Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2022 o 00:04, Pawop napisał:

Polecam seriale: "Jack Ryan", "Hanna", czy "Homecoming" powinny Ci się spodobać

Konczę drugi sezon Jack Ryan i  spoko  serial. Jedyne co mnie na nim denerwuje to chwilowe spadki jakości u mnie i  napisy chwilami gdy jest inny język.Pomimo że je wyłączyłem. Napisy nie pokrywają sie z lektorem. Ale serial zdecydowanie godny uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Zaczęła działac.Ale dziadostwo wywaliło serial i ja nie pamiętam który odcinek oglądałem teraz szukaj po odcinach.

 

Zawsze mnie bawią te "problemy" pierwszego świata 😁. Zawsze można wejść w historię odtwarzania na koncie, następnie sprawdzić który odcinek ostatni zarejestrowało.

Edytowane przez Charlie1978KK
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt tu jest ostatnia pozycja która oglądałem.Ale sa i filmy których nawet nie oglądałem a brak np ostatniego który oglądałem w tym serwisie.Edit. znowy wybrałem wznów z listy waszej  i wznowiło sezon 3 odcinek 3 a ja konćzyłem oglądanie sezon drugi  odcinek 8 😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, czerstwy napisał:
 osoba która mi założyła konto raczej bardzo sporadycznie z niego korzysta.

Jeśli korzysta nawet sporadycznie, to chyba logiczne, że zmienia się historia odtwarzania?  Nie sądzisz? 
To, że ktoś ci powiedzial , że sporadycznie nie musi tak wcale być. A jak nie masz pewnosci, tylko napisales "raczej" to sam tego nie wiesz. A twoja lista odtwarzania będzie się zmieniało, chyba, że sobie założysz osobny profil. Polecam, bo "raczej" stwierdzenie nic ci nie gwarantuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój profil, żony oraz  córki więc jestem pewien w 100 % , że moja lista się nie zmieni.  



A  ostatnio ogladanych brak czy to filmów czy poprzedniego serialu który oglądałem.
 
 
Ktoś ci mógł usunąć
Zatarł za sobą ślady i "raczej" nie zagląda do APV default_wink.png


b45dcd8bd16a1b5371182aaa0e908276.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura nikt  mi nie usuwa listy  bo dostęp do konta ma najbliższa rodzina. Wchodziłem juz kiedyś  w ten moje nagrania i wtedy też nie było tam ani ładu ani składu. W takim Netflixie nigdy nie miałem przypadku by wznowiło mi serial czy film w całkiem innej części niż zakończyłem. Edit. Skończyłem serial Hanna więc  mam nadzieję że w najbliższym czasie nic nie będe musiał przerywać i wznawiać w tym serwisie. Bo gdyby to była dłuższa przerwa to nawet bym się nie zorientował że nie zobaczyłem cześci odcinków. Jak dla mnie to troche słabe że wisi na liście film co wszedłem na niego 2 miesiace temu a nie ma takiego co oglądałem cały  tydzień temu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio Amazon mega wkurzył 

Na spokojnie sobie przejrzałem bibliotekę i wykopałem kilka ciekawie wyglądające seriale (dobre opinie w sieci) ale mało znane 

I niestety nie obejrzę, bo większość tych produkcji nie ma żadnego polskiego tłumaczenia :( a niemiecki, czeski itd to języki, których nie znam 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej irytuje z brakiem tłumaczenia inny serwis, czyli Viaplay.

Na Amazonie na razie co wybieram ma jednak tłumaczenie, ale niestety zdarza się czasami tylko lektor 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teaser The Boys Presents: Diabolical

https://www.ppe.pl/news/295827/the-boys-presents-diabolical-zaskakuje-zwiastun-pokazuje-pierwszy-spin-off-amazon-ma-w-garsci-kilka-ciekawy.html

Cytat

Premiera „The Boys Presents: Diabolical” odbędzie się już 3 marca i Amazon podkreśla, że produkcja będzie dostępna wyłącznie na Prime Video. Widzowie mogą liczyć na osiem odcinków, które zostały „osadzone w uniwersum The Boys”

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...