Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to , że telewizory Samsung z systemem Tizen 5.5 nie wspierają płatnych pakietów Ipla ;DTaką odpowiedź otrzymałem od Ipli. Przesłano mi listę z datą aktualizacji 29.01.2021. I tam widnieje informacja Samsung Tizen (2016-2019). Nie wiem jak skomentować tym bardziej, ze na liście telewizorów gdzie będzie dostępna transmisja 4k telewizory Samsung z Tizen 5.5 widnieją. Powiedzieć, że to żart to nic nie powiedzieć.

Uprzejmie informujemy, że dostęp do poszczególnych materiałów i kanałów w serwisie może się różnić w zależności od urządzenia, na którym korzystają Państwo z IPLI.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie http://www.ipla.tv/pomoc/tabela-dostepnosci-pakietow płatne materiały nie są gwarantowane na telewizorach Samsung z roku 2020.

Pełna odpowiedź, a na informację, że na liscie dostępności 4k mój tv jest padła taka odpowiedź.

Zgodnie z przesłaną wiadomością nie gwarantujemy pełnego dostępu do usług.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie nie chcą, aby kupować od nich usługi, albo to celowe działanie, żeby uzytkownik zakupil ich dekoder ott, a nie ogladal w aplikacji na TV kanaly na zywo. Nie sądzę aby TV z roku 2020 nie byl w stanie odtworzyc materialu np Przyjaciolki najnowszy sezon, gdzie sezon 13 odtwarza bez problemu. No chyba ze ten najnowszy sezon jest w 8K

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, na dekoderze OTT nie będziesz miał materiałów 4k. Oni reklamują TV Samsung jako te które właśnie 4k odtworzą. To jest słabe, bo dopiero teraz zaktualizowali tabelę dostępności.  I o to chodzi, że nie wiadomo czym jest problem, że to nie działa. Żadnego wyjaśnienia.

http://r-webcache-83.dcs.redcdn.pl/webcache/rdf2/redefine/p/versions/cx/cxn9w5745arpr3g6qtdfjz7745cbbtq8/tizen_4K_support.pdf

Tu lista TV, które obsłużą 4k. I tam są modele z 2020. i z tizen 5.5. Tej tabelki nie zaktualizowali :D

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem pakiet Ipla premium, niestety na Tizen 5.5 serial Przyjaciółki nie odtwarza sie, serial Rysa również nie działa, zaden z filmów dostepnych w tym pakiecie także. Kanałów na żywo, które sa w tym pakiecie rowniez nie mozna oglądać: Cinemax, Cinemax 2 oraz AXN. Żenujące, oczywiście subskrypcje od razu anulowalem, nie ma sensu płacić Ipli za takie podejscie do klienta.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebczak 

W listopadzie z Ipli pisali tak:

"Witamy 

Informujemy, że obecnie pracujemy nad usunięciem problemu. W najbliższym czasie zostanie wprowadzone nowe oprogramowanie na wskazanym TV Samsung.
Przepraszamy za niedogodności które występują. Jednocześnie na chwile obecna sugerujemy korzystanie z serwisu na innych urządzeniach."

Nie dali sobie rady z aplikacją to tv z roku 2020 wykreślili z tabeli dostępności pakietów.

I teraz piszą tak:

Witamy

Zwracamy uwagę, że dostęp do poszczególnych materiałów i kanałów w serwisie może się różnić w zależności od urządzenia, na którym korzystają Państwo z IPLI.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie http://www.ipla.tv/pomoc/tabela-dostepnosci-pakietow płatne materiały nie są gwarantowane na telewizorach Samsung z roku 2020.

 

W tabelach dostępności pakietów z lipca 2020 i września 2020 nie było mowy, że tv z 2020 nie obsługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla się oczywiście nie popisała, ale Samsung z tym najnowszym Tizenem też ma przecież masę problemów, wystarczy zajrzeć do innych wątków tutaj, albo poczytać forum Samsunga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ ale dotychczas akurat z systemem nie było większych problemów- wszędzie chwalony, dużo opcji na wyłączność ( chociażby LM w 4K). Ostatnio zaczęło coś się krzaczyć. Gdzieś tylko czytałem o problemach z HDR na Netflix w starszych wersjach. W porównaniu do innych systemów raczej się wyróżniał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na złożoną reklamację do wykupionego pakietu odpisali standardowo "Uprzejmie informujemy, że dostęp do poszczególnych materiałów i kanałów w serwisie może się różnić w zależności od urządzenia, na którym korzystają Państwo z IPLI.
Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie http://www.ipla.tv/pomoc/tabela-dostepnosci-pakietow płatne materiały nie są gwarantowane na telewizorach Samsung z roku 2020"


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Samsungu z 2017 w 4K działa tylko plansza...

Mimo że telewizor ten jest na liście wspieranych modeli, to dziś  wielu usilnych prób nie działa. :D wystąpił błąd, ponieważ wystąpił błąd.

Pozostało mi "Super HD"  :D

 

7014e587fac8.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jednego nie rozumiem. Nie działa mi Polsat Sport Premium na Samsungu jak wiecie i jak wiele osób mam ten problem

Zrezygnowany mówię, a spróbuje włączyć w 4k . I uwaga. Działa normalnie  :D i mało tego w 50 fps ( albo przynajmniej tak mi się wydaje, jest płynnie). Szok. O co tu chodzi.

Przypomnę  Qled 55q77TAT. Tizen 5.5 .

@danielpes5 Mam ten problem z normalnymi kanałami. A akurat 4K chodzi aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, danielpes5 napisał:

Na moim Samsungu z 2017 w 4K działa tylko plansza...

Mimo że telewizor ten jest na liście wspieranych modeli, to dziś  wielu usilnych prób nie działa. :D wystąpił błąd, ponieważ wystąpił błąd.

Pozostało mi "Super HD"  :D

 

7014e587fac8.jpg


Witam.
W tej sprawie napisz na adres: pomoc@ipla.tv i opisz dokładnie sytuację.
Następnie prześlij mi numer referencyjny, a ja przyspieszę sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann

Można, u mnie działają. Z tym, że to jest 25fps i kodowane w AVC więc jakość 'taka se'

Z poprzednich postów wynika, że na żywo leci poprawnie w 50fps, a do VOD encodują do AVC z 25fps - chyba, że na forum mamy ślepców którzy nie widzą różnicy w płynności obrazu między przekazami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzają się mecze ale jak wygląda to podobnie  " na żywo" , to mam nadzieję , ze innny operator nabędzie prawa do LM i pokaże to lepiej, więcej ( i taniej :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...