Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

niewiem poco dali te kanaly i inne w HD jak mam dekoder SD

A co to za problem wymienić na HD. Dekodery SD to już archeologia.MM chyba już ich nie sprzedaje.Nawet mając TV kineskopowy dekoder HD podłączysz bez problemu przez eurozłącze. :smile: Oczywiście jakość obrazu SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestruję konto , wiążę je z fakturą i mogę oglądać tylko amazing. Szlag mnie trafia bo nie mogę już dzisiaj się do nich dodzwonić, tylko kasę z konta potrafią sobie pobrać przy dzwonieniu a chciałem cos pooglądać na tablecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowno na tablecie jak i na kompie po LAN nie działa więc jutro ich będę męczył, ale z każdym dniem umowy i z każdym pojawiającym się problemem zaczynam już mieć dość tej nieprofesjonalnej firmy. Pozdro dla wszystkich obiektywnych... no i dla Draco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem nie ma związku z ilością urządzeń. Ja korzystam z tego serwisu zarówno na komputerze domowym jak i na tablecie oraz jeszcze na innym komputerze w pracy ( oczywiście w chwilach wolnych :P ). Miałem kiedyś podobny problem. Rozwiązałem go następująco. Usunąłem dane z konta na mmtv. Oczyściłem "ciastka" i cache na kompie. Następnie znów powiązałem swoje konto z ID klienta. U mnie zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś to przerobiłem. Po kontakcie z BOK dowiedziałem się, że mają ograniczenie na maksymalną liczbę urządzeń. Można zarejestrować max. 3. Później albo kontakt z BOK albo usunięcie konta na mmtv (chociaż tego osobiście nie przerabiałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Konstancinie-Jeziornie jest już nowy układ programowy oraz doszły wszystkie nowe programy. U Kuźniara widać pięknie wory pod oczami w HD ;)

Niestety zupełnie rozjechały się moje dwie listy użytkownika. Z około 50 programów zostały 2. Wieczorem czeka mnie układanie ich na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News w HD, który mam czasem okazję oglądać w UPC moim zdaniem nie oferuje takiej jakości jak tvn24 w HD. Nie wiem czy to kwestia ich produkcji, kamer, sprzętu itp. czy czegoś innego.

Notabene polsat news w HD mógłby też zawitać do MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...