Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie kodowany jest tylko VOD Info, Mango 24  i aMazing.

U mnie Eleven HD pozycja 138 jest nadawany na częstotliwości 378 kHz

a Eleven Sports HD pozycja 139 jest nadawany na częstotliwości 738 kHz

We Wrocławiu są na tych samych pozycjach tylko częstotliwości inne, odpowiednio 346MHz i 306MHz.

Nie wiem czy to jakaś pomyłka, ale od dzisiaj u mnie oprócz tych czterech kanałów, które wymieniłem wcześniej,

jeszcze obydwa Eleveny są całkowicie niekodowane:) Tzn. można oglądać bez karty dekodującej.

Na tym czwartym kanale z planszą(nazywa się to u mnie TV Service 263) jest teraz ciągle reklama tego nowego pakietu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro_1983 : Nie tylko pracownica DUK ale w ogóle konsultanci MM są tak zakręceni że nie wiedzą o czym my do nich mówimy. Pod pojęciem "pełnej oferty" można rozumieć wiele. Lepiej zapytać czy TVN24HD i Travel Channel HD będę miał i kiedy. Po w porównaniu z Jasłem,Krosnem i Sanokiem to Ty wg.nich masz pełną ofertę.No i jeszcze Eleveny i "co Pan jeszcze chce". Wiem co mówię,bo często rozmawiam z konsultantami i działem sprzedaży.

My tu na forum to my  jesteśmy ekspertami Multimedii i ci "konsultanci" mogą się od nas uczyć !! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu są na tych samych pozycjach tylko częstotliwości inne, odpowiednio 346MHz i 306MHz.

Nie wiem czy to jakaś pomyłka, ale od dzisiaj u mnie oprócz tych czterech kanałów, które wymieniłem wcześniej,

jeszcze obydwa Eleveny są całkowicie niekodowane:) Tzn. można oglądać bez karty dekodującej.

 

Przeczytaj poprzednie posty w tym temacie, wszystko bylo wyjasnione ;). Za tydzien kanaly beda zakodowane. Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa na FB (prócz mojej uwagi wobec pracowników DUK).

Otóż osoba obsługująca udzieli odpowiedzi na zapytanie dotyczące daty redukcji analogu. (SANOK)

 

@zerojedynkaX:

Wiem, że jesteśmy znawcami MMP. Posługiwałem się kanałem TVN FABUŁA HD. :wink:

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekPLRZ

Eleveny w Maxbox są w tej chwili przedmiotem negocjacji. Jednak, nie napalałbym się tak do tej informacji. :P

 

@horas

FightKlub HD i SportKlub nie będą "oficjalnie" częścią tego nowego pakietu sportowego. Gwarantowane będą tylko 2 Eleveny. Reszta to darmowy bonus. Także nic nie tracimy.

Tak właśnie napisałem, i wcale się na nic nie napalam. Mi w sumie te Eleveny na razie na nic nie są potrzebne, będę z zapałem oglądał ligę brytyjską w żużlu. Ale jak mówię, czekam na nowe propozycje z DUK.  To co na razie otrzymałem, nie jest słabą ofertą, ale liczę na większe upusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach MM opisujących BOX-y pojawił się pakiet Sport Champions w cenie 15,90zł. Co wkurzajace, Eleveny są jako SD. Znowu ktoś nie myśli jak pisze.Niby drobiazg a o czymś świadczy.

 

Czepiasz się ;) są lepsze kwiatki http://www.multimedia.pl/eleven

Odnośnie cen Eleven powinno być moim zdaniem tak:

- pakiet bez umowy 15,90zł miesięczne

- pakiet z umową na 12 miesięcy w MaxBox za 8,90zł

- pakiet z umową na 12 miesięcy w innych pakietach niż MaxBox 11,90zł

Edytowane przez mixiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobny pakiet to dobre rozwiazanie, ci ktorzy nie chca ogladac sportu nie wykupia go. Dodanie Eleven do pakietow glownych grozi podniesieniem cen, na takie rozwiazanie mowie stanowoczo NIE! :-). Na pewno zrobia jakas promocje na ten pakiet. Wg. mnie lepiej wziac na standardzie, bo zwiazanie sie umowa moze doprowadzic do sytuacji, ze promocje na poszczegolne pakiety beda sie konczyc w roznych terminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, bo pod linkami w artykule są stare cenniki.

Poza tym ceny z cennika, a ceny z bieżących promocji są zawsze różne (niższe). Pytanie - czy będzie jakaś promocja dla dotychczasowych klientów z wyższymi pakietami?

Edytowane przez peterix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...