Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzilli nie ma, za to polecę perełkę muzyczną. "Ostatni Walc" Martina Scorsese z 1978 roku - dokumentalny zapis ostatniego koncertu pożegnalnego zespołu The Band z mnóstwem gości specjalnych jak Eric Clapton, Ringo Starr, Muddy Waters i Bob Dylan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessica Biel i Elizabeth Banks  zagrają siostry w "The Better Sister", adaptacji powieści Alafair Burke, którą tworzy Amazon. The Better Sister"opisywane jest jako elektryzujący thriller o okropnych rzeczach, które rozdzielają dwie siostry i ostatecznie ponownie je łączą.  Showrunnerkami są Olivia Milch ("Ocean's 8") i Regina Corrado ("Burmistrz Kingstown"), reżyseruje Craig Gillespie ("Pam & Tommy").

 

 

Outer Range sezon 2 - premiera 16 maja. Nowa odsłona będzie liczyła 7 odcinków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
9 godzin temu, swordfish napisał(a):

Godzilli nie ma, za to polecę perełkę muzyczną. "Ostatni Walc" Martina Scorsese z 1978 roku - dokumentalny zapis ostatniego koncertu pożegnalnego zespołu The Band z mnóstwem gości specjalnych jak Eric Clapton, Ringo Starr, Muddy Waters i Bob Dylan.

Dla fanów klasyki rock 'n' rolla pozycja obowiązkowa. Ja już to widziałem ale z przyjemnością zobaczę kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie i kiedy będzie w Polsce Fargo sezon 5? 
To produkcja MGM (obecnie należy do Amazon). Wcześniej był na HBO a dzisiaj nie ma ani jednego sezonu. To będzie, jeśli kiedyś (kiedy?) na Amazon czy na HBO w Polsce?

 

Dzięki z góry za odpowiedź ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wątpliwe - wersja serialowa jest zaledwie o jakieś 20 minut dłuższa. Więc pewnie dużych różnic nie ma. 

Dystrybutorem filmu jest Monolith, więc skoro Amazon wziął serial to obstawiam, że film poleci w CANAL+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejna dobrze zapowiadająca się premiera filmowa "Ministerstwo niebezpiecznych drani" 25 lipca https://www.gram.pl/news/amazon-prime-video-z-wielka-premiera-w-lipcu-film-z-henrym-cavillem-ominal-kina#google_vignette

"The Boys" trzymają poziom, dla mnie najlepszy obecnie emitowany serial, zdecydowanie lepszy od "Akolity" czy "Rodu smoka".

Aż trudno uwierzyć, że ten serwis kosztuje tylko 49 zł za rok. :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

Aż trudno uwierzyć, że ten serwis kosztuje tylko 49 zł za rok. :) 

to prawda - do dziś nie rozumiem jakim cudem im to się spina, a tłumaczenia typu, że jest to dodatek do Prime, który jest konkurencją dla Allegro jak to kiedyś tu ktoś pisał - w ogóle do mnie nie przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu..zapewne 
Od trzech lat to słyszę.
to prawda - do dziś nie rozumiem jakim cudem im to się spina, a tłumaczenia typu, że jest to dodatek do Prime, który jest konkurencją dla Allegro jak to kiedyś tu ktoś pisał - w ogóle do mnie nie przemawia
Po prostu nie rozumiesz jak to działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
1 minute ago, Gizior89 said:

to prawda - do dziś nie rozumiem jakim cudem im to się spina, a tłumaczenia typu, że jest to dodatek do Prime, który jest konkurencją dla Allegro jak to kiedyś tu ktoś pisał - w ogóle do mnie nie przemawia

Stać ich by nawet dopłacać. Cena na polską kieszeń. Lektor jest, premiery są, klasyki również. Czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogi jest tylko Netflix, resztę można mieć w realnie dobrych cenach. Ja sam płacę 25 zł za Max Premium, 15 za Disneya i 4 za Amazona, więc 3 serwisy z 4 K dużo taniej niż sam Netflix. 4 zł za Amazona jest ceną zbyt niską, tym bardziej że nasze pensje w ostatnich latach wzrosły kilkukrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Amazon Prime jest tani tylko inne serwisy są strasznie drogie (jak na nasze zarobki) Dlatego mamy efekt taniej ceny.
Bez przesady. PV jest bardzo tani, a dlaczego było już wyjaśniane.
30-40 PLN to nie jest dużo, tyle kosztował C+ 20 lat temu

Najwyższy plan Netflixa jest drogi, ale ma on więcej pozycji niż Max, D+ i SkySho razem wzięte, o 4K nie wspominając


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...