Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca tak jest. Ja miałem konto oplacane  z karty revoluta i gdy nie było na nim kasy anulowali...co najlepsze ostatnio moja żona kupując coś na Amazon wzięła prime..wiec wlazłem w amazona by coś obejrzeć...

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to moje  konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, umek napisał:

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to jej konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.
Nie ma takiej możliwości. Jak jest konto nieopłacone, to przy próbie obejrzenia czegokolwiek wyskakuje info żeby wykupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aro napisał:

Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.

Ja ponad rok temu anulowałem subskrypcję APV, dziś wszedłem aby powrócić i klikając na odcinek The Grand Tour nie pojawiła się żadna informacja o opłacie, albo o braku subskypcji, tylko momentalnie przyszedł mail na telefon o 7 dniowym okresie próbnym (znowu ? , już kiedyś wykorzystałem i potem opłacałem 3 msc ) i że za tydzień pobiorą z karty 5,99€. tak więc dziwnie to działa moim zdaniem.

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:
2 godziny temu, aro napisał:
Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.

Nie ma takiej możliwości. Jak jest konto nieopłacone, to przy próbie obejrzenia czegokolwiek wyskakuje info żeby wykupić.

Czyli pisze nieprawdę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad rok temu anulowałem subskrypcję APV, dziś wszedłem aby powrócić i klikając na odcinek The Grand Tour nie pojawiła się żadna informacja o opłacie, albo o braku subskypcji, tylko momentalnie przyszedł mail na telefon o 7 dniowym okresie próbnym (znowu ? , już kiedyś wykorzystałem i potem opłacałem 3 msc ) i że za tydzień pobiorą z karty 5,99€. tak więc dziwnie to działa moim zdaniem.
To w takim razie niedawno to wprowadzili, w zeszłym roku było jak pisałem.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, umek napisał:

Gdy Ty zawiesisz raczej taka sytuacja się nie zdarzy (raczej)

No właśnie raczej.

Mi miesiąc temu jakoś pobrali kasę mimo anulowania subskrypcji.

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak zrobili.

Nie pisałem też żadnej reklamacji.

Odpiąć kartę to jedyna pewna blokada przed takimi niespodziankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, umek napisał:

 

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to moje  konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Miałem podobną sytuację nie wylogowałem się po skończonej subskrypcji i żona po prawie 1.5 roku włączyła film i też pobrali z karty pieniądze na szczęście można było się z nimi dogadać i oddali pieniądze i usunęli konto bo nie pamiętałem hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Generalnie fajne seriale maja, ale duzy mankament to w wiekszosci brak lektora, np. w Bosch. Szkoda bo w Polsce jednak lektor sie najbardziej przyjal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał:

Po 6 miesiącach opłata 25 zł. Oferta atrakcyjna.  Najtańszy abonament Play to ten z Play Now TV box - 10 zł.

Dokładnie z tego korzystam i korzystać będę. Polecam. Abonent sieci Plus :)

Edit:

Nie wiem , czy ktoś już to pisał , ale The Grand Tour sezon 1,2,3 mają już lektora :D

Wcześniej trzeba było oglądać z napisami.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...