Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużyłem umowę zarówno na neta, jak i TV. Coś kręcą z tym PVR, gdyż miałem mięć wymieniony dekoder już w środę, jednak po naradzie pani konsultantki z kierowniczką, wymiana przewidziana jest na początek lutego i od tego dnia też będzie obowiązywać mnie nowa umowa. Czyżby wymieniali PVR? Na stronie, co ciekawe również brakuje opcji z nagrywarką.

 

Witam Pana, widzę, że Pan chyba z Rzeszowa. Ja również. Ile Pan będzie płacił teraz za nową umowę.

Ja mam ofertę max box + platyna + internet 12 mb za 120 zł miesiecznie.

 

Witam, ja za telewizję będę płacił tak: Max Box + PVR, C+ Platyna, HBO HD Max (do listopada - stara umowa) - 140 zł. Do tego internet 60 Mb/s za 59 złotych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że "kabel" się nie rozciągnie, więc po co na liście mamy zdublowane 3 kanały? Mogą również śmiało wywalić duble kanałów SD(przynajmniej w tych regionach, gdzie są dostępne wszystkie kanały HD). Po co to trzymają?

Żeby się chwalić na lewo i prawo że mają w ofercie 139 kanałów. To nic że prawie połowa z nich to duble :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, sam już o tym wspominałem, liczba spadłaby do 111. Jeszcze należy odjąć darmowe kanały telewizji naziemnej, to lista będzie poniżej setki. :D

 

Btw:

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/1559 ... a-sd-od-hd

Niestety to jest prawda. Sam widziałem jak u sąsiadów, którzy mają pełne pakiety kanałów w MM i wypasione TV, a oglądają TVP1 w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVP to różnica między SD a HD jest rzeczywiście niewielka, przynajmniej w odniesieniu do możliwości standardu HD.

Ale i tak dobrze, że można pooglądać tv w lepszej jakości.

Swoją drogą Polska w gronie państw byłych demoludów prezentuje się i tak rewelacyjnie. Wystarczy obejrzeć transmisje różnych imprez z krajów np. bałkańskich. Tam jakość przekazu jest masakrycznie niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.Niestety w TVP używa się jeszcze starych kamer i jest to widoczne. W sumie mi osobiście niewiele to przeszkadza, bo TVP oglądam w znikomym procencie :).

Natomiast co do samej jakości przekazu to wystarczy porównać obraz w czasie transmisji np. skoków narciarskich w TVP i Eurosporcie. Różnica widoczna gołym okiem i to nie na korzyść naszego narodowego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od jakości docelowego, nadawanego materiału - musi być tzw. native HD żeby było widać prawdziwe HD. TVP nagrywa jeszcze na betacam'ach. Ja mam główny telewizor 55" i różnicę między SD a HD widać bardzo wyraźnie. Najbardziej chyba pomiędzy Canal+ Sport HD i Canal+ Sport SD, podczas dynamicznych scen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jesteś ze starego STREAMu, wiec nie zrzucaj odpowiedzialnosci na MMP. W MMP jak czytam to abonenci nie czekaja długo na PVRy, oczywiście nic nie usprawiedliwia, że nie ma ich od ręki.

Rozbawiłeś mnie...a na kogo ma,przepraszam,zrzucać odpowiedzialność?Do streamu ma się zwrócić?No bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jesteś ze starego STREAMu, wiec nie zrzucaj odpowiedzialnosci na MMP. W MMP jak czytam to abonenci nie czekaja długo na PVRy, oczywiście nic nie usprawiedliwia, że nie ma ich od ręki.

Rozbawiłeś mnie...a na kogo ma,przepraszam,zrzucać odpowiedzialność?Do streamu ma się zwrócić?No bez jaj...

No bez jaj, piszę o czasie przeszłym. Napisałeś, że od 1,5 roku niema PVRów a jak się oriętuje od niedawna STREAM jest w rękach MMP. Zwróć się do MMP o PVRa jak będziesz długo czekał no to możesz narzekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od jakości docelowego, nadawanego materiału - musi być tzw. native HD żeby było widać prawdziwe HD. TVP nagrywa jeszcze na betacam'ach. Ja mam główny telewizor 55" i różnicę między SD a HD widać bardzo wyraźnie. Najbardziej chyba pomiędzy Canal+ Sport HD i Canal+ Sport SD, podczas dynamicznych scen.

 

No fakt, nie wziąłem pod uwagę rozmiaru telewizora. Przy 55" nie ma o czym rozmawiać. Sam celuję w telewizor 50-55", dlatego moim życzeniem nie jest zwiększanie ilości kanałów w MM ale poszerzanie oferty kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są normalnie jaja. 27 grudnia w BOK w Bielsku-Białej podpisałem aneks do mojej umowy na MaxBoxa. Wczoraj 13 styczna podczas telefonicznej rozmowy z biurem obsługi na 244244244 dowiedziałem się, że nadal mam SuperBoxa i nikt tam nie ma pojęcia o mojej nowej umowie. Pan konsultant odesłał mnie do wyjaśnienia w BOK-u. Na razie promocyjnie, po modernizacji idą mi wszystkie kanały więc, żyłem w nieświadomości przekonany o tym, że mam MaxBoxa. Wyszło kiedy chciałem się dowiedzieć dlaczego nie mam dostępu do MTV live HD. Muszę więc znów iść do mojego BOK z umową i pytaniem dlaczego w systemie jej nie ma i nikt o niej nic nie wie. Zdarzyło się wam kiedyś cos takiego w MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, piszę o czasie przeszłym. Napisałeś, że od 1,5 roku niema PVRów a jak się oriętuje od niedawna STREAM jest w rękach MMP

No,istotnie od niedawna...dokładnie od tylu,od ilu się czeka na dekoder PRV na południu. Więc czyja to wina,że przez ponad rok nie potrafią klientom dostarczyć dekoderów PRV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są normalnie jaja. 27 grudnia w BOK w Bielsku-Białej podpisałem aneks do mojej umowy na MaxBoxa. Wczoraj 13 styczna podczas telefonicznej rozmowy z biurem obsługi na 244244244 dowiedziałem się, że nadal mam SuperBoxa i nikt tam nie ma pojęcia o mojej nowej umowie. Pan konsultant odesłał mnie do wyjaśnienia w BOK-u.

 

Też tak miałem po podpisaniu umowy. BOK umowy nie widział, akwizytorka oczy robiła, że ktoś zawinił, ale nie ona, bo ona umowa zaniosła do wdrożenia. Po kilku dniach włączyli co trzeba.

A na koniec jeszcze przysłali fv wyższą o 50 zł. Na szczęście po reklamacji zrobili korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie ktoś namieszał. Wnerwienie moje nie zna granic!

Miałem płacić abonament w kwocie 60zł, gdzie w rozmowie telefonicznej Pani (i to czytała dwukrotnie)mówiła o właśnie takich pieniądzach, a fakturę na mail dostałem sto kilkanaście!

 

Wszedłem na konto e-faktura i widzę, że mam 2 i 4 stycznia do zapłacenia 2x91zł!!!!!!!!!!!

Mam nadzieję, że wysłuchają nagranej rozmowy i zmienią to coś. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w podobnej sytuacji. Miało być 138 zł miesięcznie przez cały okres umowy a jest.... 169 zł .Może MM 31 zł różnicy nie robi ? Mi robi :/ Co ciekawe MM sama do mnie zadzwoniła z propozycją. Ja ją przyjąłem i wyszedł z tego cyrk.Teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji. Na dzień dzisiejszy uważam że przez niewłaściwe naliczanie faktur,Multimedia się całkowicie skompromitowała Jak w przeciągu 14 dni nie otrzymam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi zerwę umowę ze skutkiem natychmiastowym z winy operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jesteś ze starego STREAMu, wiec nie zrzucaj odpowiedzialnosci na MMP. W MMP jak czytam to abonenci nie czekaja długo na PVRy, oczywiście nic nie usprawiedliwia, że nie ma ich od ręki.

Rozbawiłeś mnie...a na kogo ma,przepraszam,zrzucać odpowiedzialność?Do streamu ma się zwrócić?No bez jaj...

No bez jaj, piszę o czasie przeszłym. Napisałeś, że od 1,5 roku niema PVRów a jak się oriętuje od niedawna STREAM jest w rękach MMP. Zwróć się do MMP o PVRa jak będziesz długo czekał no to możesz narzekać ;)

 

To się żle orientujesz ,a co to oznacza u Ciebie od niedawna

 

http://www.multimedia.pl/komunikaty_pra ... 34220e1d66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się żle orientujesz ,a co to oznacza u Ciebie od niedawna

 

http://www.multimedia.pl/komunikaty_pra ... 34220e1d66

OK fakt Zwracam honor, moje niedopatrzenie. Już minęło sporo czasu, ale jak piszą inni, nie czekają za dekoderami w MMP tak długo. Moim zdaniem jest to spowododowane tym, że na STREAMie jest Conax, a w MMP Latens i MMP nie kupuje już boxów Conaxowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...