Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@adamale Jak wyszukałeś na TV ponownie to cały czas się miesza ?

Na TV wyszukać nie mogę kanałów ręcznie, telewizor przeprowadza tę operację za mnie gdy dodam STB do urządzeń obsługiwanych przez pilota. Próbowałem już odłączać dekoder i TV od prądu, zresetowałem nawet TV do ustawień fabrycznych i mimo to mam pomieszaną listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tv stroisz jak masz dekoder. Włącz hdmi w tv a reszta na dekoderze

Nie stroję telewizora, nie mam nawet takiej możliwości, bo nic nie jest podłączone do wejścia antenowego. Chcę po prostu, aby we wbudowanym w telewizor Guide (jak i w pilocie ekranowym) pojawiła się aktualna lista kanałów i tyle. Przy pierwszym podłączeniu nie miałem żadnego problemu. Niestety po niedawnych zmianach lista już nie wygląda tak jak powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz bardziej zgadzają się na obniżki cen. Mój znajomy niedawno negocjował 3 przedłużenie umowy. Dostał (po wysłaniu wypowiedzenia i telefonicznych negocjacjach): Maxbox; HD, C+ full; HBO z GO; Cinemax; Filmbox; Fun Club; net 30 Ms/s; 2x CAM za... 129zł. :brawo: Wkrótce i ja będę negocjował i zamierzam osiągnąć ten poziom - a nawet niższy, tyle że na razie bez modułów CAM, erotyków i 2 Filmboxów (znudziła mnie ta paczka). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tv stroisz jak masz dekoder. Włącz hdmi w tv a reszta na dekoderze

Nie stroję telewizora, nie mam nawet takiej możliwości, bo nic nie jest podłączone do wejścia antenowego. Chcę po prostu, aby we wbudowanym w telewizor Guide (jak i w pilocie ekranowym) pojawiła się aktualna lista kanałów i tyle. Przy pierwszym podłączeniu nie miałem żadnego problemu. Niestety po niedawnych zmianach lista już nie wygląda tak jak powinna.

 

 

No tak racja, w TV nic nie ustawisz. W Samsung Smart TV, Smart Hub/Warto Obejrzeć gdy chcę przełączyć na proponowany program obecnie nadawany np. na Stopklatka TV, to przełącza mnie na kanał MTV Dance, albo jak chcę HBO HD to przełącza mnie na Fight Klub HD. Nie wszystkie kanały są pomieszane np. TVP1 HD, TVP2 HD, TV4, Polsat HD i parę innych przełącza się prawidłowo. Kontaktując się z MMP otrzymałem odpowiedz że to wina Samsunga a nie MMP. Do Samsunga jeszcze nie dzwoniłem, ale zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że schodzą z cenami coraz niżej. Ja jednak cały czas się zastanawiam czy nie zainstalować sobie satki (chociaż nie bardzo mam warunki).

 

 

Jeśli chodzi o samą TV, to dla mnie programowo beznadzieja.

Gwarantują ci tylko ilość kanałów i mętną ich jakość (na dziś, bo co będzie to nie wiadomo). Cenowo też szału nie ma.

Z drugiej strony rynek się zmienia i warto mieć odskocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bob: Akurat cenę to mają dobrą. 69 zł razem z dekoderem za tyle kanałów, gdzie znajdziesz taką ofertę (jeśli chodzi o kablówki) ?

Tak, tylko jak dołączą jakieś kanały, to inne zabierają. Wolę płacić więcej i nie mieć takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie tak dalej, to naprawdę podniosą ceny skoro klienci nie widzą nic złego. A niekoniecznie dadzą wam te kanały. :P

 

Moim zdaniem, wspomniane kanały w końcu wrócą przy obecnych stawkach, potrzeba tylko czasu na dogadanie się z nadawcami i wyłączenie kilku dubli. Cen na razie nie podniosą, bo sytuacja na rynku jest nieciekawa. Prędzej zrobią out innych nadawców z oferty, np. MTV (oczywiście te lepsze pozycje Viacomu, nie VIVA PL czy MTV PL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bob: Akurat cenę to mają dobrą. 69 zł razem z dekoderem za tyle kanałów, gdzie znajdziesz taką ofertę (jeśli chodzi o kablówki) ?

 

Z TV to trochę indywidualna sprawa. Zwłaszcza że multimedia nie jest jednorodna we wszystkich miastach, i trudno też komuś doradzić jednoznacznie. Nie znam też ofert innych kablówek.

Ilość kanałów do mnie nie przemawia, a idąc tym tropem statka z programami FTA bije każdą ofertę kablówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san: Sam piszesz o podniesieniu cen, więc też się do tego przyczynisz.:P

 

Gdyby zarząd Multimedii trochę się postarał, to oferta byłaby bezkonkurencyjna dla klientów. Wystarczyłoby podnieść cenę za Maxbox o min. 10złł (do 69zł - a nawet 80zł)

 

Dla mnie podwyżka jest konieczna, żeby to wreszcie zaczęło mieć ręce i nogi, ale odkąd pamiętam to MM zawsze zastępowała dany kanał innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...