Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby kanał NOVA TV miał pojawić się w ofercie MM :mellow: ? Na stronie: https://satkurier.pl/news/153316/9-listopada-o-600-startuje-nowa-tv.html jest ciekawa informacja:

"Kanał NOWA TV od momentu startu znajdzie się w ramach bezpłatnego naziemnego multipleksu telewizji cyfrowej MUX 8, w licznych sieciach kablowych oraz w przekazie satelitarnym (początkowo FTA, od 28 listopada szyfrowany, ale bezpłatny dla klientów dowolnej oferty płatnej TV)."

Przed momentem zauważyłem. Na liście (Południe) pojawił się kanał Reality Kings TV. Chyba zastąpił któryś z kanałów sportowych (przynajmniej tak mi się wydaje). Jest nowość... :lol:

Ja niestety nie znalazłem żadnego nowego kanału. :brawo:  brawo dla MM


Strach pomyśleć co będzie jak UPC otrzyma zgodę na przejęcie MM a tam infrastuktura sięgająca lat 90. Czy UPC zdoła ujednolicić sieć, czy podzieli losy MM i sprzeda? :lol2:  CP już zacierają ręce.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będzie TTV HD:

Należąca do Grupy TVN stacja TTV podniosła jakość nadawanego obrazu u wszystkich operatorów kablowych i satelitarnych.
 
W sierpniu wersja HD kanału wystartowała na satelicie Eutelsat Hot Bird, ale była dostępna tylko dla abonentów platformy Orange, a potem zastąpiła wersję SD kanału w Cyfrowym Polsacie.

Od listopada TTV rozpoczęła nadawanie w wysokiej rozdzielczości również na platformie nc+, a także u największych operatorów kablowych (m.in. UPC, Vectra czy Multimedia Polska) oraz na wszystkich platformach cyfrowych i satelitarnych.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ttv-w-wersji-hd-u-wszystkich-operatorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to teraz jestem zwolennikiem większej ilości kanałów dziecięcych. Moja lista życzeń zaczyna się od takich pozycji: 2x2 TV HD, Disney Channel HD, CN HD, Nickelodeon HD, Duck TV HD, Baby TV, BBC CBeebies. ;) I piszę to najzupełniej serio.

Przy pełnej ofercie to w Multimedii jest w chwili obecnej ledwo kilkanaście kanałów dla dzieci. To trochę za mało. Niedługo efekty przyniesie program "Rodzina 500+" i w Polsce będzie coraz więcej dzieci. W Multimedii powinno być z tego powodu więcej kanałów z bajkami. Co najmniej ponad dwadzieścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i co ?  Zacytowałeś że w MM jest a nie ma. Żadnego komunikatu ze strony MM też nie ma. To jak w końcu ? TTV będzie u nas w HD (kiedy?) czy nie będzie ?

Mamy przecież listopad o którym mówi komunikat.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jednak na razie HD nie wszędzie.

 

Możesz wyjaśnić dlaczego "na razie nie wszędzie"?  Co ich powstrzymuje?

 

https://satkurier.pl/news/153324/upc-nowa-tv-hd-i-ttv-hd-juz-w-ofercie.html

 

 

UPC może i potrafi. Nowa TV na DVB T i od razu w UPC. Brawo !!

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie kanały z Astry zupełnie mnie nie interesują (nie znam języka). Tylko nie pisz że muszę się uczyć !   :?

 

Też na poważnie : zdziecinniałeś na starość ?   :grin:  MM ma tyle kanałów dziecięcych że moje dzieci są w pełni zadowolone. Wolę więcej dokumentu ( NGCh HD ) !!

 

Niestety to prawda. Przykro, aż się robi jak się na to patrzy... 

 

Nie zdziecinniałem. Ale mniejsza. Kanały FIC, to nie za obecne pieniądze. A nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie robił teraz podwyżek. Przyjdzie UPC, to będą.

 

Bzdura.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Publiczne komentowanie działań Moderacji na forum (Art. III pkt 6 Regulaminu forum). Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                          Multimedia Polska S.A.
                                                          ul. Tadeusza Wendy 7/9
                                                          81-341 Gdynia

                                                          Biuro Obsługi Klienta
                                                          ul.
                                                         
 

 

 

 

Pragnę rozwiązać z Państwem umowę  zawartą dnia  na świadczenie usługi Digital TV i internetu.

Umowę rozwiązuję z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu obowiązującej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie na klatce została powieszona kartka z informacją o cyfryzacji i wygaszaniu TV analogowej.

1. Czego dokładnie dotyczy ta informacja ?

2. Jaka jest dokładna treść tej informacji ?

3. Czy są w tej informacji podawane jakieś wiążące ostateczne daty "cyfryzacji" lub "wygaszania" albo też "wyłączania" TV analogowej ?

4. Kto (jaki organ) podpisał się pod tą informacją ? Zarząd firmy Multimedia ? Akwizytor firmy Multimedia ? Autor anonimowy ?

5. Masz skan tej informacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi Jakie jest źródło informacji z której jak napisałeś wynika, że darmowe Multimedia GO zostało przedłużone do 30.06.2017 roku ? Ja na stronie Multimedia GO takowej informacji nie znalazłem. Czekam aż pojawi się aplikacja Multimedia GO na telewizory Samsung ze Smart TV. Wtedy na telewizorze poprzez aplikację można by było oglądać brakujące kanały od Winnickiego jak też i pewnie inne kanały gdzie już była cyfryzacja. Jak będzie już płatne Multimedia GO to raczej nie zamierzam za nie dodatkowo płacić.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czego dokładnie dotyczy ta informacja ?

2. Jaka jest dokładna treść tej informacji ?

3. Czy są w tej informacji podawane jakieś wiążące ostateczne daty "cyfryzacji" lub "wygaszania" albo też "wyłączania" TV analogowej ?

4. Kto (jaki organ) podpisał się pod tą informacją ? Zarząd firmy Multimedia ? Akwizytor firmy Multimedia ? Autor anonimowy ?

5. Masz skan tej informacji ?

Jutro wrzucę zdjęcie tej informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...