Skocz do zawartości

Viaplay - czy zamierzasz wykupić za 34 zł?


Zuzia
 Udostępnij

Viaplay - czy zamierzasz wykupić za 34 zł?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Viaplay - czy zamierzasz subskrybować za 34 zł?

    • Tak
      12
    • Nie
      58
    • Nie mam zdania
      2
    • Jeśli poprawią jakość/ofertę
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Na nie, chyba że Liga angielska za rok, to może się skuszę, bo bundesligi nie oglądam.

Czasem z nudów leciał mecz na elevenie to się włączyło, ale to bardzo rzadko było, prawie wcale. 

 

Więc nie jestem zainteresowany tą usługą. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta, podobnie jak inne ankiety oraz większość opinii na forum, wyraźnie pokazują, że Viaplay nie przyciąga ludzi absolutnie niczym :)

Ani marką (której nie mają), ani jakością, ani ceną, ani ofertą filmową, ani ofertą sportową. Jedynie Premier League może im trochę pomóc, choć nie sądzę, by tak się stało. Większość zdrowo myślących ludzi nie przerzuci się z jakościowej transmisji telewizyjnej tych rozgrywek do streamingu o żałosnej jakości. W dodatku 720p i 90-sekundowe opóźnienie to jawna kpina z klientów i pokazanie, że chce się opchnąć bylejakość niskim kosztem i jednocześnie wydoić na kasę jak najwięcej jeleni. Uważam, że przed Viaplay stoi alternatywa - albo uruchomią kanał linearny lub udzielą sublicencji już istniejącemu kanałowi, albo ludzie zaczną oglądać Premier League w streamingu, ale pirackim. Wybór oczywiście należy do nich ;)

Edytowane przez Kirk
Pisze się "Viaplay"
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Na nie, chyba że Liga angielska za rok, to może się skuszę, bo bundesligi nie oglądam.

 

Jak będzie za 34 zł możliwość  wykupienia PL z 4K ..to można się skusić.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, cidik napisał:

No tak. Ja nie mam Play , tzn że nie jest powszechny. 

O jakiej powszechności mowa. Promocja do końca stycznia jest dla posiadaczy Play NOW TV z dekoderem TV BOX. Reszta abonentów Play może skorzystać z 30 dni gratis podobnie jak w UPC, czy bezpośrednio w Viaplay.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Przez ok. pół roku miałam Viaply. Zrezygnowałam, bo dużo pozycji nie posiada lektora ani napisów w języku polskim. Uważam, że Viaplay będąc na polskim rynku powinien być zobligowany aby każdy film, każdy serial był przetłumaczony dla polskiego odbiorcy. 34 zł, akurat dla mnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Szkoda, bo mają dużo ciekawych pozycji. Zdecydowanie wolę Netflix

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście subskrybuje Viaplay tylko ze względu na to, że mają umowę z KSW. Od ,,ery' Pudziana jestem z KSW (prywatnie nie jestem jego fanem). Kupiłem subskrypcje regularnie co miesiąc od grudnia i powiem coś zupełnie szczerze od siebie jako od wiernego widza KSW. Wolałem płacić te 40zł za Pay-Per-View i nie mieć popularnych ,,problemów technicznych".  Wyrażam głębokie obawy, iż z nadejściem Premier League do Viaplay cena 34zł przestanie obowiązywać - liczę na 45-50zł miesięcznie. Polska nie jest jeszcze gotowa moim zdaniem na przejście sportu ,,na żywo" do internetu - mówię to na podstawie siebie - człowieka, który ma internet do 10mb/s, co w rzeczywistości daje w porywach 5-7mb/s.  Mieszkam w miejscowości położonej w woj. podkarpackim i uważam, że dopóki nie będziemy WSZYSCY mieli dostępu do dobrego łącza, prawa do pokazywania czegokolwiek powinny zostać w telewizjach ze względu na bezpieczeństwo odbioru.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...