Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby zarząd Multimedii trochę się postarał, to oferta byłaby bezkonkurencyjna dla klientów. Wystarczyłoby podnieść cenę za Maxbox o min. 10złł (do 69zł - a nawet 80zł), powyrzucać kanały SD maksymalnie jak to możliwe; dorzucając jednocześnie większość pozycji z tej listy: TV Puls HD, Polsat Film HD, Polsat News HD, TV Republika HD, SuperStacja, Polsat Viasat Explore, Stopklatka TV HD, Paramount Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, CBS Action, CBS Reality, AXN Spin HD, BBC HD, BBC Earth HD, BBC Brit HD, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Fokus TV HD, Investigation Discovery HD, Discovery Turbo Xtra HD, Discovery Sience HD, Polsat CI, History HD, H2 HD, Polsat Food, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Adventure HD, Lifetime HD, Ginx TV HD, Nickelodoen HD, Muzo.tv, Power TV HD, Mezzo Live HD, Classica HD, Brava HD, DJAZZ.tv HD (oczywiście + dodatkowo płatne premium Cinemax HD, Cinemax 2 HD, MGM HD, Filmbox Action, Filmbox Arthouse HD). I była by oferta marzenie. Ale do tego niestety potrzeba modernizacji całej sieci 2000 miast i miasteczek. A to nie takie łatwe, więc trzeba się pogodzić z ograniczeniami.

 

Z wymienionych kanałów liczę na: TV Puls HD, Polsat Film HD, Polsat News HD, Stopklatka TV HD, FOX HD, FOX Comedy HD, CBS Action, wszystkie BBC, Kuchnia+ HD i Domo+ HD. Pewnie czekać trzeba będzie wieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli już powinno teoretycznie wszędzie działać? U mnie nadal brak tych nowych zmian i kanałów. Resetowałem dekoder. Wyszków - zielona strefa na mapce kilka postów wcześniej :D

 

edit: ok, cofam pytanie... wystarczyło się trochę szerzej rozejrzeć :) Moje miasto akurat jest w ostatniej turze zmian, 4/5.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę spojrzeć na układ programów cyfrowej telewizji Digital Tv dla spółki Multimedia-Południe/ze strony MM-potrzebne dokumenty/.

Na pozycji 74 jest program Discovery Life, a na pozycji 84 Discovery Life HD.

Czyżby dla MM-Południe rekompensata za TVN24 HD itd. ?? Jeśli to pomyłka to co powinno się na tej pozycji ??

Mam moduł CAM i telewizor nic takiego nie znalazł a numerację mam w cały świat.Może ktoś z Południa coś wie na ten temat ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop, @kubus76k:

Problem w tym, że korzystam z dekodera Multimedii i z opcji pilota uniwersalnego w Samsungu. Z jakiegoś powodu miesza on 2 listy, tj. z nową numeracją i starą. Jest możliwość zmiany nazwy, kanału lub usunięcia programu, tyle że ja bym miał do wyedytowania jakieś 100 kanałów. :/

Rozumiem, że masz swoją listę i tu masz problem. Tak ? Bo ja właśnie dziś choć korzystam z dekodera, wyszukałem sobie nową ramówkę na TV i układ mam identyczny na obu odbiornikach (korzystam z list podstawowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to pewnie Animal Planet HD. Na 100%

Oczywiście ,że Animal Planet HD. Najbardziej tragikomiczne jest to że zadzwoniłem do nich aby zmienili nazwę Animal Planet na Discovery Life.

A oni zmienili nazwę zarówno przy Animal Planet jak i Animal Planet HD. I tak nam doszedł nowy kanał Discovery Life HD.

Ręce opadają.Kompetencja pracowników MM jest żenująca.Wiedza naszych forumowiczów to bogactwo w porównaniu z wiedzą ich pracowników. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest na ŻÓŁTO, a nie zielono. ;) Co oznacza, że są jakieś braki. PS należysz do Multimedia Polska czy Multimedia Polska - Południe? Pewnie macie układ programów podobny do Sanoka: http://zapodaj.net/eeed805e226a5.jpg.html ?

Jeśli ktoś widzi na mapce jakiś błąd to niech da znać.

Nie powiększałem tej mapki i widocznie żółty odebrałem jako zielony. Nie jestem z MM Południe, ale SA i mam zupełnie inny układ programów niż Sanok. Taki, jaki był do tych zmian na stronie MM. Łudziłem się wczoraj, że może coś się zmieni, bo w nocy miały być zmiany w Malborku, a Nowy Dwór Gdański ma swoje BOK właśnie tam. Włączyłem rano TV, a tu lipa, po staremu. Otym, że zmiany są tuż, tuż słyszę od trzech lat każdego roku przy wypowiedzeniu umowy. Mam już dość bycia klientem gorszej kategorii. Tym razem nie dam już się namówić na przedłużenie umowy. Nie ma u nas problemu z satelitką, internet można wziąć LTE albo po kablu telefonicznym. Wyjdzie może kilkanaście złotych drożej, ale jakościowo bez porównania. jeszcze kilka miesięcy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 70 80 zł zależy jak zagadasz i zależy czy nowe czy przedłużenie

Dla nowych zawsze lepsza oferta, mi póki co proponują umowę na 12 miesięcy 12Mb + MaxBox w cenie 108zł. Myślę, że trochę dużo, aha jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler

Oglądasz TV Wybrzeże oznaczony w EPG jako TVT Telewizja Teletronik ? (teraz kanał 225, wcześniej chyba 810)

 

Tak, oglądam czasem. Jednak jakoś dłużej na tym kanale nie zagościłem. :) Jak włączę to albo disco polo albo jakieś drętwe rozmowy. Trochę jeszcze kanał amatorszczyzną trąci. Może się rozkręcą. :)

 

@mixiorek: Ja za pakiet MaxBox, telefon 120 min + net 30 mega płacę 82.01 zł. :) Dekoder PVR. Wziąłem ofertę od przedstawiciela handlowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych zawsze lepsza oferta, mi póki co proponują umowę na 12 miesięcy 12Mb + MaxBox w cenie 108zł. Myślę, że trochę dużo, aha jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia.

Ja mam obecnie MaxBox (dekoder pvr, hd, dysk 250GB) + internet 30Mb/s na 12 miesięcy za 84,99zł.

 

@mixiorek: Ja za pakiet MaxBox, telefon 120 min + net 30 mega płacę 82.01 zł. :) Dekoder PVR. Wziąłem ofertę od przedstawiciela handlowego.

Bardzo dobra cena. To była oferta dla nowego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop, @kubus76k:

Problem w tym, że korzystam z dekodera Multimedii i z opcji pilota uniwersalnego w Samsungu. Z jakiegoś powodu miesza on 2 listy, tj. z nową numeracją i starą. Jest możliwość zmiany nazwy, kanału lub usunięcia programu, tyle że ja bym miał do wyedytowania jakieś 100 kanałów. :/

Rozumiem, że masz swoją listę i tu masz problem. Tak ? Bo ja właśnie dziś choć korzystam z dekodera, wyszukałem sobie nową ramówkę na TV i układ mam identyczny na obu odbiornikach (korzystam z list podstawowych).

Na dekoderze korzystam z listy podstawowej. Samsung z jakiegoś powodu prawdopodobnie pobiera z internetu nową i starą listę jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyślesz wypowiedzenie to możesz wyrwać ofertę lepszą od nowego klienta.Wszystko zależy od Twoich negocjacji z DUK.Za kilka miesięcy kończy mi się umowa o na pewno pójdzie wypowiedzenie.Będę chciał wyrwać lepszy net kosztem Filmboxu..

Czy przy przedłużaniu umowy można wyrwać rabat na paczkę C+?

Odnośnie internetu to u mnie MM musi popracować nad jakością. W godzinach szczytu czyli w tygodniu w godzinach 20-22 z prędkościami bywa różnie. Nie wiem gdzie leży problem bo to musi zdiagnozować MM. Czy to jest punkt styku z dzierżawionym światłowodem czy gdzieś indziej tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - to mój pierwszy post na forum :D

Od 3 dni jestem na 2 lata związany z MMP. Wróciłem po 2 latach nieobecności, wcześniej miałem tu tylko tv cyfrową, teraz dobrałem też neta. Zobaczymy jak to będzie. Mogłem z Nplay/Telco migrować do UPC, ale cenowo w MM wyszło nie dość że 10 zł taniej, to jeszcze w tv cyfrowej mam full sportu, a na tym najbardziej mi zależało. W UPC nie ma NSportu i nie wiadomo czy i kiedy będzie. Ilość kanałów UPC jest na pewno większa, ale ten sport przeważył.

Za MaxBox + PVR + net 60 Mb/s z Wi-Fi będę płacił 76 zł (do tego Canal+ Platinum za 39 zł). To ceny dla nowego klienta. I do tego zwykła tv kablowa na drugi telewizor za free. :wink: Ciekawe tylko na jak długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie MaxBox (dekoder pvr, hd, dysk 250GB) + internet 30Mb/s na 12 miesięcy za 84,99zł.

 

@mixiorek: Ja za pakiet MaxBox, telefon 120 min + net 30 mega płacę 82.01 zł. :) Dekoder PVR.

 

 

Te ceny to już z miesięczną opłatą za dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...