Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arkon napisał(a):

Wygląda na to, że te ich najdroższe produkcje są nieudane, bo podobne opinie są o "Pierścieniach władzy". "Cytadeli" nawet nie zamierzam włączać.

Amazon poszedł teraz drogą NF. Najważniejsze nazwiska, budżet wysoki aby zrobić szum wokół siebie. Wcześniej to stawiał na to, co najważniejsze - scenariusz i scenarzysta. HBO nadal stawia na historię i na ludzi, którzy się znają zza kamery. Apple również, ale że jest bogatszy więc i nazwiska znane przyciąga.

Mamy teraz strajk a Amazon kręci drugi sezon Pierścieni władzy bez showrunnera....Tym bardziej, że serial za setki milionów a zatrudniają jakiś papudraków (co widać po pierwszym sezonie) Ehh bez komentarza.

 

Natomiast co do serialu Cytadela. Priyanka Chopra już wystarczy, żeby tego nie oglądać. Z całym szacunkiem piękna kobieta ale aktorka z niej beznadziejna. A na deser Bracia Russo, którzy ostatnio produkują też dla NF i tego się nie da oglądać. 2+2 to prosty rachunek, żeby to odpuścić i  poświęcić czas na coś ciekawszego a jest co oglądać ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał(a):

No właśnie. Nie zamierzasz. I tak jeden z drugim bazując na opiniach ludzi, którym to się nigdy nie dogodzi... Wychodzą wyniki. Ja nie patrze na opinie ludzi czy krytyków. Włączam i wiem sam czy dobry film czy nie. 

Ja już to pisałem @Pawop- jest tyle nowych produkcji, że jakaś selekcja musi być. Mnie nie zachęcają ani opinie krytyków, ani tematyka. Znowu agent z problemami z pamięcią. Już mniej oryginalnie się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 najczęściej kupowanych tytułów w Polsce:

 

Cytat

1. Top Gun: Maverick
2. Kot w butach: ostatnie życzenie
3. Creed III
4. Gra fortuny
5. Kiedy gasną światła
6. Avatar: Istota wody
7. Babilon
8. Uśmiechnij Się
9. Czarny Adam
10. Szybcy i wściekli / Hobbs i Shaw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...