ciutkę droższa ,bo net 2Mb w górę i multiroomy sd no to po żal się Boże,ona chyba nie wie co oferuje konkurencja...Jak byk w zielsku całe życie ,bo myśli ,że jest lordem...Szkoda ludzi tylko którzy pchają się z nimi w umowy ,bo MM jak stonka wszędzie jest a ludzie głupie to biorą :crazy:No nie mam tu nic do przedmówcy któremu założyli net ,bo ja sam przy necie zostaję.

Tak właśnie pracownicy MM są poinformowani ,że nawet nic mi nie wspomniano o możliwości przejścia na ndtv.Wydaje mi się że to ja prowadziłem rozmowę ,bo kobieta w Brzesku jak baba na straganie już po 16-stej-nic nie ma.Czułem się jak w jakimś bankrutującym sklepiku w którym [beep]o jest a on jest sobie bo jest... :crazy: Zero zaangażowania jakiejś próby podjęcia sprzedaży produktu ,istna katastrofa w tym boa Brzesko ,nic q-wa nie mają do zaoferowania ,"brak możliwości technicznych w pana rejonie" , "nie dostępne w pana pakiecie","Max Box-nie dostępne w pana lokalizacji" .Zaoferowała mi tylko przedłużenie starej promocji basic extended. Jak oni funkcjonują pośród konkurencji?-chyba tylko tak ,że wszędzie są.Wariactwo.Ja im więcej grosza nie dam za takie braki.Moja Farsa telewizyjna się z nimi kończy. :crazy:

Dzięki Bogu wiedziałem ,dzięki Wam tutaj ,Waszym postom jak sprawę rozwiązać i po tej nic nie wnoszącej rozmowie położyłem rezygnacją z usług na stół.Może to uświadomiło kobiecie ,że faktycznie jest w błędzie myśląc ,że ma mi coś do zaoferowania :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani była po prostu bardzo życiowa, miła i w żaden sposób nie nadęta. :) Dla Niej to tylko praca. Jeździ po ludziach i widzi co się dzieje. Nie ma co ukrywać, MM jest telewizją dla nie wymagających. Dla przeciętnego Kowalskiego jest wystarczająca. Sama mówi, że dla Niej to może być tylko Discovery i TVN, bo innych kanałów nie ogląda. Takich ludzi jest naprawdę dużo. Bierze sobie SuperBox i jest szczęśliwy. Sama mi rzuciła regułką "pakiet SuperBox to 116 kanałów" i wmawia się to ludziom i biorą super wypaśny pakiet telewizyjny. Mnie ta rozmowa tylko utwierdziła w przekonaniu, że ludzi, którzy interesują się telewizją i są świadomi, który dostawca jest dobry jest naprawdę niewielu.

 

Druga sprawa to współpraca przedstawiciela handlowego z biurem. Zamawiałem neta w poniedziałek z rana, a gościu mi powiedział, że montaż jest możliwy dopiero w czwartek, bo technicy nie mają wolnych terminów. Jak to powiedziałem tej babeczce, to się zdziwiła, że przecież we wtorek już były wolne terminy. [beep] na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia zbierają od przedstawiciela, poprzez biuro i infolinię w Kaliszu, więc [beep] totalny.

 

To akurat nie jest [beep]. To różne kanały sprzedaży :) Problemem jest zapewne ten ich system, w którym zlecają prace instalatorom. Może on jakoś tak dziwnie dzieli im wyjazdy.

 

Zaś co do wiedzy instalatorów. Często są to ludzie z firm podwykonawczych, których rolą jest podłączenie kabla. Ich wiedza jest bardzo słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez to, że Kalisz przydziela zlecenia dla monterów, to nie mają oni zielonego pojęcia o topografii miasta i tworzą się sytuację taka jak u mnie. O 17 mieli montaż na Pogórzu, o 18 u mnie (drugi koniec miasta), a na 19 jechali znowu gdzieś daleko. Babka sama mówi, że chciała kupić Paniom z biura koszyczki, opisać je dzielnicami i te tylko wrzucały by zlecenia do odpowiedniego koszyka i sprawa załatwiona. Jednak Panie z biura mają to gdzieś i im zwyczajnie nie chce się w takie rzeczy bawić.

 

Co do i wiedzy instalatorów to nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

@_Kaczy: Czy przypadkiem nie jesteś zarejestrowany na Stacje Benzynowe ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest na południu polski,że w analogu nie mam tv kraków?Mnie to wali ale rodzice głowę suszą...Znalazłem im info na 116 kanał w tv ale jak wyjmę moduł to już info nie ma-kodowany.Boże wytrwam z tymi de-bilami do końca października czy mam sobie już cos w aptece kupic[zestaw do eutanazji]?

No i nie mam kroniki krakowskiej po 22.00 nie mam krakowa :crazy:Za to mam Warszawę i info :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda promocja w wybranych regionach ale w Szczecinie jest następująca

Koniecznym jest wykupienie pakietu HBO GO za 10 złotych miesięcznie. W ramach niego masz dostęp zarówno do HBO GO na komputerach, tabletach i komórkach ( jedno urządzenie) oraz do HBO OD na swoim dekoderze. Testowałem to przez pół roku i zrezygnowałem. Opłacalność średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę dla DTV podali już jako relikt. Nie będą dodać do tej oferty nowych programów. Liczą na migracje do NDTV. Ja dałem się nabrać a może i przekonać. Cenowo nie jest źle w porównaniu z innymi operatorami. Jakościowo też się polepszyli. Tylko nadal niektóre paczki są wybrakowane ( patrz C+ oraz wersje HD programingu autorskiego nC+). Gdyby nie fakt braku możliwości założenia talerza to zrezygnowałbym z kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z innymi (np. SMS w Szczecinie, UPC) to MM wypada ok.

Ale ja parę miesięcy temu myślałem nad migracją do NDTV (wtedy głównie dla TVP Sport i TVP Szczecin w pakiecie cyfrowym). Ale zaśpiewali mi 40 zł więcej niż płacę do tej pory. To mnie skutecznie zniechęciło.

@_Kaczy: Czy przypadkiem nie jesteś zarejestrowany na Stacje Benzynowe ? :)

Jestem :) Zresztą nie tylko tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...