Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mieli do mnie oddzwonić po tygodniu z infolinii w celu przedłużenia umowy i nie zadzwonili. Poszedłem do BOK-u. Posiadam Superboxa + Dzieci + CAM + 30Mb. Przy przedłużeniu chciałem Superbox+Dzieci+Multiroom (2xCAM)+60Mb (uploadx2). Telefon z inoflinii 89 zł. (Za pierwszym razem). Dziś w BOKU za to samo 107 zł !!! Podziękowałem i wyszedłem. Postanowiłem zadzwonić na infolinię - 91,46 zł. Mówię, że 2 tygodnie temu dzwonili i mieli oddzwonić i cena była 89 zł. Mówię, że chciałbym Maxboxa+HD plus to co podałem wyżej i dam za to 80 zł :). Po chwili Pani mówi, że mnie przełączy.

 

Ostatecznie umowa na rok Superbox + Dzieci + Multiroom (2xCAM) + 60Mb (uploadx2) 74,99 zł. Do tej pory płaciłem 68 zł za Superbox + CAM + 30Mb. Z nic nie dało się Maxboxa w cenie 80 zł.

 

Do tego dali mi 3 miesiące pakiet HD i Cinemaxy gratis za przedłużenie umowy :) .  Informacyjnie za Maxboxa + HD chcieli 21 zł więcej. Aż tak bardzo na tym mi nie zależało. Za rok powalczę o większy pakiet tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Będę płacił więcej o 7 zł a będę miał to co na obecną chwilę chciałem. Na początku proponowali 89 zł. Jak dla mnie to dobra cena. Choć pewnie dałoby się mniej jeszcze o kilka złotych.

Edytowane przez mygen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy max box, C+ select, cinemax, HBO, HD, filmbox i net 60 MB za 150 to dobra oferta?

Z Prestige i Elevenem byłaby super.Moim zdaniem drogo.

 

 

Moja reklamacja została oczywiście uwzględniona.123 PLN.

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy max box, C+ select, cinemax, HBO, HD, filmbox i net 60 MB za 150 to dobra oferta?

Średnio. Można powalczyć o MR, Eleveny i Prestige w tej cenie.

 

Czikita,kiedy będzie znana cena kanałów na ojro? Masz jakies info odnośnie ceny?

Cena będzie w okolicach 100zł. Być może uda się wynegocjować jakiś rabat dla części klientów. Jeszcze nie przesądzone.

 

@tomekjot:

Ty akurat nie masz co narzekać!

Zobaczysz...

Marne pocieszenie. Akurat większość tutaj będzie raczej niezadowolona, bo ich ominą. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszni jesteście !

To "coś" nowego to dla tych po redukcji analoga czy jeszcze przed ?? Bo nie wiem czy mam być "szczególnie zadowolony" czy "szczególnie niezadowolony".

Takie jaja to tylko w Multimedii !!

Poza tym czekam z niecierpliwością na następne duble SD : Discovery,Planete,Polsat itd. A jest co dublować!!! Cała lista to będą duble i będzie łatwiej trafić w cel,to znaczy w żądany program.

O naszej sieci Bareja mógłby nakręcić niezłą komedię albo raczej tragikomedię. Szkoda że wziąłem od nich drona. Mógłbym teraz odlecieć !!  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...