Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi




Tak w ogóle czym się różni Polsat go box od Polsat go? Tym że tutaj w tym 1 nie mam reklam a tam już mam? 


Na pierwszy rzut oka właśnie tym, że w Polsat Go można oglądać tylko po bloku reklamowym. Nie rozumiem, dlaczego zrobili 2 aplikacje, jakby nie można w Polsat Box Go oglądać z reklamami jeśli nie wykupi się pakietu. Po co utrzymywać 2 aplikacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziwna sprawa z tymi serialami premium, które pojawiły się wczoraj. Po raz pierwszy spotykam się z sytuacją, że nadawca wypuszcza swoje sztandarowe tytuły bez żadnego rozgłosu i reklamy. Nie ma żadnych zwiastunów.

Do "Układu" jest tylko teaser przygotowany przez AXN.

 

Mamy jeszcze "Osaczony" (remake australijskiego "Secrets & Lies") i "Mecenas Porada" (remake niemieckiego "Danni Lowinski").

 

Wydaje się, że oryginalną produkcją jest "Cień", ale nie jestem pewien na 100%, czy to również nie jest przeróbka produkcji zagranicznej. Tu ATM Grupa próbuje zachwalać swój towar. Sam Polsat Box nie jest zainteresowany promocją.

https://www.atmgrupa.pl/dla-mediow/cien-serial-kryminalny-obejrzysz-polsat-box-go-premium/

 

Czy te seriale zostały wypuszczone od niechcenia, przypadkiem, tak przedpremierowo? I statystyczny Iksiński zainteresuje się sam z siebie tymi tytułami? Zdjęcia-kadry widoczne przy każdym odcinku nie są zachęcające do kliknięcia. Mnie w żadnym wypadku nie przekonują. Ujęcia zaciemnione, twarze przekrzywione, niewyraźne. Jakby losowo wyciągnęli przypadkową klatkę z danego odcinka. Czy nagle zaoszczędzili na profesjonalnym fotosiście, który mógłby zrobić "artystyczne" zdjęcie promocyjne? Seriale wyglądają mi na nudne i bez polotu, tworzone na jedno kopyto. I chce się za Rodowicz śpiewać - "Ale to już było!". I ja mam za możliwość ich obejrzenia zapłacić 30 zł na miesiąc? Bo obecnie są dostępne tylko w PB GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Polsat Box Go jest nieźle zbugowany.

 

Wykupiłem na próbę pakiet POLONIA. Chciałem zobaczyć czy Świat według Kiepskich mi zadziała. Na iPadzie pojawia się podpis Zakup niedostępny na tej platformie, a na PC jest przycisk Cena w pakiecie 30,00 zł na 30 dni. To samo jest z paroma innymi serialami, które są w zakładce Polecane dla pakietu POLONIA, np. Przyjaciółki.

 

Śmiesznie jest przykładowo przy Wydarzeniach. Bez względu na urządzenie – czy to iPad, czy telefon, czy komputer – pojawia się podpis Wejdź do aplikacji Polsat Box Go na innej platformie, aby wykupić dostęp do tego materiału.

 

Przez takie coś marnuje tylko swój czas oraz pieniądze na produkt, który kompletnie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przypomnę jak konkurencja Player startowała w lutym z odświeżoną wersją serwisu. Na dzień dobry promocja 50 zł na rok pakiet podstawowy bez reklam (dostęp do biblioteki filmów i seriali własnych). Odkodowane kanały TV w ramach testu dla użytkowników. Premiera "Listów do M. 4". Tam srategia marketingowa była lepiej przygotowana. 

PB GO zupełnie nie przemyślało. Zmienili tylko nazwę i layout serwisu. Serwis z błędami, gdzie dużo nie działa. Niby proste pakiety, ale bardziej to zagmatwane. Poruszanie i wyszukiwanie treści dla siebie jest udręką. Przeskakiwanie między kanałami nie jest łatwe. Powinni zobaczyć jak wygodnie przełącza się kanały w C+ Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zeusek napisał:

Wysłałem zapytanie do LG, liczyłem że jako że mam telewizor z tego roku to aplikacja Polsat będzie dostępna a tu nic nie ma.

LG 32LM6370PLA

Też napisałem,  na poprzedniej stronie masz od nich odpowiedź 

(za dostępność aplikacji dla danych urządzeń odpowiada ich dystrybutor.
W celu uzyskania informacji dotyczących dostępności aplikacji dla danego urządzenia, prosimy o kontakt z jej producentem
.) Napisałem  do polsatu przez icok, czekam, WebOS 5.2 i nadal aplikacji brak 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zeusek napisał:

Teraz napisałem też na adres pomoc@polsatgo.pl, ciekawe co odpiszą.

Ja już mam :

Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Pragniemy poinformować, że Polsat Box Go dokłada wszelkich starań, aby aplikacja była wkrótce dostępna na Pana/Pani Smart TV. Do czasu udostępnienia, zachęcamy do korzystania z serwisu poprzez www.polsatboxgo.pl, aplikację mobilną na iOS, Android, HarmonyOS oraz aplikacji Apple TV i Android TV. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji Polsat Box Go dla Android TV zainstalowanej na box-ie od C+ u mnie w ogóle nie widać zakładki ... Live TV. Ostatecznie wczoraj odnalazłem mecze eliminacyjne do Mundialu w 2022 r. jako live - w tym o dziwo te transmitowane na PSP - w zakladce SPORT.

 

Jest to mało intuicyjne i przyjazne rozwiązanie. Zwłaszcza, że gdy transmisja LIVE się kończyła, to nie można było już jej obejrzeć z opóźnieniem (choćby z kilkunastominutowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
34 minuty temu, Wodzu napisał:

Witam. Mam pytanie bo widze ze sie pojawil Eleven sports 1 w 4K na polsat box go. Czy działa komuś w aplikacji kto ma dostępny pakiet eleven przez satelite, czy trzeba dodatkowo 40zl płacić i osobno wykupić ? 

Gdzie go widzisz?

https://polsatboxgo.pl/kanaly-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pavl6 napisał:

Zdecydowanie forma przełączania kanałów i brak szerszego EPG odstrasza od usługi. Nie mam zamiaru wydawać żadnych pieniędzy na serwis, po którym poruszanie się jest tak słabe.

W CP GO było możliwe cofnąć do konkretnej godziny minuty a teraz na wyczucie i to jest wielki minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, firemanbuba napisał:

@Wodnik Szuwarek, @Wodzu potwierdzam jest Eleven 1 4K. Aplikacja na boxie C+. Mam pakiet Eleven i PSP na satelicie, ale w aplikacji chce dodatkową opłatę. W aplikacji na Tizen brak kanału Eleven 1 4K. 

20210903-202415.jpg

Ale słabo, że dla Abonentów pakietu w ramach satelitarnej oferty kanał 4K nie został udostępniony w aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 4.07.2021 o 10:48, wojtmen napisał:

Kupiłem pakiet ipla sport i oglądam go na samsungu tv Smart. Mam problem z kanałem Polsat Sport news. Co jakiś czas przerywa głos i cofa program o 5 sekund więc się powtarza. Ktoś wie dlaczego tak jest? 

Wczoraj zauważyłem, że jest dokładnie to samo w nowej aplikacji, ale tym razem na Polsat Sport Extra. Oni chyba nigdy tego nie naprawią :lol2:

9 godzin temu, cidik napisał:

40 zł za pakiet w którym dostajemy na kanałach sportowych 25 klatek/s i w gratisie pokaz slajdów. Witamy w Polsce

Pikseloza i szarpanie obrazu jeszcze większe niż w Ipla, czyli zaniżyli też bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...