Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.02.2023 o 09:02, SanFrancesco napisał(a):

Dzień dobry. Ktoś mógłby wyjaśnić, czy to zwyczajowe w tym serwisie, że serial świeżo dodany (tj. The Shield) przestaje być nagle, po tygodniu, dwóch, bez zapowiedzi niedostępny. Czy to tymczasowa niefortunność czy nie mam raczej co liczyć na jego powrót? Dodam że serial zniknął nie po północy, jeszcze wczoraj ok. 18 oglądałem sobie w najlepsze (bo serial znakomity), o 22 czy 23 zasiadłem do kolejnego odcinka, a tu komunikat, iż wideo jest niedostępne. Nie powiem, podniosło się ciśnienie.

"The Shield" już kiedyś był dostępny w ofercie. Pytanie czy jego ponowne pojawienie się w naszym regionie to był błąd (dlatego serial usunięto) czy rzeczywiście odnowiono prawa licencyjne. Trudno powiedzieć. Wcześniej pamiętam też był jakiś  bałagan, ale chodziło głównie o to, że nie wszystkie odcinki miały polskie tłumaczenie. 

 

Ostatnio z klasyki ponownie dodano również "The Nanny" ("Pomoc domowa) z tym, że dostępny jest tylko 2 sezon. Ciekawe jak długo. 

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ronnie84 napisał(a):

,, Wszystko wszędzie naraz" zabierałem się długo  ale skoro dostał Oscara za najlepszy film to już nie ma wyjścia  trzeba obejrzeć i samemu się przekonać czy był najlepszy wśród innych nominowanch. 

Wielu nie udało się dotrwać do końca seansu. :) Więc pozostaje mi życzyć powodzenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kinie 1/4 widzów wyszła przy drugim rozdziale (film jest podzielony wyraźnie na 3 części). Nie wszyscy dali radę usiedzieć do końca. Ale była też 1/4 widzów, którzy siedzieli do końca napisów. 
Ten film to jazda bez trzymanki. Twórcy bawią się gatunkami, co chwila zmieniając styl opowieści. Raz mamy przyspieszanie akcji, a za chwilę lądujemy na prehistorycznej pustyni i otrzymujemy filozoficzną dyskusję godną kina Bergmana. Wydaje mi się, że wielbiciele anime i komiksowych klisz mogą być zadowoleni. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BizzareX napisał(a):

Nie jesteś wyjątkiem. Nawet dziennikarze, nie dają rady😉.                 https://www.rp.pl/film/art38112861-jacek-cieslak-najgorsze-oscary-swiata

Akurat ja dotrwałem do końca, bo mam tak, że jak jakiś film zaczynam oglądać to zawsze kończę, ale przyznam, że było ciężko. 

Zachwytów nad tym filmem nie rozumiem.  Według mnie w kategorii "najlepszy film" były inne, lepsze filmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie można traktować tego filmu serio i fabuła jest tylko dodatkiem. Kochający linearną, spójną narrację, niech odpuszczą. Ciąg nieskończonych cytowań popkulturowych zjawisk. Niektóre pewnie czytelne dla Azjatów i trudne do zrozumienia w Europie. Podoba mi się nieustanne nawiązywanie do Wachowskich, Wong Kar-Waia, Bergmana czy Kubricka. 

Są sceny obleśne i kiczowate, które chciałbym odzobaczyć. Na szczęście jest mnóstwo ujęć świetnie zrealizowanych, zachwycających efektami.

Przepiękny chaos na ekranie.

5 minut temu, ircios napisał(a):

Bo cała ta gala to pic na wodę. 

To widownia powinna głosować na filmy mailowo i sms. Wszystko by było całkiem inaczej.

Wtedy wygrywałyby same blockbustery - Marvele i Top Guny. Zresztą są nagrody publiczności - People's Choice Awards. Za zeszły rok wygrał "Doctor Stange".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, prawa do "Last of Us" we Francji ma Prime Video ;).

 

primef.jpg

 

We francuskim Prime Video ruszy też niedługo dodatkowo płatny Warner Pass za 10 euro, ale tam głównie będą starsze seriale HBO i kanały linearne Warnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...