Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy produkcję, które są w DV są jednocześnie w HDR 10+? Ich flagowy serial Władca Pierścieni ? Ja nie mam wyboru i pojawia mi się Dolby Vision.. Jutro będę u kolegi i sprawdzę na Samsungu. Czy jest HDR czy HDR 10+..Ale tak czy inaczej HDR 10+ już przegrało..Samsung powinien kupić licencję i nie odstawać względem konkurencji odnośnie Dolby Vision.
 
Tak, produkcje które są DV są też w HDR10+, Pierścienie Władzy też.
HDR10+ nigdy nie był popularny, tylko PV go używał.
Pozostale serwisy używały HDR10 i tytułów w tym formacie jest najwięcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na ten moment taka sama cena, tak to wygląda u mnie:

"W dniu 2022-11-11, zostanie naliczona opłata 49,00 zł za rok za Prime. Jeśli chcesz zarządzać metodą rozliczeniową lub rezerwową metodą płatności, kliknij tutaj."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2022 o 17:50, 2PaC napisał:

Fear the walking dead powróciło na platformę ale tylko 6 sezonów...7 nadal jest niedostępny.

Szkoda, że każą tak długo czekać.

Może się okazać, że 7 sezon obejrzymy na AMC+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na ten moment taka sama cena, tak to wygląda u mnie:
"W dniu 2022-11-11, zostanie naliczona opłata 49,00 zł za rok za Prime. Jeśli chcesz zarządzać metodą rozliczeniową lub rezerwową metodą płatności, kliknij tutaj."

Gdzie dokładnie jest to info? U mnie rok temu był problem z płatnością więc miałem dodatkowo darmowy miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prime za 49 zł to jak za darmo. Gdyby kosztował 100 też bym zapłacił. Syn kupę gier pobrak i dodatków na PC. Ja też zrobiłem sporo zakupów, fajnie, że nie ma limitu kwotowego, więc kupię coś za 10 zł i dostawa ciągle darmowa. A Prime Video... Jest tam więcej ciekawych filmów i seriali niż na HBO o Disney nie wspominając. Jeszcze jakby dodali serwis muzyczny jak w UK to by było fantastycznie.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2022 o 15:39, domin107 napisał:

Serial SF THE PERIPHERAL będzie dostępny od 21.10 

 

Pojawił się pełny zwiastun ;)

Cytat

Serial „The Peripheral”, który został stworzony przez Lisę Joy i Jonathana Nolana, głównych autorów  „Westworld” i  oparto na wydarzeniach z książki „Peryferal” Williama Gibsona, która została wydana w 2014 roku.

W głównych rolach serialu zobaczymy takich aktorów jak Jack Reynor , Chloe Grace Moretz, Gary Carr , Eli Goree  i Louis Herthum .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam. Widać wydane miliony. Wygląda epicko. Nie jest to rewelacja jako całość ale i tak  bije na łeb Wiedźmina.

Natomiast w porównaniu do Rodu Smoka, to Pierścienie wyglądają obłędnie i tutaj serialowi Ród Smoka pomimo ponad 200mln budżetu trochę dolarów brakuje. Powiem może inaczej - gdyby nie Pierścienie Amazona to w przypadku produkcji HBO nie ma się do czego przyczepić. No ale tyle milionów wydanych na CGI w firmie od wysyłek robi swoje i widać te "braki" w produkcji HBO jeśli chodzi o efekty.  Ród Smoka natomiast wygrywa w innych aspektach. Fabularnie, aktorsko itd itd już dużo dużo lepiej niż produkcja Amazon. Podsumowując - efekty, CGI czyli dla oka Amazon rządzi ale w pozostałych rzeczach HBO jest górą.

Edytowane przez spotify
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spotify napisał:

Oglądam. Wydać wydane miliony. Wygląda epicko. Nie jest to rewelacja jako całość ale i tak  bije na łeb Wiedźmina.

Natomiast w porównaniu do Rodu Smoka, to Pierścienie wyglądają obłędnie i tutaj serialowi Ród Smoka pomimo ponad 200mln budżetu trochę dolarów brakuje. Powiem może inaczej - gdyby nie Pierścienie Amazona to w przypadku produkcji HBO nie ma się do czego przyczepić. No ale tyle milionów wydanych na CGI w firmie od wysyłek robi swoje i widać te "braki" w produkcji HBO jeśli chodzi o efekty.  Ród Smoka natomiast wygrywa w innych aspektach. Fabularnie, aktorsko itd itd już dużo dużo lepiej niż produkcja Amazon. Podsumowując - efekty, CGI czyli dla oka Amazon rządzi ale w pozostałych rzeczach HBO jest górą.

No właśnie, jeśli fabularnie Pierścienie "klękają" to ja podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawop napisał:


Chyba tego produkcji TVP emoji38.pngemoji38.png

Jeden i drugi to kiła i mogiła. Zarówno fabularnie jak i „efekciarsko”

50 minut temu, domin107 napisał:

No właśnie, jeśli fabularnie Pierścienie "klękają" to ja podziękuję.

Nie napisałem ze klękają, tylko są gorsze od HoD. Zobacz sam kilka odcinków, bo gusta są różne. A przede wszystkim dla samego przekonania jak to wyglada bo czegoś takiego jeszcze w „TV” nie było. 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do GOT ciężko przyrównać na ten moment, ponieważ w HoD dopiero się kończy sezon. GOT w pierwszych sezonach jak niektórzy w sieci w swoich komentarzach nie pamiętają, tez był powolny narracja. Na ten moment wydaje się GOT lepszy ale zobaczymy jak to się skończy po tych wszystkich sezonach HoD 

Trzeba również wziąć pod uwagę ze GOT to była rewolucja telewizyjna a dzisiaj są już inne realia i oczekiwania 

Nie mniej HoD jak na razie dobrze i zobaczymy jak dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...