Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, diabeu napisał:

@egedit32 tak by chyba trzeba było zrobić. Olać tą dziadowską aplikację. Szkoda tylko że mając numer telefonu w Plusie mam fajne promocje na pakiety Ipli, ale co z tego skoro muszę kanały oglądać w przeglądarce na laptopie.

Kabel HDMI i do TV, trochę roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wislok napisał:

Kabel HDMI i do TV, trochę roboty. 

Na Ipli oglądam głównie mecze a wtedy zazwyczaj siedzę też na tt czy innym wykopie i wymieniam się spostrzeżeniami z innymi, także laptop muszę mieć wolny, a nie podłączać go do tv.

 

Zresztą, po to jest ta aplikacja w usłudze Smart TV żeby działała jak należy. Skoro Polsat nie potrafi tego zapewnić to niech ją usuną. Przynajmniej będzie jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wislok napisał:

U mnie zazwyczaj na lapku leci inny mecz. Ja ich nie bronię , tylko mówię,że istnieje taka ewentualność.

Wczoraj musiałem oglądać LM na lapku bo kanały PSP mam akurat do abonamentu w Plusie na cały okres jego trwania, więc nie zrezygnuję, a szkoda też nie obejrzeć ;).

 

Oglądałem mecz Bayernu, kilka przycinek w każdej z połów. Gdy odpalam jakiś jeden z nielicznie dostępnych kanałów poprzez apkę Ipli na smart TV nie mam żadnych przycinek.

 

Tymczasem przypominam że w wakacje na niecałe dwa dni w apce Ipli na LG Smart TV pojawiły się prawie wszystkie kanały z oferty i jakoś każdy bez problemu działał. Skoro działały to dlaczego zostały usunięte?

Niejaki @Specjalista Cyfrowy Polsat stwierdził później że to był wypadek przy pracy? Czyli co wypadkiem przy pracy było to że aplikacja w końcu działała jak należy? Ja wiedziałem że w CP wszystko stoi na głowie ale nie sądziłem ze aż tak.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz @diabeu mają teraz ten swój Evobox i pewnie chcą by ludzie brali ten ich nowy produkt a nie przez aplikację oglądali ich kanały. Są na prawie, bo nie gwarantują pełnej oferty i w każdej chwili mogą dodać czy odjąć kanały. Ipla to nie tylko kanały TV ,ale i oferta programów jako VOD. Generalnie jednak na komputerze jest pełniejsza oferta wraz z filmami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wislok napisał:

Wiesz @diabeu mają teraz ten swój Evobox i pewnie chcą by ludzie brali ten ich nowy produkt a nie przez aplikację oglądali ich kanały.

Czy przez ten Evobox mogę oglądać tylko iplę przez internet, włączając i wyłączając kiedy chcę? Czy muszę brać jakiś pakiet CP, który mnie zupełnie nie interesuje i podpisywać lojalkę? Bo jak to drugie to dziękuję. Nie interesuje mnie ani tv satelitarna ani kablowa z podpisywaniem umów na rok, dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, xMaraSSx napisał:

Powtórzę to co napisałem wcześniej - uważam, że brak Polsat Sport w aplikacjach smart TV to kwestia finansowo-marketingowa a nie techniczna. Skoro kiedyś działało, to nie widzę innych powodów aby nie miało działać teraz. 

Oczywiście że nie jest to kwestia techniczna. Tak samo jak brak innych kanałów, bo jak pisałem, pojawiły się one podczas wakacji na jakieś niecałe dwa dni i wszystkie bez problemu działały.

A @Specjalista Cyfrowy Polsat wciska tutaj kit i tyle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że coś w tym jest :-)

 

Wczoraj wykupiłem dostęp do Ipla - m.in. HBO GO - wcześniej tylko pobieżnie sprawdzając ich aplikację na Smart TV. Tzn. sprawdziłem jak działają materiały VoD z pakietu Ipla Premium. Po czym naiwnie (logicznie?) założyłem, że wszystkie pakiety będą dostępne na wszystkich urządzeniach wspierających aplikację... 

 

Zaskoczenie, kiedy odkryłem, że po wejściu w pakiet HBO GO na Smart TV z całej biblioteki dostępny jest JEDEN film było bezcenne. Swoją drogą ciekawe dlaczego akurat jeden (?) - nie pamiętam nazwy niestety. Tym sposobem trafiłem na ten wątek :-) 


Natomiast zaskoczyłem się podwójnie, kiedy odkryłem, że  nie mogę się też zalogować przez stronę hbogo.pl jako subskrybent innego operatora... na liście nie ma Ipli, jest tylko Cyfrowy Polsat. Czy ktoś wie, czy w jakiś sposób jednak jest możliwe zalogować się na  hbogo.pl mając wykupiony pakiet w Ipla? Inaczej Ipla absolutnie traci sens, po co mi HBO GO bez dostępu przez telewizor...

 

Paradoksalnie myślałem, że uwolnię się od aplikacji HBO GO na smart TV. Samsung TV z systemem Orsay z 2012 roku nie jest bestią wydajności i Ipla działa na nim zdecydowanie szybciej od ostatnich wersji HBO GO. 

 

P.S.

Czy ktoś wie / testował może czy HBO GO jest dostępny w Ipla np. na Chromecast 3.0 (2019?). Chodzi mi o VoD, nie kanały live.

 

Pozdr

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Dzięki. Tak, teraz dostrzegam tę dyskretną różnicę ;-) Chociaż, to, że dostrzegam, nie znaczy, że rozumiem czym kierował się Cyfrowy Polsat niuansując tak - wydawałoby się - prostą sprawę  :-D

 

A czy ktoś wie jak jest z dostępem do pakietu Ipla HBO przy użyciu a) google chromecast 3.0 (2019) albo b) mi box s ? Nie mogę na ten temat znaleźć informacji pewnej. Tzn. według tabelki na stronie Ipla wszystko z Android TV powyżej XX wersji (chyba 5.0?) powinien mieć dostęp do tego pakietu przez applikację Ipla (czyli mi box teoretycznie tak), ale nie wiem jak z chromecast 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 11:51, diabeu napisał:

Tymczasem przypominam że w wakacje na niecałe dwa dni w apce Ipli na LG Smart TV pojawiły się prawie wszystkie kanały z oferty i jakoś każdy bez problemu działał. Skoro działały to dlaczego zostały usunięte?

Niejaki @Specjalista Cyfrowy Polsat stwierdził później że to był wypadek przy pracy? Czyli co wypadkiem przy pracy było to że aplikacja w końcu działała jak należy? Ja wiedziałem że w CP wszystko stoi na głowie ale nie sądziłem ze aż tak.

Czy nie jest przypadkiem tak, że jakis sprzęt (w tym wypadku LG) nie spełnia wymogów bezpieczeństwa nadawców, co skutkowałoby możliwością przechwycenia strumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr. Music napisał:

Czy nie jest przypadkiem tak, że jakis sprzęt (w tym wypadku LG) nie spełnia wymogów bezpieczeństwa nadawców, co skutkowałoby możliwością przechwycenia strumienia?

No więc mówię. Niech całkiem zlikwidują tą aplikację na LG Smart TV skoro nie potrafią jej zrobić jak trzeba. I jakoś dziwnym trafem do tej pory Polsat Sport był dostępny i jakoś wszystko spełniało wymogi bezpieczeństwa a już od tygodnia rozumiem że nie spełnia? Zwykłe [beep]ololo aby ograniczać dostępność usługi. Tym bardziej że jakby były luki w bezpieczeństwie to by na LG Smart TV nie było np. dodatkowo płatnych Eleven, a są wszystkie 4.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport powrócił na AndroidTV. A może oprócz problemów licencyjnych Cyfrowy Polsat to po prostu bałaganiarze. Na poparcie swojej tezy podam przykład regulaminu w pliku pdf, który dostałem do zakupionego pakietu. W pakiecie tym pakiet TV kosztuje 60zł, na stronie 50zł a ja zapłaciłem 25... 

 

Wyceńcie, ile na prawdę kosztuje ten pakiet a nie uprawiacie taką partyzantkę z włączaniem i wyłączaniem. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie można skorzystać z WYKUPIONEGO podkreślam pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, regedit32 napisał:

Polsat Sport powrócił na AndroidTV. A może oprócz problemów licencyjnych Cyfrowy Polsat to po prostu bałaganiarze.

Bym powiedział że nie tyle bałaganiarze co wręcz amatorzy.

 

Jakoś Netflix, HBO, Amazon, Rakuten, Chili i wiele innych światowych marek nie ma problemów z zabezpieczeniami na LG Smart TV, tylko jakaś zakichana Ipla z Polski o której na świecie prawie nikt nie słyszał ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tu jednak zaprotestować. Bo oberwało się tu @Specjalista Cyfrowy Polsat , a to jest tak mi się wydaje jeden z wielu szarych pracowników Cyfrowego Polsatu, który nie odpowiada( w sensie nie decyduje) w żaden sposób za to co znajduje się w aplikacji Ipla na androidTV i za ich politykę. Wykonuje jedynie to co dla niego należy. Warto podkreślić,że nie musi, a pojawia się na tym forum i w miarę możliwości stara się pomagać w rozwiązywaniu problemów użytkowników tego forum, przyśpiesza realizację itd. Wykazuje dużo dobrej woli, a to,że stwierdził,że nie było zamiarem CP udostępniać wszystkich kanałów TV w aplikacji Ipla i pojawiły się one tam w wyniku błędu technicznego może być najzwyczajniej prawdą i to nie powód by go atakować . On jako,że występuje tu oficjalnie jako przedstawiciel CP nie może sobie pozwolić na przedstawianie prywatnych opinii, bo być może w głębi duszy myśli podobnie jak wy i uważa,że fajnie jakby wszystkie kanały były w aplikacji IPLA , jednak nie ma na to żadnego wpływu. Chciałem mu podziękować za to co robi tu dla społeczności, po jego interwencji dostałem odpowiedź na zgłoszony problem. Gdyby nie to pewnie zgłoszenie zostało by bez reakcji, bo się gdzieś zawieruszyło w systemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...