Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, swordfish napisał:

Czy możesz podać przykład tytułów, które są obecne w Cinemax, a nie ma ich w HBO GO? W HBO GO w wersji przeglądarkowej jest zakładka z programem TV i z Cinemaxa z dzisiaj i z jutra wszystkie materiały są do odtworzenia w aplikacji. Może sprawa dotyczy licencyjnie kilku tytułów, ale na pewno nie jest to masowa skala.

 

No w zasadzie o to właśnie mi chodziło w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaaktualizowali moje uprawnienia do dawnego pakietu Ipla Seriale i Filmy, który mam z Plusa. Wreszcie mogę oglądać kanały Polsat i TV4 oraz działają mi seriale Polsatu. Wreszcie mogę obejrzeć seriale premium - "Cień", "Układ", "Osaczony" i "Mecenas Porada".

Abonament terminowy z Plusa jest pewnie pułapką, bo jak będę chciał przedłużyć umowę na lepsze warunki (wyższy limit danych), stracę Ipla Film i Seriale oraz Ipla Sport, za które obecnie dopłacam 10 zł w ramach Ipla 3 z 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle lat była usługa Ipla na rynku.

Wprowadzili nowość Polsat Box GO i nadal nie ogarniam, że do tego czasu na swoich własnych sportowych Polsatach Sport katują abonentów 25 fps..

 

Polsat SD to już fenomen.

 

Będzie to jeden z powodów rezygnacji z Polsat Boxu w kwietniu.

 

Wolę usługę od Canal+ sat i za free świetną usługę online dopasowaną do pakietu

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 11:27, lakiman napisał:

Wolę usługę od Canal+ sat i za free świetną usługę online dopasowaną do pakietu

Nie jest świetna, ma swoje wady - nie wszystkie kanały, na których jest transmitowany sport są w 50FPS (C+ Family), opóźnienie jest wyższe niż w Polsat Box Go, brak transmisji w 4k. Ale oczywiście usługa o 2 klasy lepsza niż PBG.

 

PBG to dramat, na webos nie nic odpalić, mam błąd 1500.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PBG to usługa pomyłka, przynajmniej w przypadku telewizora z android tv 7.

Nawet na Play Boxie nie mam ochoty tego dziadostwa instalować.

Tnie obraz, brak płynności na kanałach, sportowe to już  dramat.

Żadna zachęta  jako dodatek do oferty sat. w Polsacie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, perdos napisał:

Nie jest świetna, ma swoje wady - nie wszystkie kanały, na których jest transmitowany sport są w 50FPS (C+ Family), opóźnienie jest wyższe niż w Polsat Box Go, brak transmisji w 4k. Ale oczywiście usługa o 2 klasy lepsza niż PBG.

 

PBG to dramat, na webos nie nic odpalić, mam błąd 1500.

Witam, czy sytuacja nadal występuje? 


 

 

19 godzin temu, lakiman napisał:

PBG to usługa pomyłka, przynajmniej w przypadku telewizora z android tv 7.

Nawet na Play Boxie nie mam ochoty tego dziadostwa instalować.

Tnie obraz, brak płynności na kanałach, sportowe to już  dramat.

Żadna zachęta  jako dodatek do oferty sat. w Polsacie

 

 

 

Witam, przykro mi, że tak uważasz. Proszę o podanie modelu sprzętu, na jakim próbujesz odtworzyć materiał oraz proszę o aktualne wyniki speed testu, korzystając ze strony: www.speedtest.net 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Polsat BoxSony 55xd9305 z Android 7.

Poza Viaplay, gdzie czasami zdarzają się delikatne przycięcia wszystkie aplikacje działają prawidłowo: Canal+, Prime Video, HBO GO, Play Now itd. Nawet Viaplay ma lepszą płynność i nie ma takiego efektu "drgania" obrazu np na Polsat Docu.

Stabilne łącze internetowe: UPC (150 mb/s) a telewizor podłączony jest  kablem ethernetowym.

 

W wolnym czasie wyloguję się z apki i jeszcze raz zainstaluję.

 

To samo.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2021 o 09:31, Specjalista Polsat Box napisał:

Witam, czy sytuacja nadal występuje? 


 

 

Witam, przykro mi, że tak uważasz. Proszę o podanie modelu sprzętu, na jakim próbujesz odtworzyć materiał oraz proszę o aktualne wyniki speed testu, korzystając ze strony: www.speedtest.net 

Tak. Kod 1500 niezależnie od tego jaki kanał/materiał uruchomię. Mój TV to LG OLED65CX3LA, system webOS TV 5.2.3-290912. jestem zalogowany jako abonent przez iCOK. Próbowałem reinstalować aplikację, nie pomogło. Nie jest to też wina internetu (światłowód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jako abonent Canal+ ale jednocześnie użytkownik telefonu w sieci Plus, korzystałem z promocyjnych cen pakietów w IPLI, zwłaszcza pakietu Sport, teraz widzę tylko jakieś 4 pakiety w dużo wyższych cenach. Jak to teraz wygląda czy w Polsat Box Go są jakieś promocje dla abonentów Plusa? Korzystam też z telefonu w T-Mobile i widzę że w ofercie Magenta Rozrywka Polsat Box Go oferuje aż 8 pakietów w niższych cenach, ale nie orientuję się czy tam jest abonament kontraktowy czy moża wykupić np. na 1 miesiąc? Zależy mi na tym aby móc legalnie, komfortowo i nie zbyt drogo obejrzeć sobie galę UFC z udziałem Janka Błachowicza. Co doradzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jupiter napisał:

Wcześniej jako abonent Canal+ ale jednocześnie użytkownik telefonu w sieci Plus, korzystałem z promocyjnych cen pakietów w IPLI, zwłaszcza pakietu Sport, teraz widzę tylko jakieś 4 pakiety w dużo wyższych cenach. Jak to teraz wygląda czy w Polsat Box Go są jakieś promocje dla abonentów Plusa? Korzystam też z telefonu w T-Mobile i widzę że w ofercie Magenta Rozrywka Polsat Box Go oferuje aż 8 pakietów w niższych cenach, ale nie orientuję się czy tam jest abonament kontraktowy czy moża wykupić np. na 1 miesiąc? Zależy mi na tym aby móc legalnie, komfortowo i nie zbyt drogo obejrzeć sobie galę UFC z udziałem Janka Błachowicza. Co doradzacie?

Wszystkie pakiety w Polsat BOX GO są udostępniane na stronie: https://polsatboxgo.pl/pakiety

Sieć Plus nie ma dodatkowych promocji na niższe ceny pakietów.

16 godzin temu, Zeusek napisał:

Telewizor jest z tego roku, świerzynka z WebOS 4.5

Aplikacja Polsat BOX GO jest dostępna na telewizorach LG z systemem co najmniej webOS 4.0 oraz rozdzielczością ekranu minimum 1920x0180 (wykluczone są np. TV 1280x720). Zweryfikuj jaką rozdzielczość posiadasz oraz sprawdź, czy nie ma dostępnej aktualizacji z poziomu sklepu lub po wybraniu dawnej aplikacji Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...