Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo klasyków dawno niewidzianych (jak "Czas apokalipsy") lub w ogóle dotychczas niedostępnych w SVOD ("Morderstwo w Orient Expressie", "Pamięć absolutna", "Chaplin" czy "Przekleństwa niewinności" - tu brak tłumaczenia) się pojawiło w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy narzekają na ofertę filmową Amazona, ale biorąc pod uwagę cenę(bo to zawsze powinien być istotny element oceny serwisu), to jest dużo lepiej niż na kilkunastokrotnie droższym Netflixie. Trzy premiery filmów z tego roku, wysoko ocenianych zarówno przez widzów jak i krytyków- "Sonata"(premiera w Polsce 2022), "Trzynastu" oraz jeden z faworytów do Oskarów, czyli "Wszystko, wszędzie, naraz". Serwis za 4 można ocenić na 6. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2022 o 09:55, Delta21 napisał(a):

Potwierdzam, coś im nie pykło

Nie ma ani lektora, ani napisów 

Pojawił się już lektor i napisy ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis jak serwis, ale dostajesz jeszcze darmowe dostawy oznaczone Prime. Dziś zrobiłem zakupy na Amazon za 28 zł i mam dostawe za free. Na allegro przy wykupionym Smart to niemożliwe
Amazon jest świetny, do tego mają super obsługę. Kupiłem w grudniu 2021 r. gwiazdki LED ( dokaracje do okien). Niestety się zepsuły. Napisałem do nich i bez problemu oddali mi pieniądze. Kiedyś kupiłem lakier do paznokci żonie. Miały przyjść dwa, a był jeden. I... oddali mi pieniądze za ten jeden i nie kazali nic zwracać. Przy reklamacjach są wyjątkowo bezproblemowi. To jest ich naprawdę duża zaleta.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie koniecznie zawsze tylko to jest AMAZON  czasami to tylko sprzedawcy sprzedający  towary  Amazon jak i swoje własne pod ich szyldem.  Muszą zgodzić sie na warunki jakie oferuje portal odnośnie obsługi klienta zwłaszcza dla towarów sprzedawanych bezpośrednio przez magazyny Amazon.

 

p.s. Mało osób wie że sprzedający na Ebay czy nawet Allegro korzystają też  z Amazona jako firmy tylko dystrybuującej wystawione produkty na innych portalach. Po prostu paczki nie są pakowane w opakowania Amazon. :)  

Kilka razy tak kupowałem na Allegro czy Ebay od dostawcy z Polski  a przychodziły paczki z sygnowane Amazon UK ( tu mieszkam ) . Zwykle wysyłane są z najbliższego magazyny miejsca zamieszkania. 

Tak jako ciekawostka, najszybsze moje przesyłki z Amazon  Prime  to 5-8 h od momentu zakupu , mieszkam ok 30 - 100  minut dojazdu od najbliższych magazynów Amazon. :P 

Amazon Prime Video jest po prostu dodatkiem do usługi dodana jako zachęta do korzystania ze stałego abonamentu Prime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ktosiu napisał(a):

Zwykle wysyłane są z najbliższego magazyny miejsca zamieszkania. 

Tak jako ciekawostka, najszybsze moje przesyłki z Amazon  Prime  to 5-8 h od momentu zakupu , mieszkam ok 30 - 100  minut dojazdu od najbliższych magazynów Amazon. :P 

Amazon Prime Video jest po prostu dodatkiem do usługi dodana jako zachęta do korzystania ze stałego abonamentu Prime. 

Nie jeśli zamówisz towar którego nie posiada dany magazyn np. Duża elektronika w Polsce chyba tylko Wrocław a nie będą ściągać telewizora do innego magazynu tylko małe towary wysyłają do Wrocławia i dopiero stamtąd do klienta

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, Amazon wysyła też z poza swoich magazynów, często bezpośrednio od dostawcy czy producenta. Poza tym małe lokalne centra dystrybucji przy większych i średnich miastach  też ułatwiają przygotowanie i rozsyłanie potem paczek  Obniża to koszty przesyłek i dodatkowo czas dostarczenia.

W końcu etykietę nadania może sobie wydrukować i nalepić każdy na przesyłkę bez problemu. 

 

Zresztą to mało ważne skąd jest przesyłka, końcowo i tak sygnowana jest Amazonem, w Polsce Amazon raczkuje dopiero i dla wielu jest nowością. Może kiedyś będzie tak działał i oferował wiele usług dodatkowych w Polsce tak samo jak teraz oferuje za granicą. 

 

Jako sprzedawca jest dość drogi i ma wysokie ceny ( poza częstymi promocjami własnych produktów  ) , większość towarów można po prostu kupić taniej na co dzień ale jak wiadomo nie wszędzie są dostępne albo mimo niskiej ceny płaci się  za przesyłkę kupując online. :/ 

 

Oferując za darmo w Prime dodatkowo Prime Video zyskuje tylko klientów i zarabia na sprzedaży subskrypcji innych serwisów streamingowych, filmów czy programów, tak samo eboków i magazynów czy nawet muzyki, słuchowisk albo audycji. 

 

I co najważniejsze, każdy może sobie sprzedawać na Amazonie praktycznie w całej Europie  nie mając kompletnie nic poza wolnym czasem i chęcią zarobienia dosłownie bez wkładu własnego, pomijając abonament i opłaty od sprzedaży. 

Moja żona wraz ze znajomą  siedząc w domu i prowadząc sprzedaż nie swojego towaru po całej Europie  mają  na spokojnie ok 15-20 tys. funtów   rocznie dodatkowego zarobku dla każdej na czysto  sprzedając towary za ponad 1 milion  funtów. Mi się jakoś nie chce w to bawić. :) 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie jest głupim pomysłem, nawet roczna subskrypcja za 49 zł to bardzo dobry pomysł. Filmy co najmniej 3 obowiązkowo- "Sonata", "Trzynastu" i "Wszystko, wszędzie, naraz". Seriale- oczywiście "The Boys", "Tak to widzimy", "Wspaniała pani Maisel", "Mozart in the jungle". Tak na szybko, a jeszcze są rozrywkowe "Jack Ryan" czy "Reacher", chwalony przez wielu "Fleabag"(nie moja bajka). Za tak śmieszne pieniądze oferta jest rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ronnie84 napisał(a):

Przeglądam co ciekawego w serwisie I widzę na szybko trzy pozycje. Koncert Toto z Atals Reny w Łodzi.  Film o Ennio morricone.  I terminatora cz.2 . Hmm może okres próbny darmowy nie jest głupim pomysłem? 

Film o Ennio morricone to najlepsze co widziałem w poprzednim roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...