Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.02.2022 o 14:43, OlafS napisał:

Jestem w szoku, ale nie pozostaje nic innego jak pogratulować szczęścia, które jest chyba pierwszym opisanym na tym forum.

Jak załatwisz to napisz czy faktycznie wszystko przebiegło tak bezboleśnie.

To chyba jest efekt wprowadzenia nowych zapisów w regulaminie: 

Cytat

§ 5 „Telewizja na Próbę” 1. Abonent, który zawarł Umowę z Okresem Podstawowym w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, może skorzystać z „Telewizji na Próbę” co oznacza, że jest on uprawniony do odstąpienia od Umowy w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia. 2. Z uprawnienia do odstąpienia od Umowy w ramach niniejszej Promocji Abonent może skorzystać nie częściej niż jeden raz w ciągu kolejnych 24 miesięcy kalendarzowych. 3. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od Umowy, na zasadach opisanych w ust. 1 niniejszego paragrafu, należy spełnić łącznie następujące warunki: a. zwrot nieuszkodzonego Urządzenia (wraz z kompletem akcesoriów) wskazanego w sekcji „Sprzęt objęty Umową” w Umowie, b. złożenie oświadczenia woli w formie pisemnej o odstąpieniu od Umowy oraz sporządzenie Protokołu zwrotu Sprzętu i odbiór faktury korygującej w tym samym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, w którym Abonent zawarł Umowę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 23:24, OlafS napisał:

.

Godzinę temu, Credens napisał:

To chyba jest efekt wprowadzenia nowych zapisów w regulaminie: 

To nie jest tak że jestem nowy u nich, to już 7my rok z polsatem i gdyby evo box nie padł, nie wymieniałbym na ten 4k badziew z chmurą. A teraz musze całkowicie z nich zrezygnować i wziąść tv internetową.

Edytowane przez Tukan12
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Credens napisał:

To chyba jest efekt wprowadzenia nowych zapisów w regulaminie: 

A to pierwsze słyszę to dobrze wiedzieć- a tobie się fuksło :) no i super.

Nowych nie znam regulaminów bo jadę właśnie 24 miesiąc umowy(chyba pierwsza od 10-ciu lat do końca- ale właśnie powód jest taki że czekam aż Evo 4K zacznie działać po ludzku i będzie dostępny z dyskiem bo w chmurach to ja najwyżej mogę pobujać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u Was nagrywanie w chmurze??

Mam zleconych kilka nagrań z FOX TV i praktycznie żaden odcinek serialu nie nagrywa się w całości, brakuje jakieś 2-3 minuty.

Wysłałem zapytanie do polsatu czy nie mogli by wydłużyć nagrywania o kilka minut, a oni mi odpisują, żebym zrestartował dekoder do fabryki...

I teraz pytanie czy to ja mam tylko taki problem czy to ogólna przypadłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maly801 Sprawdź jak to wygląda w catchupie - czy też jest ucięte czy nie?

Bo to całe "nagrywanie w chmurze" to polega zapewne na tym, że gotowy plik na serwerze jest Ci przypisywany i możliwe, że FOX jest rozjechany czasowo w stosunku do ramówki :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maly801 napisał:

Jak wygląda u Was nagrywanie w chmurze??

Mam zleconych kilka nagrań z FOX TV i praktycznie żaden odcinek serialu nie nagrywa się w całości, brakuje jakieś 2-3 minuty.

Wysłałem zapytanie do polsatu czy nie mogli by wydłużyć nagrywania o kilka minut, a oni mi odpisują, żebym zrestartował dekoder do fabryki...

I teraz pytanie czy to ja mam tylko taki problem czy to ogólna przypadłość?

Zleć nagranie wybranego odcinka i programu, który leci bezpośrednio po nim i problem z głowy. Niestety to nagrywanie w chmurze to porażka. Jedyny plus jaki dostrzegam to to, że można oglądać na dowolnym dekoderze multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomek1623 napisał:

kanał nie nadaje HDRu. Coś ci tv wariuje.

Dzięki za pomoc. Faktycznie, tryb inteligentny w moim Samsungu powodował wyłącznie HDR. 👌 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, mam dostęp do konta PBG od abonenta PB, który ma pakiet kanałów Polsat Sport Premium w telewizji satelitarnej i miałem dostęp do wczorajszej transmisji meczu Realu z PSG w 4K. Kanału Polsat Sport Premium 1 4K nie było na liście kanałów, natomiast przez zakładkę transmisji live mogłem sobie odpalić ten stream live. Oczywiście posiadam telewizor Android TV, na którym normalnie śmiga też Eleven 4K czy Eurosport 4K.

PS. Abonent nie posiada dekodera 4K jak coś.

 

Spoiler

PSP1-4K.jpg

 

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Dekoder ma jedno wejście antenowe, jeśli do niego podłączymy sygnał z konwertera uniwersalnego to da się nagrywać jeden kanał a inny oglądać? 

Zapomnij o nagrywaniu na dysku twardym czy USB. Dekoder 4K nie ma możliwości takiego nagrywania. Nagrywać sobie możesz w chmurze i tylko to na co polsat pozwoli. Może z biegiem czasu udostępnią możliwość nagrywania, wtedy będzie można nagrywać 3 kanały i czwarty oglądać oczywiście konwerter unicable, w przypadku zwykłego konwertera możesz nagrywać jeden program i inny oglądać z tej samej częstotliwości co kanał nagrywany, reszta nie będzie działać, będzie brak sygnału.

Co do komunikatu: "tego kanału nie ma..." na dekoderach 4k, wydaje mi się że w końcu technicy zaczęli działać, i być może za chwile problem z tym napisem zniknie. Mam taką nadzieje. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to dekoder można podłączyć zarówno do anteny satelitarnej jak i do samego internetu bez anteny satelitarnej i cieszyć się wszystkimi kanałami tak?

 

1. Czy przełączanie kanałów jak i EPG jest szybsze po podłączeniu do anteny satelitarnej czy po internecie?

2. Czy po wifi do routera działa telewizja stabilnie czy trzeba kablem lan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...