Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nowości w Multimedia Polska (stan na 01.08.2013) - sugerowałem się napisem "Nowość" przy kanale:

MiniBox: Tele5 HD, TVS HD, TeleToon+ HD/Hyper+ HD, MiniMini+ HD, nSport HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, E! Entertaiment HD / 8 nowych kanałów HD

SuperBox: TLC HD, Stars.TV HD, Planete+ HD / 8 + 3 = 11 nowych kanałów HD

MaxBox: Fightklub HD, Sundance Channel HD, Novela TV, Novela TV HD / 8 + 3 + 3 = 14 nowych kanałów HD + 1 kanał SD.

 

Zrobiłem taki spis, do tego teraz wcięło trochę nowości ze strony i jako nowość w ofercie to na stronie teraz mamy tylko nSport HD, Sundance Channel HD, Polsat Biznes oraz Novela TV...

 

EDIT: Jackie, byłeś szybszy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5 HD, Novela TV HD, TVS HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Planete+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Stars.TV HD, E! Entertainment HD, TLC HD - Wow, 12 kanałów - chociaż z prawdziwych nowości mamy tylko Starsa. :D

Aa i nie wiem czy ja sie mam zwidy ale przed chwilą zniknęło MiniMini+ HD i inne z wykazu na ich stronie. o_O

 

EDIT: Hahahaha, pousuwali już wszystko. :lol2:

2 razy było Domo HD pewnie poprawiają tą stronę i dlatego dali poprzednią wersję. Niestety nic nie ma i nie było o paczce C+, ale myślę że skoro się dogadali odnośnie tych kanałów HD to będzie też pełen pakiet C+, tylko ich "Specjaliści" od strony internetowej nie zdążyli tego wrzucić. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego nie mogą zmienić strony w nocy ?!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...