Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, derlysy napisał(a):

Dostępne. Jak masz starą paczkę canal plus w moim przypadku 44zł muszę dopłacić 21 i mam stary pakiet powiększony o LM.

Czy trzeba podpisać zobowiązanie na 12 lub 24 miesiące czy można po prostu wykupić bez zobowiązania? Bo mam c+ prestige, umowa kończy się na koniec grudnia i wolałbym już teraz nie podpisywać nowej tylko wypowiedzieć i targować się od nowa.

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy co myślicie przedlużenie z 07.2024 na następujących warunkach oferta z DUK: Plan MaxBox (20 zł), Dekoder (10 zł), Canal+ Select (39 zł), Internet BIS 12 Mb+ (19 zł). Razem 88 złotych czy dobra oferta ?

Spytam rownież czy można dokupić jeszcze ligę mistrzów jakoś do tego ?

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem października kończy mnie się umowa i dostałem następującą propozycję: MaxBox + internet 600 mb + mutiroom + Canal + prestige  + Eleven Sport + HBO umowa na 24 miesiące za 160 zł. Co uważacie o takiej ofercie ?

Edytowane przez marcin_bis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 12 Mb nie potrzebuje większego @zerojedynkaX

Tu jest ciekawostka @kondzik23bo wypowiedzenia nie składałem jednak po kontakcie z infolinią dawnej Multimedii nie mogłem przedłużyć umowy tylko mogłem z migrować do Vectry czym nie byłem zainteresowany ze względu na cenę. Na szczęście konsultant był doinformowany i podał mi numer na który mam się skontaktować jeśli chce przedłużyć Multimedie a dokładnie jest to Centrum Utrzymania Klienta Grupy Vectra i tam jeszcze przedłużają starą Multimedię nigdzie indziej już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, marcin_bis said:

Z końcem października kończy mnie się umowa i dostałem następującą propozycję: MaxBox + internet 600 mb + mutiroom + Canal + prestige  + Eleven Sport + HBO umowa na 24 miesiące za 160 zł. Co uważacie o takiej ofercie ?

Ja przedłużyłem na koniec sierpnia podobna oferte ale z internetem 1.2Gb i netflixem najdroższym za 184zł. Bez netflixa byloby coś koło 140-kilku zł więc da sie taniej. Oferta po wypowiedzeniu.

Edytowane przez Bcsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale dostałem maila z zmianami w regulaminie. wysłałem juz do satkurier. moze zrobia wpis.

Ogolnie jest duza zmiana dla abonentów bez okresu zobowiazania. W sensie ze moga zmienic jednostronnie kwote abonamentu jesli np podniosą im sie koszty utrzymania sprzetu itd.

 

dodaje tu co odpisał mi na szybko satkurier:

"Te zapisy, o których piszesz, dotyczą tylko umów po okresie zobowiązania lub umów abonenckich bez okresu zobowiązania. Jeśli chodzi o umowy z abonentami z trwającym okresem zobowiązania, to zmiany mogą być tylko wtedy, kiedy zmienią się stawki podatku od towarów i usług, kiedy zdecyduje o tym UKE. I to wszystko pod warunkiem, że będą to zmiany na korzyść abonentów (np. obniżenie cen, dodanie nowej usługi) i nie pociągają za sobą negatywnych skutków dla abonentów."

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej czasu przed końcem umowy kontaktował się z Wami DUK?

 

Umowę mam do końca września, wypowiedzenie złożyłem pod koniec sierpnia i od tamtej pory był tylko jeden kontakt od zwykłego konsultanta (nie z DUK). Zastanawiam się czy jeszcze czekać czy sam próbować do nich dzwonić na infolinię to może mnie przełączą gdzie trzeba?

 

Oferta na ten moment to Maxbox+net 300mb+najniższy pakiet Netflix+Multiroom za 102 zł, w zeszłym roku dostałem taki pakiet za 85 po wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2024 o 13:03, marciniozo napisał(a):

+48 24 424 43 33,

+48 24 424 43 35

Zadzwoń sam do DUK i negocjuj.

Powiedz, że złożyłeś wypowiedzenie bo otrzymałeś słabą ofertę.

Zadzwoniłem, okazało się że w systemie nie ma mojego wypowiedzenia i dlatego nie było wcześniej kontaktu z ich strony, mimo że było składane osobiście u nich w biurze.

 

Oferta na ten moment to 92 zł za to co napisałem kilka postów wyżej na 2 lata.

 

Da się coś więcej uzyskać? Pytałem jeszcze o HBO Max, to propozycja była 6 miesięcy za darmo i potem +30 zł do rachunku, więc raczej słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...