Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No, to ja już jestem po rozmowie z rzecznikiem praw konsumenta I BOK MM.

Pani na dzień dobry poradziła, aby wystosować reklamację do MM i dopytać o powód zmiany oferty?

Tak też zrobiłem i jako powód podano mi "ZMIANY LICENCYJNE" o których dowiedzieli się tuż po tym jak przedłużyłem z nimi umowę ;-)

Pani w MM ,tak jak przypuszczałem podtrzymuje fakt utrzymania ILOŚCI kanałów, a nie jakie kanały mam oglądać.

Złożyłem oficjalną reklamację i poprosiłem o przesłanie mi druku Umowy, zawartej telefonicznie (takową zawarłem w połowie listopada i tejże umowy do dziś dnia nie otrzymałem) Poprosiłem też o odsłuchanie dokładne mojej rozmowy z konsultantką, bo jestem w 101% pewien, że padły słowa o niezmienności oferty zarówno programowo jak i cenowo.

Pozostaje tylko czekać na ruch strony MM.

 

Dam znać, gdy tylko coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj przygotowałem wypowiedzenie umowy, teraz tylko wydrukuje w środę w pracy i w świat.

 

………………………………, dn. 12.01.2015r.

 

 

OPERATOR:

MULTIMEDIA POLSKA S.A.

UL. TADEUSZA WENDY 7/9

81-341 GDYNIA

 

ABONENT:

………………………..

 

 

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY ABONENCKIEJ O ŚWIADCZENIE USŁUGI RADIA I TELEWIZJI KABLOWEJ

 

 

Zwracam się z prośbą o rozwiązanie umowy abonenckiej o świadczenie usługi radia i telewizji kablowej w zakresie:

• TELEWIZJA CYFROWA DTV – PAKIET DIGITAL MAXBOX

• PAKIET PROGRAMOWY – FILMBOX

• PAKIET PROGRAMOWY – PAKIET HD

 

Powodem powyższego stanu są przede ....

 

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem ,to od 1 lutego nic więcej nie poleci niż to co jest w wykazie na stronie MM.Dodadzą: TVN24 HD,TVN 7 HD,TVN Turbo HD,TVN Style HD,Travel Channel HD,Disco Polo Music.Zlikwidują niektóre duble SD.I to wszystko.Nie spodziewajmy się zbyt wiele,dla MM to i tak dużo.Gdyby nie zabrali Geographic to byłoby w sumie nieżle.Wypada czekać aż dodadzą w HD Turbo Xtra,Science,Polsat News,TV Puls,Stopklatka.Wtedy będzie jako tako. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytałem sobie wcześniejsze posty i wychodzi, że brakuje jeszcze kilku kanałów, o których pisali forumowicze

Mi do szczęścia brakuje (kolejność według moich potrzeb ;)):

- Ale Kino+ HD nie tylko w pakietach dodatkowych premium

- Polsat News HD

- Stopklatka HD

- Fokus TV HD

- lepsze ceny na pakiety C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od miejscowego technika dowiedziałem się, że w maju ma być prawdopodobnie "wielka rewolucja" - chodzi o telewizję cyfrową. Prawdopodobnie wtedy mają się pojawić jeszcze jakieś kanały, a w analogu w maju u mnie ma podobno wylecieć aż 5 kanałów. Pożyjemy - zobaczymy. Podejrzewam, że ta "rewolucja" będzie związana z tym, iż nc+ wtedy ma usuwać u siebie duble SD, więc Multimedia będzie musiała chcąc nie chcąc włączyć odpowiedniki HD owych programów jeśli u nas jest tylko wersja SD danego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 czy 24?

Pytanie o ofertę z ulotki? Nie ma na niej informacji. Zwykle jest na 24.

 

Podejrzewam, że ta "rewolucja" będzie związana z tym, iż nc+ wtedy ma usuwać u siebie duble SD, więc Multimedia będzie musiała chcąc nie chcąc włączyć odpowiedniki HD owych programów jeśli u nas jest tylko wersja SD danego kanału.

To było dało szanse na Ale kino + HD i kilka innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...