Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, _Artek_ napisał:

Niby na koncie mam napisane "aktywne bezterminowo" a jak będzie zobaczymy.  

 

Na pewno znika pakiet IPLA PLUS dla abonentów Plusa (dostałem maila z taką informacją)

a dokładniej: "promocja na bezplatny pakiet Ipla Plus zostaje odwołana".

Edytowane przez sztywniak
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
13 minut temu, _Artek_ napisał:

Ciekawe co z ipla mix. 

Też jestem ciekawy, bo nie jest wymieniany wśród pakietów, które będą dostępne nadal jeśli ktoś je posiadał dotychczas. Z drugiej strony nie ma informacji o zakończeniu tego pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maila, ktorego dostałem wychodzi że pakiety, które mam obecnie w ramach abonamentu w Plusie mam mieć nadal. Jedynie będzie nowa aplikacja, pewnie na LG dalej nic się nie zmieni i będzie ona wybrakowana. Mogę wypowiedzieć umowę na Iple, przez zmianę regulaminu. I w sumie, chyba to zrobię. Mam Jambox, tam praktycznie te same kanały co w Ipli, a zawsze przyoszczędzę trochę na abo w Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na Tizenie to różnie wygląda ja błędy miałem na live a rok temu od września do stycznia na kanałach Polsatu dziś jest lepiej ale tak jak pisze zależy od wersji aplkacji w LG Ipla jest bardziej okrojona i niema Polsatu i TV4 oraz pakietu ipla plus lecz jest hybryda ten kto ma hybryda i mux4 posiada również Polsat News HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Ipla na Tizen to jakaś porażka. Ciągle wyskakuje nieznany błąd. Ja chcę żeby można było wykupić sam pakiet sport za 10 zł.
Jaką masz wersję Tizen i aplikacji? U mnie na Tizen 5.5 po aktualizacji aplikacji Ipla do wersji 1.1.9 nie mam już żadnych problemów z odtwarzaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście coś jest na rzeczy. Kanał zniknął z listy na stronie pakietu IPLA TV, a podstrona kanału: https://www.ipla.tv/kanaly-tv/AMC/13104 wyświetla komunikat 'strona nie istnieje'. Nieciekawie to wygląda, do tego w przededniu uruchomienia Polsat Box Go.

A dla widzów tego kanału smutna, bo Ipla to chyba była ostatnia platforma, gdzie można to było oglądać w internecie bez podpisywania umowy. Teoretycznie AMC jest też na stronie Playera, ale... kanał jest zakodowany i nie można go wykupić w żadnym pakiecie, nawet "Unlimited" (który tym samym jest jednak 'limited', skoro nie zawiera pełnej oferty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...