Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, michael112 napisał:

Strona Ipli przecież w ogóle już nie działa, teraz przekierowuje na Polsat Box GO. Chyba że piszecie o aplikacji Ipla.

Faktycznie, teraz jest komunikat:

Cytat

1 września IPLA zmieniła się w Polsat Box Go

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zuzia napisał:

Nie było żadnego komunikatu, gdy migrowałam, nawet informacji, że oznacza to blokadę na Ipla. Komunikat dodali dużo później, a możliwości powrotu już nie mam. 

Płacę i oczekuję funkcjonalnego serwisu albo możliwości powrotu do Ipli, gdzie kanały działały podobnie jak zarządzanie kartą i pakietami.

Ktoś coś nie doczytał . Współczuję . 🌹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, patryszq napisał:

Ktoś coś nie doczytał . Współczuję . 🌹

Nie potrzebuję Twojego współczucia łaskawco :) Zablokowałam zakupy przez internet na karcie i więcej nie dostaną moich pieniędzy. Byłam fanką Ipli, nie zamierzam męczyć się z nową odsłoną.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przecieków wynika, że tylko do końca roku będą ceny "promocyjne" pakietów Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Sport (później odpowiednio po 40 i 50 zł miesięcznie). Wyczuwam, że dość szybko będą musieli "zejść na ziemię" - albo ceny będą rozsądniejsze, albo jakość usług będzie lepsza (u mnie na 32-calowym telewizorze nawet bajki kiepsko się dzieciom ogląda, jakość obrazu słaba).

 

No chyba, że zamierzają nakręcać klientom C+ Online i być może innym :) Ich sprawa, ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu bym tego nie przewidział, ale dziś C+ Online prezentuje się znacznie lepiej niż Polsat Box Go (była Ipla) biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny oraz możliwość wykorzystania oferty wedle własny potrzeb (większa elastyczność itd.).

 

Na Polsat Box Go skazani mogą być przede wszystkim fani siatkówki. Resztę i to często w dużo lepszej cenie da się "sklecić" w ramach C+ Online, gdzie za 35 zł miesięcznie lub nawet mniej można mieć pakiet podstawowy C+, HBO, Eleven Sports + Polsat Sport Premium (na C+ Online ciągle można korzystać z voucherów po 10 zł dla pakiet podstawowego a reszty nie trzeba kupować od razu, tylko można dokupić w trakcie, a wtedy koszty spadają, gdyż płaci się jedynie za niepełny cykl rozliczeniowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, grreg2084 napisał:

Z przecieków wynika, że tylko do końca roku będą ceny "promocyjne" pakietów Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Sport (później odpowiednio po 40 i 50 zł miesięcznie). Wyczuwam, że dość szybko będą musieli "zejść na ziemię" - albo ceny będą rozsądniejsze, albo jakość usług będzie lepsza (u mnie na 32-calowym telewizorze nawet bajki kiepsko się dzieciom ogląda, jakość obrazu słaba).

 

No chyba, że zamierzają nakręcać klientom C+ Online i być może innym :) Ich sprawa, ich problem.

Mnie to wcale nie zaskakuje. 

W ipli sportowe polsaty i Eurosporty były chyba za 20zł, Eleven za 15zł, a PSP bodajże za 40zł i Ekstraklasa za 10zł. Tutaj mamy całość za 40zł, a później za 50zł. W sumie ceny mnie nie zaskakują. 

 

Jednak to może być dobra oferta dla kogoś, kto chciałby mieć komplet. Wydaje się być ona dobra.

 

Jak kogoś interesuje np. tylko siatkówka albo Fortuna 1. Liga to lepsza była opcja poprzednia, gdzie Polsaty Sport były w pakiecie za 20zł. 

Więc trochę kiepsko. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grreg2084 napisał:

Kilka miesięcy temu bym tego nie przewidział, ale dziś C+ Online prezentuje się znacznie lepiej niż Polsat Box Go (była Ipla) biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny oraz możliwość wykorzystania oferty wedle własny potrzeb (większa elastyczność itd.).

 

 

Trzeba pamiętać , ze początki Canal+Online , byly trudne i tragiczne.

Dopiero po roku jakość jak i oferta jest na przyzwoitym poziomie.

Edit:

Trzeba być cierpliwym , "  Nie od razu Rzym zbudowano "  ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po Waszych opiniach, powinny pojawić się pakiety: SPORT CLASSIC (same Polsaty Sport bez Premium i Elevenów; może być nawet bez Eurosportów, bo można je kupić w Playerze) oraz pakiet NEWS (Polsat News, Polsat News2, Wydarzenia24 i ewentualnie pozostałe kanały informacyjne z oferty PB: CNN, wPolsce.pl i TV Republika).

 

Ja bym jeszcze zaproponował coś w przeciwną stronę: czyli zniżka za zakup łączony: PREMIUM + SPORT (w obecnym kształcie czyli razem z Polsat News i Polsat Sport).

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, robert451 napisał:

boxa polsat usunałem po paru minutach widząc te opłaty 

dla mnie koniec ipli to polsat online bay bay 😊

Korzystaj z Polsat Go. Tam masz wszystko* bez opłat, tyle, że z reklamami. 

 

*oczywiście wszystko co typowo polsatowe, czyli ich średnie seriale i programy. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, michael112 napisał:

Sądząc po Waszych opiniach, powinny pojawić się pakiety: SPORT CLASSIC (same Polsaty Sport bez Premium i Elevenów; może być nawet bez Eurosportów, bo można je kupić w Playerze) oraz pakiet NEWS (Polsat News, Polsat News2, Wydarzenia24 i ewentualnie pozostałe kanały informacyjne z oferty PB: CNN, wPolsce.pl i TV Republika).

Jeszcze powinien być pakiet łączony, gdzie jest Premium połączone ze Sportem za np. 60 zł.

 

Wrzucenie od razu kilka seriali premium jest mocno ryzykowne. Napaleńcy od razu obejrzą w bingewatching i za miesiąc będą narzekać, że nie ma nowych tytułów. A nie widzę nigdzie komunikatów, że kręcą masowo kolejne seriale fabularne z wyższej półki, tak, aby była premiera 1 serialu na tydzień czy nawet na miesiąc. Zresztą polskie ekipy filmowe nie rozdwoją się kręcić jednocześnie 50-60 seriali rocznie dla 5-6 platform. Rozpoznawalni aktorzy także mają ograniczone moce przerobowe. To nie jest chałtura, aby grać role dramatyczne w kilku produkcjach na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, swordfish napisał:

Na telefonie z Androidem ta sama sytuacja. Brak już IPLI i brak możliwości pobrania aplikacji Polsat Box GO (tylko Polsat GO z reklamami). Pewnie dlatego dali promocyjne ceny za pakiety. Jak naprawią błędy, ceny podskoczą o 10 zł i zakończą promocję.

U mnie na androidzie w Galaxy dziś aktualizacja PolsatGO zamieniła nazwę na Polsat Box Go i jest to ten właściwy serwis komercyjny. Spróbuj pobrać PolsatGO

Czekam na na aplikacje do SmartTV

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacji Polsat Box Go nadal nie ma na :
-telefonach i tabletach z Androidem-* trzeba pobrać aplikację CP GO i wyskoczy aktualizacja do Polsat Box Go

-na telewizorach Samsung z systemem Tizen

-na telewizorach LG z systemem webOS

 

Czyli 90 procent potencjalnych użytkowników nie ma obecnie dostępu do usług.

Edytowane przez danielpes5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danielpes5 napisał:

Aplikacji Polsat Box Go nadal nie ma na :
-telefonach i tabletach z Androidem

-na telewizorach Samsung z systemem Tizen

-na telewizorach LG z systemem webOS

 

Czyli 90 procent potencjalnych użytkowników nie ma obecnie dostępu do usług.

Mam na wszystkim co lata na Androidzie. Od boxa na Android TV po smartfony i tablety. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...