Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, jordan87 napisał:

Zapomnij aktualnie o nagrywaniu ale catchup rekompensuje to w dużym stopniu jeśli zmieścimy się w 7 dniach.

Brednie, niczego nie rekompensuje. Funkcja CatchUP jest dostępna na bardzo ograniczonej ilości kanałów, tylko 7 dni wstecz.

Jeśli masz możliwość nagrywania na dysk HDD/SSD, to zapisujesz co chcesz, kiedy chcesz i na jak długo chcesz. Jedynym ograniczeniem jest pojemność dysku...

 

Dlaczego w Polsat Box 4K nie ma możliwości korzystania z dysków?

Żeby łoić [beep]ów za możliwość płatnego nagrywania w chmurze (bezpłatne jest dość mocno ograniczone) niewielkiej ilość kanałów...

Mam wrażenie, że dyski w tych dekoderach na zawsze pozostaną nieobsługiwane.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sklep dalej wywala błędy 600 601  TVN Turbo  kratkuje i nie ma komu się tym zająć .  Dekoder wymieniony chociaż  twierdziłem ,że to nie jego wina , antena sprawna (kabel wymieniony  podobnie konwerter)  poziom sygnału na transponderze 11.508 - 82 sygnał 87 jakość .  Brawo Polsacie   wy tylko czekacie  na  przelew, a   klientów to macie  w  ..........E

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jordan87 napisał:

Wyskakujące menu jest od dawna również na Evobox PVR, i tam również widziałem plansze z komunikatem tego kanału nie ma w twoim abonamencie.

Na evoboxie po włączeniu żadne menu się  nie uruchamia, zaskakuje poprostu ostatnio oglądany kanał.

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Trwa to aż kilka minut? Potem sam znika?

Znika, ale za każdym razem muszę zmienić po wszystkim kanał na inny i z powrotem na ten oglądany, bo się dziwne rzeczy dzieją.

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Trwa to aż kilka minut? Potem sam znika?

Bywa że kilka sekund, a czasami sporo dłużej.

Edytowane przez Tomek1623
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomek1623 napisał:

 Gdyby mi nie zależało ma ES1 4K, już bym dawno wrócił do Evoboxa gdyby była taka możliwość.

Z plusów, 4K, pilot bluetooth, catch up z tym że tylko na wybranych kanałach.

Minusy, EPG  przeskakujące samoczynnie do poprzedniego kanału. Losowe komunikaty "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" na kilka minut. I to [beep]ne menu wyskakujące za każdym razem po uruchomieniu.

Dziekuje za info.Wiec nie biore tego ^cudu^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Na evoboxie po włączeniu żadne menu się  nie uruchamia, zaskakuje poprostu ostatnio oglądany kanał.

Miałem Evobox PVR do stycznia i plansza po uruchomieniu tak samo się pojawiała (mniej więcej od sierpnia), tylko aby ją zobaczyc dekoder musi być podłączony do internetu, jeśli do nowego modelu 4K nie podłączysz to planszy pewnie też nie zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, jordan87 napisał:


 


Miałem Evobox PVR do stycznia i plansza po uruchomieniu tak samo się pojawiała (mniej więcej od sierpnia)

Na drugim TV mam Evoboxa PVR połączonego przez wifi, i startuje tak ja napisałem wyżej, ciekawe.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kornelus napisał:

Hej 

W dekoderze brakuje opcji kanałów naziemnych. Da się przywrócić poprzednią wersję software która posiadała taką opcję?

Dekoder 4K PB

W tym dekoderze usunięto dvb-t2, dlatego, że odbiornik jest wyposażony w gniazdo LAN, a co za tym idzie, musiałby (zgodnie z przepisami) obsługiwać Hbbtv. Niestety, albo stety Polsat wolał usunąć (zablokować) tuner dvb-t2, gdyż nigdy to urządzenie nie obsługiwało Hbbtv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2022 o 16:28, HansKlos napisał:

W tym dekoderze usunięto dvb-t2, dlatego, że odbiornik jest wyposażony w gniazdo LAN, a co za tym idzie, musiałby (zgodnie z przepisami) obsługiwać Hbbtv. Niestety, albo stety Polsat wolał usunąć (zablokować) tuner dvb-t2, gdyż nigdy to urządzenie nie obsługiwało Hbbtv.

Przecież dekoder ma moduł wifi jak większość tego typu 🤷🏻 jakoś Canal+ nie usunął dvbt2 z dekodera 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dekoder 4K dalej ma aktywne gniazdo LAN oraz wifi, została tylko usunięta możliwość odbioru telewizji naziemnej gdyż dekoder nie obsługiwał HBBTV zgodnie z nowymi wymaganiami. Który dekoder z tych najnowszych CANAL+ ma wbudowaną głowicę TV naziemnej? Dekoder 4K Canal+ brak takiej głowicy, więc co mieli usunąć? Mówisz o dekoderze mediabox+? Dekoder mediabox+ ma tylko DVB-T który na chwile obecną odbiera 7 kanałów telewizji naziemnej kanały TVP, i raczej dekoder nie otrzyma już nowej głowicy do odbioru DVB-T2.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć !

Mam pytanie do posiadaczy pb4k , którzy mają go "podpiętego" do sieci domowej tylko za pomocą wifi :

Czy u was też notorycznie pojawia się komunikat :

" BŁĄD ODTWARZANIA

wystąpił problem z odtwarzaniem wideo

spróbuj ponownie wybrać kanał lub pozycję z programu tv"

 

Mam w domu dwa dekodery:

Mój pb4k tylko wifi - i komunikat pojawia się losowo : czasem 3-4 razy dziennie

drugi dekoder pb4k lite - podłączony do anteny , a internet przez wifi   : w tym przypadku od co najmniej 2-3 miesięcy komunikat jw. nie pojawił się ani razu.

 

W przypadku pb4k bardzo rzadko działa próba zmiany kanału i najczęściej kończy się to odłączeniem przewodu zasilania i ponowne jego wpięcie.

Czy ten dekoder aż tak słabo sobie radzi z połączeniem wifi ?

Sień internetowa to orange światłowód 1 gb więc szybkość nie jest tutaj problemem.

 

Czy jedynym rozwiązaniem jest używanie tego dekodera z podłączeniem do anteny ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !
Mam pytanie do posiadaczy pb4k , którzy mają go "podpiętego" do sieci domowej tylko za pomocą wifi :
Czy u was też notorycznie pojawia się komunikat :
" BŁĄD ODTWARZANIA
wystąpił problem z odtwarzaniem wideo
spróbuj ponownie wybrać kanał lub pozycję z programu tv"
 
Mam w domu dwa dekodery:
Mój pb4k tylko wifi - i komunikat pojawia się losowo : czasem 3-4 razy dziennie
drugi dekoder pb4k lite - podłączony do anteny , a internet przez wifi   : w tym przypadku od co najmniej 2-3 miesięcy komunikat jw. nie pojawił się ani razu.
 
W przypadku pb4k bardzo rzadko działa próba zmiany kanału i najczęściej kończy się to odłączeniem przewodu zasilania i ponowne jego wpięcie.
Czy ten dekoder aż tak słabo sobie radzi z połączeniem wifi ?
Sień internetowa to orange światłowód 1 gb więc szybkość nie jest tutaj problemem.
 
Czy jedynym rozwiązaniem jest używanie tego dekodera z podłączeniem do anteny ? 
 

Po wifi dość często miałem taki komunikat,
Po przełączeniu do portu LAN problem ustąpił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...