Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że panuje tam typowe "skansenowe" myślenie - my nie musimy obniżać cen, lepiej poczekać. W końcu ludzie "przejrzą na oczy" i sami do nas wrócą.

 

Brak słów. A potem się dziwią, że taki Viaplay wchodzi "ostro z buta" do Polski (pomimo całej masy wad/niedociągnięć, na jakie można u nich natrafić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grreg2084 napisał:

Widać, że panuje tam typowe "skansenowe" myślenie - my nie musimy obniżać cen, lepiej poczekać. W końcu ludzie "przejrzą na oczy" i sami do nas wrócą.

 

Coś w tym jest. Nowości też nie ma, tylko Canal+ 3,4 dodali.

Nie ma nawet niektórych kanałów Polsatu. PSP 3-6 nie ma. LM dodają w transmisjach live, ale mistrzostw w ręcznej jak na razie nie widzę.

W weekend na dodatkowych PSP ma być liga holenderska i czeska, też na razie nie widziałem linka w PBG.

Brakuje kanałów własnych jak Polsat Rodzina, Polsat Seriale, Polsat Film...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od 9 grudnia . Wraz z wejściem nowej listy kanałów. Nowe pozycje to Ale Kino+ (424.), Novelas+ (439), TeenNick (503.), MiniMini+ (507.), TeleToon+ (508.), Planete+ (605.), Canal+ Kuchnia (706.), Canal+ Domo (709.).

Dotyczy to na razie oferty satelitarnej :)

https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/files/regulations_lp/cp/noweepg/satelitarna-uklad-kanalow.pdf

Edytowane przez danielpes5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczęły się mistrzostwa kobiet w piłce ręcznej, do których prawa ma Polsat. Ze względu na dużą liczbę dublujących się meczów, część z nich jest transmitowana na zwykłych kanałach sportowych Polsatu, a część na premium - w tym na dodatkowych serwisach PPV 3-6.

W Polsat Box Go... nie ma meczów puszczanych na PPV! Nie ma ani w ramach zakładki "kanały TV" (bo tam są tylko PSP1, 2 i zwykłe Polsaty Sport), ani w zakładce "live".

Paradoksalnie, te mecze są zapewne do obejrzenia... w Canal+ online (chyba że ktoś zablokował emisję na tej platformie), więc jeśli ktoś chce mieć wszystkie, to musi mieć i pioruńsko drogi PBG Sport i C+online z dodatkowym, niepotrzebnym w tym przypadku, pakietem Canal+.

Naprawdę to taki problem dać WSZYSTKIE PSP do Polsat Box GO? Przecież oni sami się kompromitują. :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2021 o 12:19, danielpes5 napisał:

Tak od 9 grudnia . Wraz z wejściem nowej listy kanałów. Nowe pozycje to Ale Kino+ (424.), Novelas+ (439), TeenNick (503.), MiniMini+ (507.), TeleToon+ (508.), Planete+ (605.), Canal+ Kuchnia (706.), Canal+ Domo (709.).

Dotyczy to na razie oferty satelitarnej :)

https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/files/regulations_lp/cp/noweepg/satelitarna-uklad-kanalow.pdf

Wszystkie kanały tematyczne poza Ale Kino+ trafią również do Polsat Box Go

5 godzin temu, michael112 napisał:

Dziś rozpoczęły się mistrzostwa kobiet w piłce ręcznej, do których prawa ma Polsat. Ze względu na dużą liczbę dublujących się meczów, część z nich jest transmitowana na zwykłych kanałach sportowych Polsatu, a część na premium - w tym na dodatkowych serwisach PPV 3-6.

W Polsat Box Go... nie ma meczów puszczanych na PPV! Nie ma ani w ramach zakładki "kanały TV" (bo tam są tylko PSP1, 2 i zwykłe Polsaty Sport), ani w zakładce "live".

Paradoksalnie, te mecze są zapewne do obejrzenia... w Canal+ online (chyba że ktoś zablokował emisję na tej platformie), więc jeśli ktoś chce mieć wszystkie, to musi mieć i pioruńsko drogi PBG Sport i C+online z dodatkowym, niepotrzebnym w tym przypadku, pakietem Canal+.

Naprawdę to taki problem dać WSZYSTKIE PSP do Polsat Box GO? Przecież oni sami się kompromitują. :D

Dodam, że Polsat Sport Premium na Canal+ Online leci tylko w strumieniu na żywo i nie można tego obrazu cofać jak przy wszystkich pozostałych kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bredny, chciałbym być takim optymistą jak Ty, jednak ja zrozumiałem tę informację zgoła inaczej:

https://www.tvpolsat.info/news/43271/kanaly-grupy-canal-plus-teennick-polsat-box-w-jakim-pakiecie-otwarte-okno-za-darmo/

Cytat

Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go.

TeenNick trafi też do oferty telewizji internetowej OTT – do pakietu podstawowego Bogatego oraz wzbogaci pakiet Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go.

 

Moim zdaniem, spośród nowych kanałów do subskrypcji PBG trafi tylko TeenNick. Może pozostałe będą ale tylko dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michael112 napisał:

@bredny, chciałbym być takim optymistą jak Ty, jednak ja zrozumiałem tę informację zgoła inaczej:

https://www.tvpolsat.info/news/43271/kanaly-grupy-canal-plus-teennick-polsat-box-w-jakim-pakiecie-otwarte-okno-za-darmo/

 

Moim zdaniem, spośród nowych kanałów do subskrypcji PBG trafi tylko TeenNick. Może pozostałe będą ale tylko dla abonentów.

Tak, dla abonentów oferty satelitarnej i kablowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli apka niedopracowana. Na WebOs rzadko kiedy startuje przekaz kanałow online. trzeba kilka razy włączać i wyłączać, żeby zaskoczył.Niestety na WebOs nie ma na liście Eleven 4K podobnie jak na Kaonie od T-mobile. Tyle, że ten drugi jest na Androidzie 8.0 i może dlatego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PBG pojawiło się kilkadziesiąt filmów z 4K z Monolithu do wypożyczenia - między innymi "Na noże", "1917", "Paddington 2", "Bodyguard: Zawodowiec" itd. Ceny 5-7 zł, więc atrakcyjne. Konkurencja z plusem sprzedaje je za dyszkę i tylko w HD.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład? Powiedziałem wsio inne niż kanały TV które musiałbym być szalony oglądać z neta to raz, a dwa w Polsacie box nie ma ani jednego kanału TV którego nie miałbym z satki i który byłby godzien mojej uwagi.😁

Przy tylu umowach jakie mam z Polsat i Plusa nie widzę powodu płacić kolejne 30 zeta za pakiet Premium np.

Dlatego pytam bo może ktoś dzwonił do nich z podobnymi pytaniami o rabaty cenowe. Ja próbowałem raz i więcej nie mam zamiaru.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...