Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A jak z jakością obrazu kanałów sd i hd?

Koledzy a jak to jest że kanał InfoTV na DVB-T u mnie w Bytomiu jest w jakości HD bo wyświetlana jest na ekranie rozdzielczość 1080i, a na DVB-C jest w rozdzielczości SD, czy nie powinni tego zmienić, czyli wychodzi na to że jest to już piąty kanał w HD na DVB-T, po TVP1, TVP2, Polsat HD, TVS HD, INFO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info w ofercie cyfrowej jest w SD. To że w kablu jest sygnał DVB-T i tam jest TVP Info w 1080i to nie ma nic do rzeczy.

Piąty kanał w HD w DVB-T? Chyba masz na myśli lokalne MUXy, w kablu Multimedia puszcza (nie wszędzie) MUX 1,2,3,8, więc są dostępne tylko trzy kanały w HD: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info (bez znaczka HD).

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry. Chciałem tylko poinformować, iż przy przedłużeniu umowy rodziców, pani z BOKu nadmieniła, że niebawem może pojawić się w ofercie Eleven Extra. Nie wiem, czy był to jakiś chwyt marketingowy, ale tak stwierdziła. Natomiast na klatce w bloku zawisła kartka o ostatnim etapie cyfryzacji :) :) :) Takie wieści z Częstochowy. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info w ofercie cyfrowej jest w SD. To że w kablu jest sygnał DVB-T i tam jest TVP Info w 1080i to nie ma nic do rzeczy.

Piąty kanał w HD w DVB-T? Chyba masz na myśli lokalne MUXy, w kablu Multimedia puszcza (nie wszędzie) MUX 1,2,3,8, więc są dostępne tylko trzy kanały w HD: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info (bez znaczka HD).

Przepraszam, prostuję , masz rację tylko te trzy kanały w HD, bo miałem włączoną antenę balkonową naziemną a tam mamy jeszcze te dwa kanały Posat HD i TVS HD

Edytowane przez stasiu52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nastał 22 marzec - dzień cudu nad Wisłą a w zasadzie w mojej lokalizacji...

 

do dnia wczorajszego oferta programowa u mnie to była największa bieda w MM , czyli 126 kanałów w tym 11HD !

 

na chwilę obecną jest kanałów 171 w tym jeśli dobrze policzyłem 67HD :)

 

i co najśmieszniejsze tak  jak u kolegów na Śląsku analog nie został ruszony , nadal jest 50 kanałów analogowych...

Według listy na stronie głównej multimedia, z wybrakowaną ofertą są miejscowości: Drezdenko, Myślenice, Nowa Ruda, Rabka, Szubin, Stalowa Wola, Rudnik nad sanem, Nisko, Jasło, Sanok, Bochnia

Z listy tej wypadła miejscowość Nowa Ruda, więc pozostało jeszcze 10 miejscowości z koszmarnie wybrakowaną ofertą. Ktoś ma jakieś informacje która następna miejscowość otrzyma pełną ofertę?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w BOKu cena za maxboksa, multirooma i Eleveny została wynegocjowana o 10 PLN niższa (pozostała ta sama) niż z infolinii. Pani z telefonu zarzekala się, że niższa być nie może ;) Pozdrawiamy panie telefonistki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry. Chciałem tylko poinformować, iż przy przedłużeniu umowy rodziców, pani z BOKu nadmieniła, że niebawem może pojawić się w ofercie Eleven Extra. Nie wiem, czy był to jakiś chwyt marketingowy, ale tak stwierdziła. Natomiast na klatce w bloku zawisła kartka o ostatnim etapie cyfryzacji :) :) :) Takie wieści z Częstochowy. Pozdro.

1. Jak brzmi pełna treść tej informacji ?

2. Co to znaczy "ostatni etap cyfryzacji" i czy są podane jej konkretne terminy (daty) ?

3. Kto się podpisał pod tą informacją ? Władze spółki Multimedia Polska S.A. czy jakiś lokalny przedstawiciel handlowy (tj. naganiacz) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w BOKu cena za maxboksa, multirooma i Eleveny została wynegocjowana o 10 PLN niższa (pozostała ta sama) niż z infolinii. Pani z telefonu zarzekala się, że niższa być nie może ;) Pozdrawiamy panie telefonistki :)

Urwałeś się z choinki? Tak jest wszędzie, u każdego operatora, normalna rzecz. Jeżeli tylko kilka % klientów walczy o duże zniżki to jest ok, na pozostałej części klientów operatorzy sobie odbijają. Ludzie z natury są leniwy i im się nie chce wysyłać pism, załatwiać cokolwiek, ja się z tego cieszę i oby tak było jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis: Po części masz rację, ale jest też sporo osób, którzy myślą, że po drugiej stronie słuchawki czy w BOKu są uczciwi pracownicy, którzy przedstawiają dobrą ofertę i, że jak mówią, że to wspaniała oferta i max co mogą zaproponować to tak jest. Sam ma szwagra co teraz przedłużył umowę bez wypowiadania. Pani na infolinii mu zaproponowała wymianę dekodera na CAM za darmo tak jak chciał i zachowanie tej samej ceny co płacił. Dodatkowo dostał na miesiąc C+ i go to wynosi 90 zł. Szczęśliwy, a ja mu mówię, że za taką cenę to może mieć C+ na cały okres. :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałeś się z choinki? Tak jest wszędzie, u każdego operatora, normalna rzecz. Jeżeli tylko kilka % klientów walczy o duże zniżki to jest ok, na pozostałej części klientów operatorzy sobie odbijają. Ludzie z natury są leniwy i im się nie chce wysyłać pism, załatwiać cokolwiek, ja się z tego cieszę i oby tak było jak najdłużej.

Tylko po co kłamstwo, że nie da się taniej? ;) No chyba że przez telefon taniej się nie da, to rozumiem.

Trzeba było składać wypowiedzenie to by była jeszcze lepsza lub więcej bonusów.

Rodzice zapomnieli, na wypowiedzenie za późno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie zgadza się, czyli teraz lista powinna wyglądać tak: Drezdenko, Myślenice, Rabka, Szubin, Stalowa Wola, Rudnik nad sanem, Nisko

Czyli zostało 7 miejscowości. Która więc następna? Posiada ktoś jakieś informację?

Przy zamawianiu oferty ta lista miast się wydłuża. ;)

 

Aktualny wykaz programów Telewizji Cyfrowej DTV dla miejscowości: Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski, Rudnik nad Sanem, Bochnia, Jasło, Sanok, Częstochowa, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Gryfice, Nowa Ruda, Nowy Dwór, Prabuty, Pasłęk, Przasnysz, Wołów, Trzebiatów, Sępólno Krajeńskie i Sztum

 

Nie wiadomo, która jest aktualna. ;) W tej co Ty podałeś nie ma miejscowości Janów Lubelski, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Gryfice, Nowy Dwór, Prabuty, Pasłęk, Przasnysz, Wołów, Trzebiatów, Sępólno Krajeńskie,  Sztum i co ciekawe Częstochowa.

 

Natomiast w tej liście co ja podałem nie ma Drezdenko, Myślenice, Rabka, Szubin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypowiedzenie nigdy nie jest za pozno - najwyzej po przegapieniu miesiac lub dwa miesiace bylyby po cenie standardowej a potem byloby taniej.

 

Ktos cos wie kiedy "cyfryzacja" Łomża, Łapy, Bielsk Podlaski, Wysokie Mazowieckie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamawianiu oferty ta lista miast się wydłuża. ;)

 

Aktualny wykaz programów Telewizji Cyfrowej DTV dla miejscowości: Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski, Rudnik nad Sanem, Bochnia, Jasło, Sanok, Częstochowa, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Gryfice, Nowa Ruda, Nowy Dwór, Prabuty, Pasłęk, Przasnysz, Wołów, Trzebiatów, Sępólno Krajeńskie i Sztum

 

Nie wiadomo, która jest aktualna. ;) W tej co Ty podałeś nie ma miejscowości Janów Lubelski, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Gryfice, Nowy Dwór, Prabuty, Pasłęk, Przasnysz, Wołów, Trzebiatów, Sępólno Krajeńskie,  Sztum i co ciekawe Częstochowa.

 

Natomiast w tej liście co ja podałem nie ma Drezdenko, Myślenice, Rabka, Szubin.

Możesz podać link do listy z której masz informację odnośnie listy miejscowości? Bo wydaję mi się że miejscowości z listy której podałeś dostały już w większości pełną ofertę.

Zarówno z jednej jak i drugiej listy kilka miejscowości powinno być usuniętych.

Według ciebie jak powinna wyglądać aktualnie ta lista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...