Skocz do zawartości

Viaplay - czy zamierzasz wykupić za 34 zł?


Zuzia
 Udostępnij

Viaplay - czy zamierzasz wykupić za 34 zł?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Viaplay - czy zamierzasz subskrybować za 34 zł?

    • Tak
      12
    • Nie
      58
    • Nie mam zdania
      2
    • Jeśli poprawią jakość/ofertę
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
10 minut temu, Gursonek napisał:

 uważam, że dopóki nie będziemy WSZYSCY mieli dostępu do dobrego łącza, prawa do pokazywania czegokolwiek powinny zostać w telewizjach ze względu na bezpieczeństwo odbioru.  

Jakoś Viaplay się to kalkuluje i że nie wszyscy mają dostęp do dobrego internetu nie jest przeszkodą 

Równie dobrze mogą mieć pretensje właściciele starszych modeli telewizorów, przystawek Android TV itd..

Viaplay ma im sfinansować lepszy sprzęt, pomóc w załatwieniach formalności związanych z internetem?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman- Oczywiście, że Viaplay nie ma im finansować nowego sprzętu i innych rzeczy, ale gdy popatrzymy na komentarze pod postami Viaplay podczas transmisji choćby KSW - to 2/3 ludzi skarży się na jakość, płynność transmisji. Czasem to jest wina operatora, ale w większości wina leży w internecie jaki mamy - a dlaczego taki mamy? Bo Polska przez lata w tym, temacie nic nie zrobiła . W przypadku transmisji telewizyjnej tych problemów nie mamy - zatem co byś wolał: mieć dziadowski internet i przerwy w transmisjach, czy sygnał telewizyjny i stabilny przepływ obrazu? Bo ja na pewno to drugie, wolę czasem więcej zapłacić, ale nie denerwować się, że oglądam gola, którego sąsiad widział 10-30sekund wcześniej...  

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach 5G, Starlinka itd. naprawdę Internet nie jest już problemem. Jeśli się chce zagospodarować na to odpowiedni budżet to można mieć go wszędzie.

Starlink z prędkościami 150 Mbps do podziału na 4 osoby wychodzi za stówkę miesięcznie. Dużo, mało? To już zależy od podejścia.

Ja pierwsze co to bym działał z Internetem, a nie anteną satelitarną.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie jesteś fanem sportu i w kwestii filmowo-serialowej zadowala Cię telewizja linearna to oczywiście nie musisz. Nikt Cię przecież nie zmusza :) Kibice piłkarscy już powoli nie mają wyjścia, to samo z fanami F1.

 

Co do tematu, oczywiście wykupię w Sierpniu, jeśli nie będzie mnie zadowalała jakość i stabilność to poszukam alternatywy ale myślę, że nie będzie aż tak źle :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o "Bydgoszcz", tylko o złe doświadczenia z telewizją internetową. Dno jeżeli chodzi o zapewnienie stałości transmisji i nie [beep] mnie, bo wszyscy wiedzą jak działa ostatnio Viaplay i tacy jak ty najwięcej mieli pretensji o zerwanie transmisji spotkań i jak tak można w XXI wieku. Więc wszyscy wiedzą o co mi chodzi, więc nie   r-ż-n-i-j-c-i-e    g-ł-u-p-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A&G To, że nie masz doświadczenia w temacie pokazałeś pisząc, że streaming trzeba oglądąc na komputerze.
Zaktualizuj więc na początek wiedzę, zanim będziesz wygłaszał takie zdecydowane teorie.

Bo przez Internet na żywo dosyła się mecze, które potem oglądasz na satelicie np. w Polsacoe Sport, przez Internet telewizję ogląda całkiem sporo abonentów tego samego Polsatu, a także UPC, Vectry, Netii czy Inea od długiego czasu, a ogólnie światłowodem (a nie dosyłem satelitarnym) idzie 3/4 kanałów, które potem trafiają na satelitę...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktu, że co? Że napisałem, że trzeba streaming oglądać na komputerze i że tylko na nim mamy możliwość oglądania? Cytat proszę. A jak nie, to słowo przepraszam i to po polsku, a nie "aglobełkot" sorry, ponieważ mieszkamy w Polsce i tutaj obowiązuje urzędowo język polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, wpadło słowo "tylko" w zestawieniu z komputerem, ale nie taki miał być pierwotny sens wpisu (do oglądania tylko na komputerze). Przepraszam. :hello:

 

A co do "&", to znaczek, natomiast w słowach (pisanych, jak i mówionych) nie używam (staram się o ile to możliwe, ponieważ za chwile mi wytłuścisz wyraz streaming :wink: ) nie używać anglobełkotu, choćby w stylu sorry, pliz i takie tam.

 

Summa summarum za dużo wpadek i niestabilności w przekazach internetowych, aby przekonać mnie do tego typu rozwiązania. Nawet, jak piszesz o przesyłach na satelitę, jakoś w odbiorze satelitarnym tego typu problemy to rzadkość w porównaniu z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
W dniu 27.05.2022 o 15:13, _Artek_ napisał:

Nie zamierzam ale od sierpnia będę musiał. ;D premiere legue.......

Subskrypcja nie jest obowiązkowa.

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...