Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wysłać wypowiedzenie to warunek konieczny. Potem powołać się na to samo, czyli brak pełnej oferty programowej. Nie zgadzać się na pierwsze propozycje mocno negocjować. W tej chwili kiedy to UPC puka wielkimi krokami do sieci MM, to właśnie MM będzie musiała się starać utrzymać jak najwięcej swoich klientów i mogą nawet z cenami schodzić jak najniżej się da, a w szczególnych wypadkach nawet mogą pojechać po bandzie, a to tylko po to aby w chwili przejęcia mieć jak największą ilość swoich abonentów. Powodzenia w negocjacjach z MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że uda się jeszcze zejść z ceny 60 zł za maxboxa i 30 mb, ale dzwonił konsultant i dowiedziałem się, że mam minimalne ceny. Zaproponowano mi maxboxa i 60 mb za 65 zł, bo podobno cena minimalna internetu wzrosła do 25 zł, a my mamy 20. Co myślicie? Wysyłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać już teraz tylko zaznacz wyraźnie termin. Konsultant różne rzeczy będzie opowiadał, żeby tylko wcisnąć jak najdrożej, także na to w ogóle nie patrz. Teraz cenę masz dobrą, ale Internet 60 mega ja mam za 16 złotych, więc z tymi 25 złotymi to zwyczajnie ściemnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wypowiedź Andrzeja Rogowskiego (Prezesa Zarządu spółki Multimedia Polska) odnośnie sygnału telewizji analogowej pochodzi z dnia 21 kwietnia 2016 r. (sprzed prawie 9 miesięcy).

 

 http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/multimedia-polska-do-polowy-2017-roku-wylacza-analog-w-wyzszych-pakietach

 

"Andrzej Rogowski, prezes spółki Multimedia Polska, zapowiada, że operator najpóźniej do połowy 2017 roku, wyłączy analogową ofertę w wyższych pakietach telewizyjnych".
 
Nie ma ani słowa o ostatecznym i całkowitym wyłączeniu sygnału TV analogowej.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o to, że będą wyłączać kanały analogowe w wyższych pakietach analogowych, a nie cyfrowych. U mnie w Gdyni jest chyba pakiet analogowy Komfort i pewnie z tego będą wylatywały kanały. Natomiast pakiet podstawowy czy pośredni pewnie zostanie jeszcze długo. Ja to przynajmniej tak interpretuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

UOKiK raczej nie wyda odmownej decyzji. Firmy nie są takimi gigantami, żeby miały ogromny wpływ na rynek. W najgorszym scenariuszu może postawić trudne warunki, których spełnienie dla UPC będzie nieopłacalne, i wtedy zrezygnuje z transakcji. Jednak to mało prawdopodobne. UPC jest zdeterminowane przejąć nie tylko Multimedię.

 

Decyzja UOKiK jest, jeśli dobrze pamiętam, nieodwołalna.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

 

wg Waszej opinii. Jakie koszty po zlozeniu wypowiedzenia za ponizszy pakiet uslug.

1. Maxbox

2. Pakiet HD

3. Eleveny

4. HBO HD Max

5. Multiroom 2xCam

4. Canal plus Prestige

6. Internet 120

 

Dziękuję

Myślę że coś około 140zł, jak ich porządnie przyciśniesz to może nawet i jeszcze taniej dostaniesz te pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...