Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze : Polsat Seriale i Sci-Fi uparcie drukują jako SD (nawet w najnowszym spisie od 1.05.2021). A od dawna odbieramy je w HD.

Po drugie : TVC HD przedstawione jest jako nowość która teraz wchodzi. A nadawane jest już od jakiegoś czasu.

Czy ktoś wie dlaczego takie nielogiczne informacje się ukazują ? O co tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukasz1122a napisał:

Vectra właśnie odpaliła:

TVP Polonia HD - 133

GAMETOON HD - 219

FILMAX 4K - 324

FILMAX HD - 325

DIZI HD - 326

TOP KIDS JR HD - 419

DOCUBOX HD - 520

TVP Dokument HD - 523

TVP Kobieta HD - 717

Biznes 24 HD - 806

CNN HD - 810

UKRAINA24 HD - 826

 

A jak to jest w Multimedii ?

Pojawiły się na liście ale działa tylko Docubox z tych których w Multimedia nie było,te fajansiarskie dekodery ips 3000,zaazwyczaj gdy są dodieane nowe programy informują mnie ze nie posiadam ich w pakiecie mimo że mam najwyższy pakiet... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RICK SANCHEZ napisał:

Pojawiły się na liście ale działa tylko Docubox z tych których w Multimedia nie było,te fajansiarskie dekodery ips 3000,zaazwyczaj gdy są dodieane nowe programy informują mnie ze nie posiadam ich w pakiecie mimo że mam najwyższy pakiet... 

Może spróbuj wyszukać listę kanałów jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam Filmax HD ? Wersja 4K pewnie będzie tylko w Vectrze.

U mnie te nowe kanały wskoczyły kilka minut po północy, wcześniej jako testy były na końcu listy,  jednak nie wszystkie jeszcze mają EPG..

Od wejścia na listę Dizi HD jest plansza informująca o starcie, wcześniej leciały seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa jako jedyny z nowości.

W temacie dotyczącym kanału FILMAX @PowerTV napisał że że ten kanał będzie tylko w Vectrze i proponuje zmianę Operatora.

Mnie oferta MM odpowiada najwyżej nie będę oglądał kanału FILMAX.  Bez sensu dla tego kanału zmieniać usługodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2021 o 10:32, ZmusieK napisał:

Poprzednie przedłużenie umowy od 01.12.2020: Minibox+HD, net zmiana ze 120 na 150 Mb/s. Cena bez zmian: 41,02 PLN.  Gratis 5 miesięcy HBO.

W marcu telefon z MM z propozycją zwiększenia netu do 300MB/s + wifi i wymiana routera Cena : 44,00 PLN ( +3 PLN ).

Dodatkowo chciałem zwiększyć TV do  Superboxa, HD  w cenie 51,00 PLN ale po telefonicznych interwencjach zmiany HD na filmy i seriale dostałem  Maxboxa + net 300Mb w cenie 46,00 PLN i ewentualnie  HD +5,00 PLN. Przestałem drążyć temat.

Zmiana okresu zobowiązania z 24 miesięcy na 12 miesięcy. HBO nadal gratis do końca kwietnia.

Lokalizacja : Pogórze koło Gdyni. Wydzielona do sprzedaży: MM Capiatal Two.

Witam tak z niczego zaproponowano ci taką niską cenę za 300Mb. Ja obecnie posiadam pakiet Maxbox w cenie 27,99 zł + 5 zł multiroom  + 10 zł. za udostępnienie sprzętu oraz internet 150 Mb w cenie 10 zł. całość za 52,99 zł. Wypowiedzenie złożone w związku z wycofaniem kanałow polsatu z oferty gwarantowanych i po reklamacji przywrócony termin na wniesienie odwołania bo podczas rozmów w lutym [beep]ko się rozłączali jak chciałem zgłosić telefonicznie wypowiedzenie. Wczoraj dzwonią z ofertą bo termin wygaśnięcia umowy 31.03.2021 r.  z umową na 12 miesięcy to co mam obecnie tylko rabat na Maxbox 5 zł i nic więcej ani internetu prędkości większej ani żadnych gratisów na kilka miesięcy pakietów premium ani żadnej gwarancji Polsat Sport za 2 gr tylko cena standardowa czyli 4,49 zł za Polsat Sport i 2,99 za Polsat Sport Extra. Zastanawiam się czy to jest warte przedłużania umowy z taką marną ofertą bo nic więcej nie mogą zaoferować. Może by tak sam internet zostawić w cenie 10 zł i ich olać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raver napisał:

Witam tak z niczego zaproponowano ci taką niską cenę za 300Mb. Ja obecnie posiadam pakiet Maxbox w cenie 27,99 zł + 5 zł multiroom  + 10 zł. za udostępnienie sprzętu oraz internet 150 Mb w cenie 10 zł. całość za 52,99 zł. Wypowiedzenie złożone w związku z wycofaniem kanałow polsatu z oferty gwarantowanych i po reklamacji przywrócony termin na wniesienie odwołania bo podczas rozmów w lutym [beep]ko się rozłączali jak chciałem zgłosić telefonicznie wypowiedzenie. Wczoraj dzwonią z ofertą bo termin wygaśnięcia umowy 31.03.2021 r.  z umową na 12 miesięcy to co mam obecnie tylko rabat na Maxbox 5 zł i nic więcej ani internetu prędkości większej ani żadnych gratisów na kilka miesięcy pakietów premium ani żadnej gwarancji Polsat Sport za 2 gr tylko cena standardowa czyli 4,49 zł za Polsat Sport i 2,99 za Polsat Sport Extra. Zastanawiam się czy to jest warte przedłużania umowy z taką marną ofertą bo nic więcej nie mogą zaoferować. Może by tak sam internet zostawić w cenie 10 zł i ich olać....

Tak, pierwsza propozycja z MM to zwiększenie netu do 300 PLN w cenie 44,00 PLN / czyli kwota abonamentu wzrosła by dokladnie o 2,98 zł. Zyskałbym podwojenie prędkości + wifi z ich modemu. Modem mam już wymieniony . Nowe warunki mają wejść od 01.04..

Dziś pojawiły się zapowiedziane nowości i oby do sprzedaży sieci w mojej lokalizacji nie doszło do sierpnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

 Odnośnie stacji CNN to rzeczywiście jest nadawana w SD, co dziwne jest przeskalowana do HD, jak się wejdzie w informacje to odbiornik TV z modułem CAM pokazuje tryb 1080i.

Jak w poprzednim tygodniu były wykonywane testy to CNN był nadawany w rzeczywistym HD, obraz był ostry, napisy w dużym kontraście....

Teraz niestety wszystko jest rozmydlone i nieostre...

 

pozdrawiam Marek z Gdyni ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zerojedynkaX napisał:

A jak to jest z DokuBox ? Tam coś po polsku nadają ? Leci coś teraz po niemiecku... Jaki czort ? Ten program nie jest spolszczony ?!...

No ogólnie to ma ta stacja polską ścieżkę i w dodatku większość audycji ma PL nie wiem czemu nie udostępniają jej nam. No chyba UPC nie ma jej na wyłączność? :P

Edytowane przez spider1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KENZO napisał:

@zerojedynkaX/ @spider1978 to nie ma polskiej ścieżki tylko napisy i to nie przy każdym programie...

Jak nie ma jak w UPC mają normalnie dźwięk PL. Właśnie odpaliłem ten kanał w UPC i jest 

Edytowane przez spider1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...