Skocz do zawartości

SkyShowtime za granicą


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo profesjonalnie, widać że Sky Showtime wypełni dokładnie tę lukę, o której myślałem: nieco nowości, ale przede wszystkim klasyka i produkcje Sky,  na które u nas nigdy nie było tak naprawdę miejsca, albo te produkcje były rozsiane w różnych serwisach. Dużo lepiej to wygląda, niż wcześniej zakładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zremasterowany brzmi lepiej, a w jakimś stopniu też bardziej poprawniej, jeśli chodzi o takie spolszczanie różnych słów.

Wiem, wyszedł potworek poprawię

@Toma441 produkcji Sky nie ma jakoś dużo. Część originalsów jest tylko na rynki gdzie działa Sky, czyli Anglia, Włochy i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że teraz dzięki nowej platformie będziemy mieć w Polsce miejsce, gdzie przynajmniej część rzeczy od SKY będzie trafiać na 100%. Od czasów, kiedy w PL można było zobaczyć logo legendarnego Sky One w PL minęły wieki. Ta prezentacja muszę przyznać zrobiła na mnie większe wrażenie, niż ta którą zaprezentował Disney +. Może dlatego, że Sky Showtime jest cały czas wielką niewiadomą. @Pawop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 21:09, Pawop napisał:

Część originalsów jest tylko na rynki gdzie działa Sky, czyli Anglia, Włochy i Niemcy.

No i przynajmniej dzięki SkyShowtime jest szansa dla tych seriali, aby te pojawiły się szerzej na kolejnych rynkach w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ronnie84 - raczej tak (chyba że Canal+ zablokuje i tam będzie wcześniej).

 

Choć z produkcjami od Sky czy Showtime to naprawdę może być różnie - ponieważ najgłośniejsze produkcje Sky to u nas produkcje HBO/HBO Max, a Showtime w okresie świetności rozdrobnił prawa do swoich seriali.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niby Canal+ ma do Top Guna?
Piszesz straszne bzdury o Sky i Showtime. Produkcje Sky głównie pojawiały się na C+. To co jest na HBO Max, to koprodukcje z HBO i to oni mają prawa na większości rynków w tym na naszym. Sky nigdy nie będzie dysponowało tymi serialami.
Showtime miało kiedyś umowę z HBO, ale ona wygasła. Teraz kilka seriali pojawiło się na C+ i na tym koniec.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lukis90el napisał:

@ronnie84 - raczej tak (chyba że Canal+ zablokuje i tam będzie wcześniej).

 

Choć z produkcjami od Sky czy Showtime to naprawdę może być różnie - ponieważ najgłośniejsze produkcje Sky to u nas produkcje HBO/HBO Max, a Showtime w okresie świetności rozdrobnił prawa do swoich seriali.

Bardziej HBO o ile jeszcze będą mieli umowę. NIE WIEMY do kiedy są umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok lub dwa lata temu pierwszy "Top Gun" z 1986 walał się po HBO GO i po Prime Video. Nie wiem, czy nie był nawet na Netflix. Teraz licencja skrócona i jest tylko na wypożyczenie za tytuł, nie ma go w abonamentach. Tak więc "Top Gun: Maverick" i ten pierwszy "Top Gun" powinny być na start w SkyShowtime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...