Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.12.2021 o 23:48, Midrach napisał:

Po zamianie oprogramowania na Polsat Box 4K na 1.3.2 przestała działać funkcja CUTv oraz start stop na głównej liście począwszy od kanału 2 w górę .

 

Wykonaj ponowną instalacje kanałów: Ustawienia => Antena => Instalacja kanałów / ZAINSTALUJ

W dniu 8.12.2021 o 04:37, wojtekmedia2 napisał:

Panowie, a w tym czymś to można tworzyć własne listy? Testuję ten dekoder w formie IPTV, ale mimo, że wezmę opcje dodaj do ulubionych albo stworzę nawet swoją listę to wybierając listy, tych list w ogóle nie widzę. 

 

Listę ulubionych można wybrać lub/i edytować w menu KANAŁY TV.

Naciśnij dwa razy zielony domek na pilocie. Następnie idź w prawo strzałką na pilcie aż do opozycji Kanały TV i naciśnij OK.

Następnie strzałką w dół idź po liście aż do pozycji Ulubione i naciśnij OK. Wtedy wyświetli się lista kanałów ULUBIONE z obowiązkowym kanałem promo 150.

Aby edytować listę trzeba na pilocie wybrać "Opcje" (niebieski klawisz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mr_nobody_pll napisał:

Resetowalem teraz dekoder do ustawień fabrycznych, podczas parowania.pilota pojawiła się... Aktualizacja oprogramowania pilota z wersji 0.9 do wersji 0.10. Ktoś wie czemu to służy?

a działa ci kanał funkcujny ten z przed aktualizacji

zauważyłem stopnioew przywracanie usługi ketup  na kanałach z głownej listy , na razie dalej brak dziwieku na kanałąch 4K oprucz eleven 4K

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Midrach napisał:

a działa ci kanał funkcujny ten z przed aktualizacji

zauważyłem stopnioew przywracanie usługi ketup  na kanałach z głownej listy , na razie dalej brak dziwieku na kanałąch 4K oprucz eleven 4K

 

Co masz na myśli, bo napisałeś to średnio zrozumiale? Chodzi o przycisk co otwierał ustawienia w lewym górnym rogu pilota? Jeśli tak, to nie, nie działa. 

 

I wgl po zmianie listy co chwila mam aktualizacje programu TV w EPG, aktualizuje się co włączenie EPG, dodatkowo zanika mi obraz co parę minut, wraca samoczynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mr_nobody_pll napisał:

Co masz na myśli, bo napisałeś to średnio zrozumiale? Chodzi o przycisk co otwierał ustawienia w lewym górnym rogu pilota? Jeśli tak, to nie, nie działa. 

 

I wgl po zmianie listy co chwila mam aktualizacje programu TV w EPG, aktualizuje się co włączenie EPG, dodatkowo zanika mi obraz co parę minut, wraca samoczynnie

To tak jak u mnie,to samo się dzieje .Kiedy to naprawią i czy wogóle to naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem stopnioew przywracanie usługi ketup  na kanałach z głownej listy , na razie dalej brak dziwieku na kanałąch 4K oprucz eleven 4K

Napisałem zrozumiale chodzi o to, że funkcje start stop i chetup  na tych kanałach z głownej listy zaczynają działać   nie wpominałem o pilocie , trzeba czytac ze zrozumieniem. A teraz  co do pilota to klawisz zmiany źrudła sygnału  nie będzie działał bo tak jak sie dowiedziałem bedzie przeznaczony do czegos innego w przyszłosci  

 

 

edit Jak sie dowiedziałem dzisiaj ma bybyć mała aktualizacja dotycząca problemu z dzwiekiem na kanałach 4K 

edit Listy kanałów ulubionych juz działają zapisuje dekoder i można dodawac kanały 

edit EPG też naprawili już nie szuka po każdym wejściu w program 

 

Edytowane przez Midrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Midrach napisał:

edit Jak sie dowiedziałem dzisiaj ma bybyć mała aktualizacja dotycząca problemu z dzwiekiem na kanałach 4K 

edit Listy kanałów ulubionych juz działają zapisuje dekoder i można dodawac kanały 

edit EPG też naprawili już nie szuka po każdym wejściu w program 

 

Już idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat naprawił gówną listę niestety na pozostałych listach ten sam problem dalej wystepuje brak stop klatki i chetup  to tak wygląda jak by pozamieniali kanały NASA czarny ekran dzwiek na 4 k i fasion jest . EPG  chyba zchrzaniki bo teraz szuka . Tak na prawde  to ten pierwszy soft był dużo dużo lepszy choidzi 1.1.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Przeleciałem " całą listę od 1-199 wszystko działa - PAUZA KECZUP COFANIE PRZÓD TYŁ NAGRYWANIE oczywiście tam gdzie kanały na to pozwalają tj. nagrywanie , FONIA na kanałach 4K też jest 💁‍♂️, EPG działa , nie aktualizuje sie  po każdym wejściu w nie 💁‍♂️🍀🥱

Dla mnie wszystko POPRAWIONE :) na tematycznych listach też działa wszystko poprawnie 🍀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

" Przeleciałem " całą listę od 1-199 wszystko działa - PAUZA KECZUP COFANIE PRZÓD TYŁ NAGRYWANIE oczywiście tam gdzie kanały na to pozwalają tj. nagrywanie , FONIA na kanałach 4K też jest 💁‍♂️, EPG działa , nie aktualizuje sie  po każdym wejściu w nie 💁‍♂️🍀🥱

Dla mnie wszystko POPRAWIONE :) na tematycznych listach też działa wszystko poprawnie 🍀

 

Ja bym dodał jeszcze to, że po zmianie kanału nie ma już klatkowania/spowolnionego obrazu :)

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Nadal u mnie nie można otworzyć listy ulubionych.  Mimo że jest stworzona, to jej w wykazie list nie ma. Tworzę nawet nową.  Zaznaczam kanały.  A gdy chcę w taką listę wejść to jej nie ma. 

bo musisz dodać fo utwożonej listy  pare programów wtedy bedzie widoczna pod nazwa jaka utworzyłeś

 

dodajesz kanał masz na nim ptaszka i kolejny i kolejny i jak dodasz wszystkie dopiero akceptuj  bo jak dodasz kanał i akceptuj dodasz akceptuj to nic nie bedzie z tego

 

 

 

1 godzinę temu, patryszq napisał:

" Przeleciałem " całą listę od 1-199 wszystko działa - PAUZA KECZUP COFANIE PRZÓD TYŁ NAGRYWANIE oczywiście tam gdzie kanały na to pozwalają tj. nagrywanie , FONIA na kanałach 4K też jest 💁‍♂️, EPG działa , nie aktualizuje sie  po każdym wejściu w nie 💁‍♂️🍀🥱

Dla mnie wszystko POPRAWIONE :) na tematycznych listach też działa wszystko poprawnie 🍀

Masz wyjątkowy dekoder 4K , ze u ciebie zawsze wszystko działa a u mnie i wielu innych nie

17 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Zainstalowałem kanały naziemne i je normalnie dodaje do listy ulubionej, a kanałów z IPTV w ogóle.  

rozumiem ,że podłaczyłeś kabel do naziemnej  i kanały instaluje i możesz je oglądać ?????

 

Edytowane przez Midrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Tak instaluje mi i mogę je swobodnie dodać do ulubionych.  A z IPTV już nie.

mnie też  też wyszukuje  ale czy możesz je oglądać . Bo na wyszukaniu programów sie kończy . Podobnie sprawa z dyskiem , dysk niby działa a nie zapisuje  ani nie odtwarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...