Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tyrla napisał:

Oglądał ktoś serial "Fleabag" ? Warto, nie warto ?

Bardzo specyficzny humor. Gościówa uprawia seks z mężczyznami i co chwila odwraca się do nas do kamery, aby skomentować swoje uczucia i wyśmiać poczynania swojego partnera. Złośliwe, szydercze, cyniczne. Za serial odpowiada Phoebe Waller-Bridge, zagorzała feministka walcząca o prawa kobiet (głos robotki L3-37 z "Hans Solo", pomoc scenariuszowa w Bondzie "No Time To Die" - dialogi postaci Palomy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że jest jakiś haczyk. Skoro to promocja na całe Amazon Prime to że np. trzeba minimum z jedną paczkę w miesiący zamówić albo coś w tym stylu. A tu żadnych haczyków. Za 5 dyszek na rok Prime Video to grzech nie skorzystać. Z pozostałej reszty pewnie nawet nie skorzystam, ale nawet w przypadku samego Prime Video mamy za 5 dyszek na rok coś co wcześniej kosztowało 26 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 1 w nocy mecz NFL Tampa Bay Buccaneers - Philadelphia Eagles. Pytanie czy będzie dostępny, czy wyskoczy komunikat że niedostępny w tej lokalizacji
To nie błąd. Wiecej spotkan NFL będzie można obejrzeć

f037860003ca21f5dab2004006a5e19f.jpg Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, diabeu napisał:

Na początku myślałem że jest jakiś haczyk. Skoro to promocja na całe Amazon Prime to że np. trzeba minimum z jedną paczkę w miesiący zamówić albo coś w tym stylu. A tu żadnych haczyków. Za 5 dyszek na rok Prime Video to grzech nie skorzystać. Z pozostałej reszty pewnie nawet nie skorzystam, ale nawet w przypadku samego Prime Video mamy za 5 dyszek na rok coś co wcześniej kosztowało 26 zł miesięcznie.

Dobrze zrobiłeś.

Nie wiadomo dokładnie do kiedy jest  promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kingofsouth napisał:

Spróbuj anulować subskrypcję i weź na rok na to samo konto. Ja miałem Amazona z Play , zrezygnowałem i skorzystałem na tym samym koncie z tej rocznej za 49zl.

 

Udało się bez anulowania subskrypcji 30 dni okres bezpłatny a później 49 zł więc jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem , to nie promocja czasowa, tyko prawdziwe wejście Amazona na nasz rynek i tak już zostanie. W przyszłości nie wykluczone i ja na to czekam do tego dołączy subskrypcja Amazon Music Unlimited.


No właśnie, Amazon może sobie na to pozwolić, bo zarabia na innych rynkach. Teraz najważniejsze jest przejąć część klientów Allegro
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Moim skromnym zdaniem , to nie promocja czasowa, tyko prawdziwe wejście Amazona na nasz rynek i tak już zostanie. W przyszłości nie wykluczone i ja na to czekam do tego dołączy subskrypcja Amazon Music Unlimited.
 

Cena promocyjna.  PV jak po raz pierwszy wchodził do Polski miał cenę 3 euro za miesiąc. 

Może kiedyś pojawi się jeszcze Kindle Unlimited - byłaby konkurencja dla Legimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...