Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego niektórzy tak płaczą na forum o każdy nowy kanał tv. Przecież każdy z was ma ponad 100 programów a ogłada regularnie kilka. Kilkanaście pewnie przeklika a 70 nigdy nie ogłada. Nagle pojawia sie informacja ze w jakieś miejscowości jest jakiś kolejny kanał np z bajkami i już lament na forum bo każdy by go oglądał. Dajcie sobie spokój i nie przezywajcie tak bo i tak nie macie na nic wpływu. Idźcie na rower. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Skoro płacę taki sam abonament za takie same pakiety to mam prawo oczekiwać takiej samej oferty.

PS też dowiedziałem się, że do końca czerwca pakiet Komfort znika z TV analogowej w Łodzi. Więc może dojdą niedługo brakujące kanały HD i te nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś technicy będą podłączać wifi bo wziąłem usługę "Mega Bezprzewodowa Sieć Multimedialna". Może będzie znajomy miejscowy technik, to być może coś dowiem się co nowego w mojej lokalizacji się szykuje (redukcja analogu, nowe kanały). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy tak płaczą na forum o każdy nowy kanał tv. Przecież każdy z was ma ponad 100 programów a ogłada regularnie kilka. Kilkanaście pewnie przeklika a 70 nigdy nie ogłada. Nagle pojawia sie informacja ze w jakieś miejscowości jest jakiś kolejny kanał np z bajkami i już lament na forum bo każdy by go oglądał. Dajcie sobie spokój i nie przezywajcie tak bo i tak nie macie na nic wpływu. Idźcie na rower. :)

 

Przeczytaj proszę to co napisałem:

"Nie wiem czy jest czego, zobaczymy ;) mi do szczęście nie brakuje dużo. Polsat News w HD i kilka innych. Nie będę żałował kanałów, których nawet nie ustawię na swojej liście kanałów. Ja raczej liczę na jakość a nie na ilość i 180, 200, 300 kanałów w DTV."

 

https://forum.satkurier.pl/topic/39-multimedia/page-827?do=findComment&comment=1140244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Skoro płacę taki sam abonament za takie same pakiety to mam prawo oczekiwać takiej samej oferty.

PS też dowiedziałem się, że do końca czerwca pakiet Komfort znika z TV analogowej w Łodzi. Więc może dojdą niedługo brakujące kanały HD i te nowe.

Na pewno nie płacisz takiego samego abonamentu jak inni. Każdy tu widzę negocjuje. Wiec masz to co wynegocjujesz. Wiesz jaka maja ofertę w twojej lokalizacji. Nie podoba sie za te pieniądze to nie bierz. Pozdrawiam Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że mi nie odpowiada? Jak by mi oferta nie odpowiadała, już dawno by mnie tu nie było. Nowe kanały firmy MWE na pewno urozmaiciłyby ofertę, zwłaszcza Nuta i Power w kontekście muzyki w jakości HD, ale nie są to pozycje dla mnie niezbędne.

Jednak uważam, że operator powinien dążyć do oferowania w ramach posiadanych pakietów tej samej oferty wszystkim abonentom. Kwestie negocjacji przemilczę, gdyż negocjować warunki umowy mogą zarówno abonenci na obszarach objętych pełną ofertą jak i nie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś zmiany na oficjalnej liście. Zniknął Polsat SD (11), HBO SD (50), Travel Channel SD (73) - czyli jedne z ostatnich dubli SD. Nie licząc tych w różnych pakietach i czasowych (promocyjnych), zostały się jeszcze tylko 2: Discovery Channel SD i Polsat Sport Extra SD.

 

(...) Multimedia Polska wprowadziła w zeszłym roku Pulsy w HD w sierpniu w niektórych lokalizacjach, w większości do dnia dzisiejszego te kanały są tylko w SD :(

Takie sprostowanie - Pulsy w HD (itd.) w technologi DVB-C są od 13 października 2015r. W sierpniu były tylko w IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 duble SD niestety nadal są, tylko zniknęły nazwy i pozycje w EPG. Jak macie moduł CAM, zgłoszą Wam się bez nazwy na końcu listy. Przekaz jest nadal prowadzony. Ta sytuacja pewnie nie potrwa zbyt długo i wkrótce kanały znikną definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to dobra oferta. Jeżeli zależy Ci na wyższej prędkości internetu to powalcz o net 60 i/lub  podwójny upload w tej cenie.
 
Skoro analog i ilość kanałów w tymże ma wpływ na ofertę DTV to opiszę jak on wyglądał/ wygląda u mnie obecnie.
Za tydzień zapowiadane są u mnie zmiany. Do niedawna było u mnie 65 kanałów. Jak się okazało po dzisiejszym sprawdzeniu w między czasie ubyło kolejne 6 kanałów. Obecnie mam 59. Od 01.06 ma być 17 mniej czyli ma ich zostać 42. W sumie spora redukcja, wypadło ponad 1/3 kanałów. Na kilku kanałach na pasku od MM leci informacja o tym, że niektóre kanały będą miały zmienione częstotliwości.
Jak dla mnie analog mógłby nie istnieć lub istnieć jedynie w formie tych kanałów, które są w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Nie otrzymałem odpowiedzi na złożoną reklamację w sprawie dostępu do kanałów C+ SERIALE i C+ DISCOVERY.

Termin zgłoszenia - 12.05.2016r. Według mnie termin załatwienia mija w dniu dzisiejszym (chyba się nie mylę).

Sprawa z gatunku "trudna". :wink:

Co w takim przypadku?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...