Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wielki dzięki za pomoc. Poszukam lokalnego przedstawiciela handlowego i zobaczę co uda mi się wynegocjować. Dostałem dziś kolejny telefon z Infolinii. Tym razem zaproponowali przy umowie na 24 miesiące płatność 1 - 6 miesiąc 60zł,  7 - 24 miesiąc 87,99zł. Średnio wychodzi około 81zł/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam swoje negocjacje.

Złożone wypowiedzenie 30-01-2017 umowa do 28-02-2017.

Dzisiaj telefon z DUK : co jest powodem, czego pan oczekuje, itp.

Odpowiedź : oferta konkurencji :)

I teraz dziwne pytanie : czy jest to oferta UPC?

Odpowiedź : m.in. oraz Netii

Pani musi skonsultować moje oczekiwania z kierownikiem.

Umówiona rozmowa na jutro.

Moja propozycja : Maxbox, Canal+ prestige, pakiet HD, Filmbox, 50mbit i multiroom za nie więcej niż 98PLN :)

 

Jak oceniacie szanse???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, czy planują Multimedia Go na wcześniejszy system.

 

"Przemo, aplikacja Multimedia GO przeszła właśnie pozytywnie testy Samsunga na następujące grupy modelowe urządzeń (wszystkie dotycząca tylko nowszej platformy Tizen) i jest dostępna w Samsung Hub:

1. 16TV_STANDARD2

2. 16TV_STANDARD1
3. 16TV_PREMIUM
4. 15TV_STANDARD2
5. 15TV_STANDARD1
6. 15TV_PREMIUM

Po pomyślnym przejściu testów Samsunga dla pozostałych grup modelowych urządzeń, zostanie wprowadzona aplikacja dla starszej platformy (Orsay).
"

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,i proszę o poradę. Jestem abonentem sieci Multimedia i od paru miesięcy mam problem z odbiorem kanału Eurosport 2 HD.Otóż dzieję się coś dziwnego,obraz jakby faluje,drży.Szczególnie jest to zauważalne podczas transmisji meczu piłkarskiego.Próbowałem różnych rzeczy by to zlikwidować.Na nowo wyszukiwanie kanałów,na nowo aktualizacja oprogramowania w tv,sprawdzanie odbioru w drugim pokoju.I nic,to samo.Był także technik z Multimedii,ale on o dziwo nie zauważa żadnego falowania.I nic na to nie poradził.Po prostu nie chciało mu się nic robić.A ono jest,raz większe raz mniejsze.I przeszkadza w normalnym oglądaniu tv.Zaznaczam że to dzieje się tylko na tym jednym jedynym kanale.Co może być tego przyczyną,bo już nie mam zielonego pojęcia jak to zlikwidować. Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,i proszę o poradę. Jestem abonentem sieci Multimedia i od paru miesięcy mam problem z odbiorem kanału Eurosport 2 HD.Otóż dzieję się coś dziwnego,obraz jakby faluje,drży.Szczególnie jest to zauważalne podczas transmisji meczu piłkarskiego.Próbowałem różnych rzeczy by to zlikwidować.Na nowo wyszukiwanie kanałów,na nowo aktualizacja oprogramowania w tv,sprawdzanie odbioru w drugim pokoju.I nic,to samo.Był także technik z Multimedii,ale on o dziwo nie zauważa żadnego falowania.I nic na to nie poradził.Po prostu nie chciało mu się nic robić.A ono jest,raz większe raz mniejsze.I przeszkadza w normalnym oglądaniu tv.Zaznaczam że to dzieje się tylko na tym jednym jedynym kanale.Co może być tego przyczyną,bo już nie mam zielonego pojęcia jak to zlikwidować. Z góry dzięki za odpowiedz.

Jeśli masz problemy z kanałem a technik nie widzi problemu, musisz uzbroić się w cierpliwość. Zgłaszaj usterkę do skutku w multimedia. To w ich obowiązku jest usunąć usterkę a nie olewać sprawę. Sprawdź u sąsiadów czy usterka występuje, jeśli tak może to być wina na łączach bądź stacji czołowej, jeśli natomiast usterka nie występuje u sąsiadów, może to być problem na twojej linii kablowej bądź z samym dekoderem. Zgłoś na infolinię problem z kanałem i żądaj wymiany dekodera i sprawdź czy wtedy przy techniku będą występowały usterki. Po wszystkim jak już usterka zostanie usunięta pisz reklamację do nich o odszkodowanie za wadliwe usługi.

Sprawdź jeszcze ustawienia telewizora w opcjach obrazu, może tam coś jest nie tak ustawione? Sprawdź kabel połączeniowy HDMI, bo na euro chyba nie masz podłączonego dekodera? Jaki to telewizor marka i model?

Rozpoczynam swoje negocjacje.

Złożone wypowiedzenie 30-01-2017 umowa do 28-02-2017.

Dzisiaj telefon z DUK : co jest powodem, czego pan oczekuje, itp.

Odpowiedź : oferta konkurencji :)

I teraz dziwne pytanie : czy jest to oferta UPC?

Odpowiedź : m.in. oraz Netii

Pani musi skonsultować moje oczekiwania z kierownikiem.

Umówiona rozmowa na jutro.

Moja propozycja : Maxbox, Canal+ prestige, pakiet HD, Filmbox, 50mbit i multiroom za nie więcej niż 98PLN :)

 

Jak oceniacie szanse???

Pozdrawiam.

Dostałeś to co chciałeś w tej cenie czy dali inną propozycję? A może nikt się nie skontaktował bo olali sprawę?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież MM nic już nie doda, leją na rozwój oferty TV, czekają już tylko na fuzję, zresztą nie opłaca się już podpisywać umów z nadawcami, gdy takowe zawiera się na jakiś minimum 2-3 lata. Nawet jeśliby coś mieli zamiar dodać to tylko w kilku miastach po redukcji analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja też nie wierzę w żadne nowości MM. Większość abonentów w zeszłym roku ujrzała w ofercie tylko kanały Eleven, a tak to zero nowości. Najbardziej zacofana kablówka w Polsce, aż dziw bierze, że pojawiają się nowi abonenci. Ta ankieta to tylko widzimisię autora. Ciekawe kto z MM przejął by się jej wynikami. :D

Edytowane przez Barti
"Widzimisię" to jest jeden wyraz, pisany łącznie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci leją na nowe kanały, które są szmirą do kwadratu! Obecna oferta jest dla mnie jak najbardziej OK, dodałbym dosłownie 3-4 kanały, ale za to wywaliłbym jakieś 50. :D

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci leją na nowe kanały, które są szmirą do kwadratu! Obecna oferta jest dla mnie jak najbardziej OK, dodałbym dosłownie 3-4 kanały, ale za to wywaliłbym jakieś 50. :D

Nigdzie nie napisałem, że chciałbym nowe kanały, tylko ogólnie nowości. :) Też uważam, że nowe kanały nie zawsze muszą być ciekawe i MM od razu nie musi ich dołączać do oferty. Ogólnie chciałbym powrotu NG, Foxa, BBC. MM nie rozwija oferty i tylko wybrani będą pisać, że w MM jest fajnie, bo im coś dołożyli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych, co uważają ofertę MM za dobrą, otóż jest kiepska 63 (większość ma jeszcze mniej) kanały HD to jest śmiech przez płacz gdy inni dobijają już do 100 albo ją przekroczyli. Tu nie chodzi o jakieś nowości tylko o to że najważniejsze kanały które są już w ofercie, są tak naprawdę w kiepskiej jakości SD jak komuś to odpowiada to OK. Tak na prawdę w MM tylko oferta sportowa i dziecięca jest dość rozbudowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam samą ofertę tv MM za niezłą. Chodzi tylko o podniesienie tego wszystkiego do jakości HD. Mamy nowoczesne telewizory,trzeba wykorzystać ich możliwości. Nawet Fokus czy Stopklatka w jakości HD to inny komfort oglądania. Ta cyfryzacja chyba nie skończy się w połowie roku jak mówił Prezes MM. Chyba że miał na myśli 2020 rok !!!    :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...